هتل پارسیان استقلال تهران، یک هتل بزرگ در شهر تهران است که هم موقعیت مکانی خوبی دارد و هم آوازه ای طولانی مدت در هتلداری. این هتل تهران با این که قدیمی ساز است، ولی در طی سال های متمادی مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته و اکنون یکی از لوکس ترین ها به شمار می رود.

رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران
صبحانه مفصل در پارسیان استقلال تهران

رزرو آنلاین هتل پارسیان استقلال تهران

در مطلب اتاق های هتل 5 ستاره استقلال تهران توضیحاتی درباره اتاق های بال شرقی و بال غربی آن داده بودیم که قابل ملاحظه است. ولی دراین مقاله می خواهیم به معرفی رستوران های این هتل تهران بپردازیم که چه غذایی سرو می کنند و چه منویی را به میهمانان خود ارائه می دهند.

رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران
سرو غذاهای با کیفیت ایرانی در رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران

هتل پارسیان استقلال تهران چند رستوران دارد؟

هتل جذاب استقلال شهر تهران دارای 3 رستوران به نام آبشار گیله وا، رستوران مطبخ و رستوران رُز می باشد که برای وعده های نهار، شام و صبحانه آماده پذیرایی از میهمانان است. در این رستوران ها طراحی های بسیار مدرنی انجام شده تا سلیقه هر میهمانی به خوبی فراهم شود. از آنجایی که این هتل تهران چهره ای بین المللی دارد، می طلبد که از نظر کیفیت ایده آل باشد.

رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران
رستوران ترکی هتل مجلل پارسیان استقلال پایتخت

با امکانات هتل دیدنی استقلال شهر تهران آشنا شوید

از این رو هتل مجلل پارسیان استقلال با بهره گیری از سرآشپزهایی ماهر و پرسنلی مجرب توانسته سرویس دهی و خدمات خوبی را به میهمانان خود عرضه کند که همین امر موجبات رضایت میهمانان را فراهم نموده است. به دلیل وضعیت فعلی (ویروس کرونا) تمامی پروتکل های بهداشتی در این رستوران ها رعایت می شود تا سلامت میهمانان به خطر نیوفتد.

رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران
رستوران فیروزه هتل پارسیان استقلال تهران

آیا منوی رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران انتخابی است؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید بگوییم خیر، منوی رستوران های این هتل باز بوده و حتی در برخی از ایام اعیاد و جمعه نیز، بوفه بسیار مفصلی برای میهمانان خود تدارک دیده است. در رستوران رُز که گنجایشی بالغ بر 77 نفر دارد انواع غذاهای ایرانی و بین المللی سرو می گردد که کیفیت مطلوب دارند. چشم انداز رو به کوه نیز از دیگر مزیت های رستوران رُز این هتل تهران می باشد.

رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران
میز بوفه سلف سرویس در رستوران هتل استقلال پایتخت

گران ترین هتل های ایران را بشناسید

در رستوران مطبخ هتل پارسیان استقلال تهران شما می توانید از فضایی بسیار زیبا همراه تراس بهره مند شوید. در رستوران مطبخ این هتل انواع غذاهای ملل مختلف و غذاهای ترکی نظیر دونر کباب، اوزون کباب و ... ارائه می شود. وجود تراس و فضایی فوق العاده چشم نواز باعث می گردد تا میهمانان در زمان صرف غذا، نهایت لذت را ببرند.

رستوران فصلی گیله وا یکی دیگر از رستوران های خوب هتل است که فضایی منحصر به فرد دارد. در این رستوران هتل استقلال تهران، شما می توانید غذاهای سنتی را نوش جان کرده و در فضایی صمیمی به گَپ و گُفت با دوستان خود بپردازید. در رستوران فصلی گیله وا 170 نفر پذیرایی می شوند.

رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران
غذاهای خوشمزه در رستوران های هتل استقلال تهران

معرفی اتاق های هتل مجلل استقلال در تهران

آیا کافی شاپ این هتل تهران برای قرار های مختلف مناسب است؟

مسلماً این هتل 5 ستاره تهران از کافی شاپی بسیار مجلل برخوردار است که برای قرارهای کاری و دوستانه می تواند بهترین گزینه باشد. منوی کافی شاپ این هتل تهران شامل خوشمزه ترین دسرها و خوش طعم ترین نوشیدنی ها (چه سرد و چه گرم) می شود که سلیقه و ذائقه هر شخصی را به خوبی ساپورت می کند.

رستوران های هتل پارسیان استقلال تهران
رستوران زیبای هتل پارسیان استقلال طهران

در کافی شاپ هتل پارسیان استقلال تهران فضایی بسیار دنج وجود دارد که ساعاتی بسیار ارام را برای میهمانان مقیم در هتل رقم خواهد زد. اما اگر می خواهید در یک هتل قیمت مناسب تر اقامت کنید و در کافی شاپ یا رستوران آن غذا میل نمایید، توصیه می کنیم مطلب رستوران های هتل پارسیان اوین تهران را از دست ندهید.