هتل آزادی تهران دارای معروف ترین رستوران های پایتخت ایران بوده که معمولا قشر ثروتمند تهرانی و گردشگرانی که در هتل آزادی تهران اقامت دارند به این رستوران مراجعه می نمایند، چرا که هزینه غذا در رستوران یک هتل 5 ستاره گران بوده و تنها قشر مرفه، قادر به پرداخت هزینه غذا در چنین مکانی می باشند.

برای دیدن دانستنی هتل های تهران کلیک کنید

رستوران هتل آزادی تهران با نظافتی کامل

رستوران هتل آزادی تهران دارای محیطی دلباز و زیبایی است که از رنگ های روشن و آرامشبخشی بهره مند می باشد. این رستوران مکانی دنج برای ملاقات های دوستانه و زوجی بوده که از نظافت عالی برخوردار است. کادر خدماتی رستوران این هتل تهران همواره پس از خروج میهمانان به بهترین شیوه محیط را تمیز کرده و پروتکل های بهداشتی را رعایت می نمایند.

هتل آزادی تهران از چیدمان جذاب میز و صندلی ها برخوردار بوده که به زیبایی محیط افزوده است. همچنین روی میز ها به خوبی تزیین شده تا میهمانان اشتهای بیشتری برای صرف غذا پیدا کنند. از سقف رستوران این هتل دیدنی لوستری بزرگ آویزان شده که فضای رستوران را به خوبی روشن نموده است.

اتاق های این هتل لوکوس و زیبا

چشم انداز رستوران هتل آزادی تهران

چشم انداز رستوران هتل پارسیان آزادی شهر تهران رو به شهر می باشد، میهمانان هتل یا شهروندان تهرانی تمایل دارند بیشتر پشت میز هایی بنشینند که در کنار پنجره باشد. چرا که اینگونه حس بهتری را پیدا کرده و طعم غذا برای شان لذت بخش تر خواهد بود. از چشم انداز این رستوران می توان نیمی از تهران را به طور کامل مشاهده کرد.

متنوع ترین غذا ها در رستوران بزرگ هتل آزادی تهران 

انواع غذاهایی که در رستوران هتل پارسیان آزادی شهر تهران طبخ می شود با کیفیت بوده و طعمی متفاوت دارند. گردشگران می توانند متنوع ترین غذا ها را در این مکان میل نمایند. منوی غذایی رستوران پر از غذاهای فرنگی، ایرانی، فست فودی، دریایی و گیاهی می باشد. افرادی که دارای بیماری های زمینه ای از جمله کلسترول خون بالا و فشار خون بالا هستند می توانند از غذاهای گیاهی استفاده نمایند.

امکانات هتل

مهارت کارکنان رستوران هتل آزادی تهران

آشپزانی که در آشپزخانه رستوران هتل آزادی مشغول به کار هستند، دستپخت عالی داشته و بهترین غذاها را آماده سازی می کنند. همچنین سعی می کنند ظروفی شیک را انتخاب کرده و به زیبایی غذا را درون بشقاب تزیین می نمایند. افرادی که در رستوران آزادی غذا میل کرده اند نهایت رضایت را داشته و معتقدند گرم ترین و با کیفیت ترین غذا را نوش جان کرده اند.

پرسنلی که در رستوران هتل پارسیان کار می کنند دارای سابقه کاری بوده و متعهد هستند. آن ها سعی می کنند به گرمی از میهمانان استقبال نموده و با نهایت احترام، سفارش غذا بگیرند. همچین اشتباهی در کار خود نداشته تا مبادا میهمانان رستوران آزرده خاطر شوند. موقعیت مکانی هتل نیز عالی می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :