رستوران های هتل تاج محل  تهران جزء بهترین و شیک ترین رستوران های شهر تهران محسوب می شوند. طعم خوب غذا هایی که در رستوران های هتل طبخ می شود سبب شده تا زبانزد خاص و عام شود. افراد مشهور تهرانی اکثر وعده های غذایی خود را در این رستوران میل می کنند. همچنین بیشتر قرار های دو نفره و دسته جمعی شان را ترجیح می دهند با رزرو میز در رستوران های هتل تاج محل تهران، از سر بگذرانند.

رستوران های هتل تاج محل تهران شامل 2 رستوران به نام هندی و گیلانی می شود که هر کدام غذایی به سبک خود سرو می کنند. در این رستوران ها فضایی فوق العاده زیبا حاکم است. همین امر سبب می شود تا لذت صرف غذا در رستوران دو چندان شود. اگر به دنبال طعم بی نظیر و اصیل غذای هندی هستید، حتما به رستوران اصلی هتل بروید.

رستوران هندی هتل آپارتمان تاج محل و اوج اصالت غذای هندی

رستوران هندی هتل تاج محل تهران با معماری خاص و بی نظیر هندوستانی ساخته شده است. در بدو ورود به این رستوران با طرح ها و نگارگری های هندی روی دیوار ها و ستون ها رو برو خواهید شد. همچنین در هنگام قدم گذاشتن در رستوران، مجسمه های سنتی هند مثل بودا، فیل ها و گلدان ها شگفت زده می شوید.

در رستوران هندی تاج محل تهران گل های طبیعی که عطر خوششان در فضا پخش شده نیز وجود دارد. صندلی هایی که برای نشستن میهمانان گذاشته شده نیز کاملا به سبک هندی ساخته شده اند. در هنگام نشستن با خیره شدن به کنده کاری های تصویر تاج محل بر روی دیواره ها و همچنین گچبری خاصی که بر روی سقف ایجاد شده چند دقیقه ای را به شگفتی خواهید گذراند.

بیشتر آگاه شوید: هتل آپارتمان تاج محل تهران

زمانی که در حال تماشای نمای داخلی رستوران هستید ممکن است با بوی خوش غذاهای هندی مسخ شوید و به این باور برسید که چه جای فوق العاده ای را برای میل کردن غذایتان انتخاب کرده اید. در همین حین چشمتان به کارکنان رستوران می افتد که با رعایت نظافت کامل خود و احترام زیاد به میزبانی شما می آیند و منویی را پیش روی شما می گذارند.

منوی رستوران هندی هتل آپارتمان تاج محل تهران

از بهترین غذاهای رستوران هندی تاج محل تهران می توان به مرغ کره ای، چیکن تندوری، کشمیری پلو، مرغ کاری، رول کباب، گوشت دو پیازه و ... اشاره نمود. همراه تمامی غذاها، نان های محلی و تازه سرو می گردد. گارسون ها تلاش می کنند طبق خواسته شما همان غذایی که سفارش داده بودید را با نهایت احترام برایتان  می آورند. بوی خوش غذای هندی تحریکتان می کند که هرچه سریع تر  غذایتان را امتحان کنید.

رستوران های هتل تاج محل تهران
رستوران هندی هتل آپارتمان تاج محل تهران

در رستوران هندی هتل تاج محل تهران غذاهای هندی آنچنان که در هند تند می شود به آن ها فلفل اضافه نمی کنند تا طبق ذائقه ایرانی ها باشد و تندی غذاها اذیتشان نکند. وجود سر آشپز ایرانی که کاملا با طبخ غذاهای هندی آشنایی دارد به معروفیت این رستوران افزوده، علی الخصوص که با مواد اولیه تازه و با کیفیت تمامی غذاهای خود را طبخ می کند.

مقاله مرتبط: اتاق های هتل تاج محل تهران و خاطره های خاص

فضای رستوران هندی هتل تاج محل تهران محیطی همراه  با آرامش و کم نوری را برای شما ایجاد می کند تا محیطی رویایی را برایتان رقم بزند. از ویژگی های منحصر به فردی که با آن در این رستوران رو برو خواهید شد؛ وجود زنی با آرایش و لباس های هندی است که در صورت تمایل داشتن میهمانان برایشان خال هندی می گذارد. اینگونه می توانید ساری و پوشش هندی را از نزدیک ببینید.

