هتل برج سفید تهران یک هتل 4 ستاره است که در مطلب اتاق های هتل برج سفید تهران به شرح اتاق های آن پرداخته ایم. ولی در این مقاله می خواهیم درباره رستوران این هتل تهران سخن بگوییم که چه نوع غذایی سرو می کند و چه کیفیتی دارد و از نظر قیمت چگونه است؟ برای پاسخ به این سوالات همراه پرشین هتل باشید.

هتل برج سفید تهران را با قیمتی استثنایی رزرو کنید

هتل برج سفید تهران چه غذایی در رستورانش سرو می کند؟

هتل 4 ستاره برج سفید در شهر تهران، رستورانی فوق العاده زیبا و شیک دارد که چشم انداز 360 درجه این رستوران، زبانزد شهروندان تهرانی است. در این رستوران زیبا انواع غذاهای بین المللی و ایرانی با کیفیتی بالا ارائه می شود که سلیقه هر میهمانی را به خوبی پاسخ می دهد.

رستوران هتل برج سفید تهران
رستوران هتل برج سفید پایتخت

در رستوران هتل لوکس برج سفید تهران غذاهای دیگری نیز سرو می شود که قابل توجه است. غذاهای گیاهی برای گیاه خواران، غذاهای دریایی و غذاهای فست فودی برای جوانان در این رستوران ارائه می گردد که با این حجم از تنوع غذا، می طلبد که همواره شلوغ باشد.

با امکانات هتل زیبای برج سفید در پاسداران تهران آشنا شوید

آیا نظافت در رستوران هتل برج سفید پایتخت رعایت می شود؟

هتل برج سفید در محله پاسداران تهران علاوه بر این که تمامی پروتکل های بهداشتی را در اتاق های خود رعایت می کند، در رستوران هتل نیز به خوبی این نظافت و بهداشت دیده می شود. لباس متحد الشکل پرسنل، نظافت روزانه رستوران و میز و صندلی ها، ظروفی تمیز و شیک و ... از وژگی های رستوران این هتل تهران است.

رستوران هتل برج سفید تهران
نمای دیگری از کافی شاپ هتل برج سفید پایتخت

چیدمان میز و صندلی ها در رستوران این هتل تهران به گونه ای است که شما در بدو ورود احساس خوشایندی خواهید داشت. علاوه بر چیدمان عالی رستوران رفتار پرسنل بسیار مودبانه بوده و با روی گشاده از میهمانان پذیرایی می کنند. پرسنل رستوران نیز در سریع ترین زمان سفارش میهمانان را بر سر میز مهیا می نمایند تا رضایت خاطر ایشان را جلب نمایند.

اطلاعات بیشتر در دانستنی های هتل تهران

کافی شاپ هتل برج سفید در شهر تهران چگونه است؟

اگر می خواهید تولد های خاص و ماندگاری را بگیرید، پیشنهاد می کنیم در کافی شاپ این هتل تهران را انتخاب نمایید. در کافی شاپ هتل برج سفید تهران انواع نوشیدنی های سرد و گرم به همراه دسر های خوشمزه ارائه می شود که بسیار با کیفیت هستند. کافی شاپ لوکس این هتل تهران از نظر قیمت هم گران می باشد.

رستوران هتل برج سفید تهران
دیزاین زیبای رستوران هتل برج سفید تهران

قیمت رستوران هتل برج سفید تهران گران است یا ارزان؟

رستوران هتل 4 ستاره برج سفید در تهران از نظر قیمت بسیار گران بوده و یکی از لاکچری ترین رستوران های تهران نیز به شمار می رود. رستوران این هتل گردان بوده که همین امر نمایی 360 درجه را به میهمانان این رستوران هدیه می دهد. 

بیشتر بخوانید :
منابع :