رستوران تماشا تهران به عنوان یک رستوران بین المللی نامی آشنا است که قطعا در سفر به شهر تهران به عنوان یکی از بهترین پیشنهاد ها برای صرف غذاهای با کیفیت و لذیذ به شما عزیزان پیشنهاد خواهد شد. سابقه 15 ساله این رستوران باعث شده تا تمامی عوامل برای کسب اعتبار و اعتماد مشتریان را به دست آورد و اکنون به عنوان رستوران ثابت شده از هر نظر، مشتریان زیادی را به طور روز افزون به سمت خود جذب نماید.

جهت آشنایی با رستوران ها و کافی شاپ های تهران کلیک کنید

رستوران تماشا تهران در یکی از مراکز خرید بزرگ تهران به نام مرکز خرید میلاد نور قرار گرفته است. برای مراجعه به این رستوران می بایستی تا به طبقه فوقانی این بازار تجاری در شهرک غرب تهران مراجعه نمایید. اگر شما نیز از آن دسته افراد سخت پستند و یا شکم پرستی هستید که می خواهید بهترین غذاها در سفر را تجربه نمایید و از تنوع بسیار لذت ببرید، با پرشین هتل همراه شوید. در ادامه توضیحی جامع درباره تمامی بخش های رستوران را بیان کرده ایم.

دکوراسیون خاص و کلاسیک رستوران تماشا تهران

فضای زیبای رستوران جذاب تماشا تهران یکی از عوامل جذب کننده مشتریان به سمت این رستوران می باشد؛ به گونه ای که تنها نگاهی به فضای داخلی آن هر فردی را برای یکبار صرف غذا و گذراندن وقت در آن ترغیب خواهد کرد. تمامی دکوراسیون این رستوران با طراحی خاص و برنامه ریزی شده ای انجام گرفته که نظم و ترتیب در آن ها حرف اول را می زند.

ورود به رستوران درجه یک تماشا تهران در همان نگاه اول شما را با دیزاینی کلاسیک و بسیار زیبا رو به رو می کند؛ حتی برخی از لوازم و دستگاه های رستوران بر اساس دکوراسیون ایجاد شده و همخوانی چشم گیری با یکدیگر دارند. به عنوان مثال یکی از جالب ترین دستگاه های این رستوران که قطعا در زمان مراجعه نظر شما را به سمت خود جلب خواهد کرد، تنور پیتزا پزی آن می باشد که افراد را یاد رستوران های اصیل ایتالیایی می اندازد. 

ساختار رستوران تماشا تهران مناسب چه مراسمی می باشد؟

رستوران بی نظیر تماشا تهران دارای فضای بسیار بزرگ به همراه ارتفاع بالای سقف می باشد که علی رقم این فضای جادار، آرامشی عجیب بر آن حاکم است. طاق های زیبا در رستوران به همراه نورپزدازی مناسب و طراحی حرفه شرایطی عالی را برای مهمانانی ها و مراسمات خصوصی فراهم می کنند. همچنین این رستوران اغلب پذیرای افراد مشهور مانند ستاره های سینما و .... می باشد که ملاقات با آن ها در زمان صرف غذا می تواند خاطره ای به یادماندنی از گذراندن وقت در این رستوران را برای شما عزیزان رقم زند. 

رستوران کوبابا تهران را بیشتر بشناسید

تنوع غذایی در رستوران تماشا تهران، بهشت شکم پرستان 

رستوران زیبای تماشا تهران به گونه معروف به پاتوقی برای سخت پسندان نیز است و اغلب به افرادی که به دنبال تنوع بالا در غذاها هستند این رستوران پیشنهاد می شود. منوی غذایی رستوران رضایت تمامی مشتریان این رستوران را به طور کامل به دست می آورد. زیرا تنوع به خوبی در آن لحاظ شده و اکثر سلیقه ها و ذائقه ها را در بر خواهد گرفت. 

رستوران محبوب تماشا تهران در منوی غذایی خود انواع غذاهای ملی و بین المللی را سرو می کند. سر آشپزان حرفه ای و با تجربه این رستوران تا کنون با طبخ بهترین غذاهای تازه و با کیفیت، جای انتقادی برای خود باقی نگذاشته اند. همچنین طعم بی نظیر در کنار کیفیت بالا، بی شک شما را مجذوب خود خواهد. به طوری که علاقه مند خواهید شد بارها و بارها به آن مراجعه نمایید و غذاهای متنوع منو را امتحان کنید. 

بهترین پیشنهاد در میان منوی متنوع رستوران تماشا تهران چیست؟

تمامی غذاهای موجود در منوی رستوران بین المللی تماشا تهران در نوع خود بهترین هستند و به بهترین شکل ممکن سرو می شوند. با این حال اگر به دنبال بهترین پیشنهاد منوی رستوران هستید، پیتزاهای ایتالیایی، نودل های آسیایی و یا غذاهای مکزیکی آن را از دست ندهید. البته برای آن دسته از افرادی که علاقه مند به غذاهای فرنگی نیستند، یک پرس چلوی ایرانی رستوران و یا کباب و جوجو می تواند بهترین پیشنهاد محسوب شود.

پیش غذاهای رستوران تماشا در تهران و یا میز سالاد در نظر گرفته شده نیز می تواند شما را برای لحظاتی قافل از غذای اصلی کند. سالاد سزار، هالومی، فتوش به صورت بوفه سالاد در اختیار شما قرار دارد. پیش غذاهایی همچون اگرول و سیب زمینی بیکن نیز از خدمات عالی منوی رستوران می باشد. 

چه امکاناتی در رستوران تماشا تهران وجود دارد؟

رستوران کلاسیک تماشا تهران در گذشته به صورت یک فودکورت فعالیت می کرد که در آن زمان به عنوان بزرگترین فودکورت ایران شناخته می شده است. پس از سال 88 به امکانات و خدمات آن افزوده شد و به یک رستوران درجه یک تغییر ماهیت داد. این رستوران اکنون دارای امکاناتی مانند پارکینگ اختصاصی می باشد. یک بار گرم و یا همان کافه هم در قسمتی از این رستوران ایجاد شده که با چند نوع قهوه و دمنوش از علاقه مندان پذیرایی می کند.

هتل های نزدیک به شهرک غرب و رستوران تماشا تهران 

در کلان شهر تهران هتل های بسیاری وجود دارند که می توانید به عنوان مقصدی برای اقامت خود مورد انتخاب قرار دهید. در بین هتل های تهران، هتل هایی که در نزدیکی رستوران ها قرار دارند از محبوبیت بالایی برخوردارند، زیرا افراد می توانند در وعده های مختلف با سریع ترین زمان غذاهای متنوعی را میل کنند. یکی از پیشنهاد ها برای اقامت در نزدیکی رستوران تماشا تهران، هتل پارسیان استقلال تهران است که می تواند اقامتی ایده آل را برای شما عزیزان رقم زند. 

بیشتر بخوانید :
منابع :