رستوران های هتل پارسیان اوین تهران از برگزیده ترین و لوکس ترین رستوران های تهران به شمار می روند. رستورانی 24 ساعته که در هرتایم از شبانه روز آماده پذیرایی از میهمانان خود است. این رستوران در بین شهروندان تهرانی و گردشگران به دلیل طبخ غذاهای تازه و گرم در تمامی ساعات روز بسیار مشهور و محبوب است.

رستوران های هتل پارسیان اوین تهران محیطی صمیمی و آرام را برای میهمانان فراهم کرده تا پس از درگیری های کاری و فکری بتوانند ساعاتی را با آرامش سپری کنند. مدیریت عالی رستوران ها سبب شده تا همواره این فضاها تمیز و خدمات دهی و سرویس دهی در بهترین شرایط انجام پذیرد.

رستوران های هتل پارسیان اوین تهران با بهره گیری از پرسنل کارآزموده و با تجربه توانسته نظرات میهمانان خود را جلب کند. این گونه می کوشد تا همه افرادی که به این مکان مراجعه می کنند، پایه ثابت رستوران شوند و برای قرار های کاری و دوستانه خود رستوران هتل را انتخاب نمایند.

رستوران های هتل پارسیان اوین تهران
رستوران پردیس هتل پارسیان اوین تهران

رستوران های هتل پارسیان اوین چه تنوعی دارد؟

هتل پارسیان اوین تهران دارای 4 رستوران می باشد. نام این رستوران ها شامل: رستوران پردیس، رستوران آبشار، رستوران چینی و رستوران آشکده می شود. هر کدام از رستوران های این هتل غذاهایی متفاوت به سبک های مختلف، همره با چیدمانی خاص دارند که توجه هر میهمان را به سمت خود جلب می کند. در ادامه با این رستوران های بی نظیر این هتل در شهر تهران آشنا خواهید شد.

رستوران پردیس با غذاهای فوق العاده

رستوران پردیس هتل با طبخ غذاهای خوشمزه و خوش عطر و بو، در تمامی ساعات شبانه روز از میهمانان خود پذیرایی می کند. این رستوران انواع پیش غذا های سرد و گرم، انواع غذا های لذیذ با بهترین کیفیت، انواع دسر و ... را آماده کرده و طبق سفارش میهمانان سرو می کند. فضای رستوران بسیار لاکچری بوده و مکانی عالی برای قرار های کاری یا رمانتیک است.

آگاه شوید: امکانات هتل پارسیان اوین تهران

رستوران های هتل پارسیان اوین تهران
رستوران چینی هتل پارسیان اوین تهران

منوی رستوران پردیس هتل پارسیان اوین تهران شامل جوجه کباب بی استخوان، سبزی پلو با ماهی قزل آلا، ترشی شامی گیلان، خورشت آلو مسما با مرغ و خوراک کوفته تبریزی می شود. برنج سفید و زعفرانی، میرزاقاسمی، کباب لقمه زعفرانی، خورشت فسنجان، اسپرینگ رول گیاهی و ... از دیگر غذاهای داخل منو می باشند. البته غذا های محلی مثل: مرغ ترش مازندران، قلیه ماهی، قیمه نثار قزوین، کلم پلو شیرازی، سبزیجات آبپز، کشک بادمجان و ... نز سرو می شود.

پیش غذا و انواع دسر در رستوران پردیس

پیش غذا هایی که در رستوران پردیس سرو می شود شامل : انواع سوپ (جو، اسفناج، قارچ، سبزیجات، ورمیشل، اسفناج) و انواع سالاد ( سالاد فصل، سالاد سزار، سالاد شیرازی، سالاد ذرت، سالاد والدورف، سالاد جوانه ماش) ، انواع ترشی و زیتون، ماست موسیر، ماست ساده، بورانی اسفناج است. همچنین دسرهای خوشمزه ای مثل: انواع ژله های میوه ای، موس شکلات، کرم شارلوت، باسلوق، کرم کارامل آماده سازی می شود.

در رستوران پردیس هتل پارسیان اوین تهران انواع چای، آب معدنی، نسکافه، انواع نوشابه قوطی همراه غذا طبق خواسته میهمان نیز ارائه می گردد. رستوران پردیس هتل پارسیان تهران در روز های پنجشنبه و جمعه 30% تخفیف را برای گردشگران و شهروندان تهرانی اختصاص داده است.

رستوران های هتل پارسیان اوین تهران
رستوران چینی هتل پارسیان اوین 5 ستاره تهران

مقاله مرتبط: سوئیت های متنوع هتل پارسیان اوین تهران

رستوران آبشار و فضایی فوق العاده

از دیگر رستوران های هتل پارسیان اوین تهران می توان به رستوران آبشار اشاره کرد. فضای فوق العاده این رستوران سبب شده مکانی عالی برای سرو شام باشد. این رستوران در کنار استخری با آب های زلال و تمیز واقع شده که آب آبشار مصنوعی کوچکی  به آن می ریزد. همین طراحی سبب شده تا آب و هوای مطلوبی در رستوران آبشار ایجاد شود.

همچنین در اطرافتان درختان و چمن های سرسبزی قابل مشاهده بوده که زیبایی بیشتری به رستوران آبشار داده است. در رستوران آبشار بیشتر غذاهای کبابی گریل شده طبخ می شود. این غذا ها شامل: جوجه کباب ، انواع کباب، پاچین مرغ و ... می شود. در این رستوران هم می توانید از صبح تا پاسی از شب غذا سفارش داده و نوش جان کنید.

رستوران های هتل پارسیان اوین تهران
رستوران دیگری از هتل پارسیان اوین تهران

رستوران چینی هتل پارسیان اوین تهران و غذاهای آسیایی

رستوران چینی این هتل تهران با طبخ انواع غذاهای بی نظیر و لذیذ، روزانه از میهمانان زیادی پذیرایی به عمل می آورد. نمای بیرونی و سبک ساخت چینی آن تفاوت زیادی را از دیگر رستوران های هتل پارسیان اوین تهران به وجود آورده است. انواع غذاهای چینی در این رستوران  سرو می شود که مخاطبان خاص خود را دارد.

رستوران های هتل پارسیان اوین تهران
آشکده هتل پارسیان اوین شهر تهران

هنگام ورود به این رستوران ممکن است بوی خوش غذاهای چینی را استشمام کنید و با دیدن منو غذایی اشتهایتان بیشتر تحریک شود. رستوران چینی هتل پارسیان تهران ساعاتی خوش را برایتان رقم می زند چرا که آرامشتان را با موسیقی دلنشین تضمین می کند. در این رستوران بهترین و خوشمزه ترین غذاهای چینی را می توان میل کرد. زیرا وجود سرآشپزی حرفه ای در رستوران چینی به عالی تر شدن طبخ غذاها افزوده است.

رستوران آشکده و فضایی سنتی و دلچسب

رستوران آشکده هتل پارسیان اوین تهران به تازگی در سال 1397 به بهره برداری رسیده است. بهترین آش های سنتی همراه با تنوع بالا را می تواند در این رستوران پیدا کنید. آش های لذیذ و خوشمزه این رستوران زبانزد شهروندان تهرانی شده است. رستوران آشکده این هتل در ساعات 16 الی 4 صبح آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. فضای سنتی نیز تلفیقی فوق العاده در فضا به وجود آورده که در نوع خود دیدنی است.

بیشتر بخوانید :
منابع :