رستوران گیلکی هتل تاج محل تهران و غذاهای دودی

در این رستوران انواع غذاهای سنتی گیلانی موجود می باشد. غذاهایی که با بهترین کیفیت ممکن طبخ و ارائه می شود. ممکن است بعد از میل کردن غذایتان باور اینکه دیگر نتوانید همچین غذایی را در هیچ جای تهران بخورید داشته باشید. چرا که مزه فوق العاده غذای گیلانی و عطر به خصوص آن را با تمام جانتان حس می کنید.

سرآشپز  رستوران گیلکی هتل تاج محل به این باور رسیده که بهترین غذاها را می پزد و با مدیریت عالی ظرف چند دقیقه غذایش را آماده سرو می کند. همچنین همیشه با مواد اولیه تازه و مرغوب غذاهایش را آماده سازی می کند. همین امر سبب شده تا افرادی که از غذاهای گیلانی این رستوران میل می کنند هرگز طعمشان را فراموش نکنند و باز هم به رستوران گیلکی بیایند.

در رستوران گیلکی هتل انواع غذاهای دودی خوشمزه لذیذ نظیر میرزا قاسمی، ماهی دودی، باقالا قاتوق، کته ماست و ... سرو می شود. از دیگر مزایای رستوران گیلکی وجود معماری خاص ایرانی همراه با نگارگری های زیبا در دیوار های رستوران است. همچنین دکوری ها، تزئینات، صندلی های چوبی و از  همه مهمتر وجود آب نمایی است که فضایی فوق العادهرا پدید آورده است.

منوی رستوران گیلگی هتل آپارتمان تاج محل تهران

غذاهای معروف در منوی رستوران گیلکی تاج محل بسیار متنوع است که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره می شود. سیاح کباب، میرزا قاسمی، باغچه قانوغ، ماهی سفید، سبزی پلو با ماهی و ... از جمله آن ها هستند.

ماهی هایی که برای طبخ غذا مورد استفاده قرار می گیرند از تازه ترین ماهی های دریای خزر می باشند. همین امر باعث شده تا ماهی های این رستوران حرف اول را در میان دیگر رستوران های تهران بزند.

نمای داخلی سنتی و وجود غذاهای خوش عطر و بوی گیلگی، همچنین وجود سیستم سرمایشی به شما این احساس را می دهند که انگار در یکی از رستوران های شمالی در حال میل کردن غذا هستید. از لحاظ اقتصادی کمی قیمت غذا ها گران به نظر می آیند، اما به دلیل زیاد بودن غذا و کیفیت فوق العاده ای که دارد قابل چشم پوشی است.

رستوران های هتل تاج محل تهران
کافی شاپ هتل تاج محل تهران

کافی شاپ هتل تاج محل تهران مکانی برای خلوت دوستانه

کافی شاپ هتل تاج محل تهران در قسمتی از لابی واقع شده و از میهمانان پذیرایی می کند. محیط کافی شاپ با لامپ های کم نور رویایی شده است. همچنین با تابلو های خاص و رمانتیک، فضای کافی شاپ زیبا تر شده و بهترن مکان برای خلوت دوستانه است. هنگام نشستن پشت میز های چوبی، زمانی که منتظر هستید سفارشتان را بیاورند به آهنگ ملایمی گوش دهید که در حال پخش است.

در کافی شاپ هتل تاج محل تهران انواع بهترین قهوه ها وکیک هار ا نوش جان خواهید کرد. چراکه کافی من ها و کیک پز های باتجربه ای در این مجموعه مشغول به کار هستند. در 24 ساعت شبانه روز، هر زمان که احتیاج به قهوه و آب میوه های طبیعی داشته باشید می توانید به کافی شاپ این هتل تهران مراجعه نمایید. البته اگر در اتاق خود هستید، تنها با یک تماس می توانید هم از رستوران های هتل تاج محل تهران و هم کافی شاپ هتل تاج محل تهران سفارش داده و در اتاق میل کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :