هتل هما تهران، یک هتل پرآوازه است که در صنعت هتلداری ایران می درخشد. زیرا این هتل تهران از زیر مجموعه هتل های هما بوده که در شهر های مختلف ایران نیز هتل احداث کرده است. در مطلب امکانات هتل هما تهران ذکر کردیم که این هتل با کیفیت 5 ستاره چه امکانات و خدماتی را به میهمانان خود ارائه می دهد.

رزرو هتل هما تهران با تخفیف ویژه

هتل هما در شهر تهران چه تعداد رستوران دارد؟

هتل زیبای هما در شهر تهران 2 رستوران زیبا و شیک دارد که با بهترین طراحی روز، چیده شده اند و با هارمونی رنگ بسیار زیبایی، فضایی چشم نواز را ایجاد کرده اند. در تمامی این رستوران های هتل هما شهر تهران شما می توانید نظافت و پاکیزگی را به خوبی مشاهده کرده و از صرف غذا در چنین محیط تمیزی لذت ببرید.

رستوران هتل هما تهران
صبحانه هتل هما تهران

رستوران معراج، اصلی ترین رستوران در این هتل تهران است که در بال ترین طبقه هتل قرار گرفته است. این امر موجب شده تا چشم اندازی فوق العاده زیبا از شهر (360 درجه)، برای میهمانان تداعی گردد. نمایی از کوه هم برای طبیعت دوستان، منظره مطلوبی را پدید آورده است.

اتاق های هتل زیبای هما در شهر تهران را بیشتر بشناسید

رستوران هتل هما تهران
سالادبار هتل هما شهر طهران

در رستوران معراج هتل هما تهران چه غذایی سرو می شود؟

رستوران معراج این هتل تهران انواع غذاهای ملل مختلف، ایرانی و ... را با کیفیتی بسیار عالی به میهمانان خود ارائه می دهد که سبب شده تا یکی از بهترین ها در میان رستوران های هتل تهران باشد. این غذاها توسط سرآشپزهایی زبده تهیه و طبخ می شود که همین امر موجب خوشمزه بودن غذاها شده است.

رستوران هتل هما تهران
صبحانه های لذیذ در هتل مجلل هما شهر تهران

منوی رستوران معراج در هتل هما شهر تهران به صورت بوفه سلف سرویس ارائه می شود که شامل سالاد بار و پیش غذاهای متنوع نیز می شود. فضای مسحور کننده رستوران، کارکنانی متعهد و سریع، فضایی بهداشتی و ... از مزیت های رستوران معراج این هتل تهران است.

با دانستنی های هتل تهران اطلاعات بیشتری کسب نمایید

رستوران گلستان از دیگر رستوران های هتل 5 ستاره هما تهران

رستوران گلستان این هتل تهران در طبقه همکف جای گرفته که به طور 24 ساعته به میهمانان مقیم در هتل، خدمات ارائه می دهد. رستوران گلستان از نظر کیفیت غذایی و نظافت، همپای رستوران معراج می باشد که به دلیل 24 ساعته بودن خدماتش، از آن محبوب تر است. با صرف غذا در رستوران گلستان، نمایی از محوطه باغ زیبای هتل را مشاهده خواهید کرد که بسیار چشم نواز می باشد.

رستوران هتل هما تهران
میز بار رستوران هتل هما پایتخت

در زمان صرف غذا پرسنل با رویی گشاده از شما پذیرایی می کنند و در سریع ترین زمان، غذاهای سفارش داده شده را بر سر میز مهیا می کنند. در هتل هما تهران متنوع ترین صبحانه های سرد و گرم ارائه می گردد که برای آغاز کردن روزی پر نشاط، ضروری است. این صبحانه ها شامل عدسی، نیمرو، املت قارچ و پنیر، املت سوسیس تخم مرغ، لوبیا، عدسی،کره و مربا، پنیر و گردو، ژامبون گوشت و مرغ و ... می شود.

کافی شاپ هتل هما تهران مکانی دنج برای خلوت

اگر می خواهید زمانی را در گوشه ای خلوت و دنج به آرامی سپری کنید، پیشنهاد می کنیم به کافی شاپ هتل هما تهران بروید. در کافی شاپ هتل هما تهران انواع نوشیدنی های گرم و سرد، دسرهایی لذیذ و خوشمزه و ... را می توانید سفارش دهید و نوش جان کنید. تصور کنید صرف یک لاته یا موکا همراه شنیدن صدای پیانو، چقدر می تواند لذت بخش باشد.

رستوران هتل هما تهران
پاستاهای لذیذ در رستوران هتل هما تهران

البته اگر به دنبال مکان خاص تری برای قرار های کاری یا رمانتیک خود هستید؛ علاوه بر رستوران و کافی شاپ هتل هما تهران می توانید سری هم به مطلب رستوران و کافی شاپ هتل تاج محل تهران بزنید تا با مقایسه رستوران های این 2 هتل تهران، تصمیم بهتری با توجه به بودجه خود بگیرید.

منابع :