سوئیت های هتل هما تهران از جمله زیبا ترین اتاق های هتلی در تهران به شمار می روند که طبق آخرین استاندارد های هتلداری ساخته و طراحی شده اند. تعداد اتاق های هتل هما در شهر تهران شامل 170 اتاق و سوئیت می شود که شما را با 7 انتخاب مختلف رو به رو می کند. این اتاق ها شامل 1 تخته و 2 تخته، سوئیت 2 تخته و سوئیت 2 نفره رویال و سوئیت 2 تخته هما می شود.

هتل هما تهران را با نرخ ویژه رزرو کنید

سوئیت های هتل هما تهران به قدری زیبا هستند که در زمان ورود به اتاق حس خوشایندی را به شما انتقال می دهند. در تمامی اتاق ها و سوئیت های هتل بهترین امکانات رفاهی فراهم شده تا میهمانان هیچ کمبودی را در اتاق نداشته باشند. در ادامه با امکانات اتاق ها و سوئیت های این هتل تهران آشنا خواهید شد.

سوئیت های هتل هما تهران
اتاق های تمیز هتل هما تهران

امکانات داخل اتاق های هتل هما تهران

سوئیت های جذاب هتل هما تهران دارای امکانات بسیاری هستند که از جمله آن ها می توان به اینترنت پر سرعت و رایگان، تلویزیون صفحه تخت، چای ساز، کمد دیواری، حمام و سشوار، یخچال، صندوق امانات، سرویس بهداشتی فرنگی، سیستم پخش ماهواره ای، میز آرایش و ... اشاره کرد. این اتاق ها قابلیت رزرو شدن برای یک نفر اضافه را دارند که در تمامی اتاق ها قابل دسترس می باشد.

 با دانستنی های هتل تهران اطلاعات بیشتری کسب نمایید

اتاق های دو تخته توئین با امکاناتی مشابه قابلیت اقامت برای دو نفر که دارای دو تخت جدا از هم می باشند را دارد. خدمات بهداشتی و وسایل فردی برای هر نفر همراه مینی بار رایگان در تمامی اتاق ها و سوئیت های هتل هما تهران اعمال می شود. در سوئیت های لوکس این هتل تهران اتاق های خواب مجزا و سالنی برای نشیمن وجود دارد که طبیعتاً وسعت آن ها از دیگر اتاق های هتل بیشتر می باشد.

سوئیت های هتل هما تهران
وان جکوزی از امکانات داخل اتاق های هتل هما

فضای داخلی و امکانات سوئیت های لوکس هتل هما تهران

سوئیت های لوکس هتل هما تهران علاوه بر امکاناتی که ذکر شد، دارای امکانات رفاهی بیشتری شامل وان جکوزی و سیستم خوشبو کننده هوا نیز هستند. این سوئیت های وسیع و زیبا چشم اندازی رو به محوطه هتل دارند. فضای داخلی سوئیت های این هتل تهران از دکوراسیونی زیبا و لوکس برخوردار اند. علاوه بر مبلمان، تخت ها و دیگر وسایل انتخاب شده در اتاق، بسیار مجلل و شیک هستند.

رستوران های هتل 5 ستاره هما در تهران را بشناسید

سوئیت های هتل هما تهران
چیدمان سوئیت های هتل هما طهران

زمانی که شما در سوئیت های هتل هما تهران اقامت داشته باشد با این همه امکانات رفاهی و اقامتی، سفری خاطره انگیز و مفرح را تجربه خواهید کرد. این امکانات موجب شده تا میهمانان هتل همواره راضی باشند و از اقامت در داخل اتاق ها نهایت لذت را ببرند. اکنون نوبت به معرفی خاص ترین سوئیت هتل هما تهران است که در ادامه به آن اشاره می شود.

سوئیت رویال هتل هما تهران

اگر بخواهیم خاص ترین و بهترین مکان در هتل همای تهران را به شما معرفی کنیم، می توانیم به سوئیت رویال هتل اشاره کنیم که در بالا ترین طبقه، یعنی طبقه 15 واقع شده است. زمانی که در این سوئیت لاکچری و مدرن اقامت داشته باشید، چشم اندازی فوق العاده از شهر و نمای کوه های البرز را مشاهده خواهید کرد که لذت اقامت را چند برابر می کند.

سوئیت های هتل هما تهران
سوئیت رویال هتل هما شهر تهران

چه امکاناتی در هتل زیبای هما شهر تهران وجود دارد؟

سوئیت رویال این هتل تمامی امکانات دیگر اتاق ها را دارا می باشد، ولی علاوه بر موارد ذکر شده حمام لوکس آن مجهز به وان جکوزی و سشوار می باشد. پیشنهاد می کنم اگر به دنبال هتلی لوکس با خدمات دهی عالی می گردید، در تور تهران خود حتما این هتل تهران را انتخاب نمایید. در تمامی اتاق و سوئیت های این هتل می توانید از حسی آرامش بخش در یک فضای مدرن لذت ببرید و یک تجربه به یادماندنی برای خود و نزدیکانتان بسازید.

بیشتر بخوانید :
منابع :