شهربازی سیتی سنتر قشم یکی از بهترین مکان های تفریحی در جزیره قشم است که کودکان می توانند ساعاتی شاد را در آن سپری کنند. این شهر بازی سرپوشیده در مرکز خرید سیتی سنتر 1 واقع شده که یکی از مراکز خرید قشم به شمار می رود. در این بازار علاوه بر برندهای معروف، رستوران ها و کافی شاپ نیز دارد.

شهربازی سیتی سنتر قشم در طبقه سوم این مرکز خرید جای گرفته که با بهترین و به روز ترین دستگاه های بازی مجهز شده است. شهر بازی مورد نظر برای کودکان می تواند لحظه های شادی بخشی را به وجود آورد. در کنار کودکان بزرگسالان هم می توانند از امکانات و دستگاه های بازی این شهر بازی نیز استفاده کنند.

شهربازی سیتی سنتر قشم
شهربازی سیتی سنتر در قشم

شهربازی سیتی سنتر قشم در چه سالی افتتاح شده است؟

شهر بازی سیتی سنتر قشم در سال 1390 احداث شده که تنها شهربازی سرپوشیده در جزیره قشم است. این شهر بازی یکی از مراکز تفریحی و گردشگری قشم است که در آن 240 دستگاه بازی طراحی شده اند. این دستگاه ها از نظر ایمنی، بالاترین استانداردهای جهانی را دارا می باشند.

شهر بازی جذاب سیتی سنتر جزیره قشم امکانات بسیار خوبی را برای مدعوین خود در نظر گرفته تا رفاه انان را تامین کند. یکی از این امکانات رستوران است که با بهترین کیفیت و متنوع ترین غذاها، آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. این رستوران پدر خوب نام دارد که یکی از رستوران های جزیره ای در ایران است.

شهربازی سیتی سنتر قشم
شهر بازی سیتی سنتر در قشم

آدرس شهر بازی سیتی سنتر قشم کجا است؟

این مرکز تفریحی و گردشگری در بلوار دریا، مرکز خرید سیتی سنتر 1 واقع شده که به رستوران نعیم قشم نیز نزدیک می باشد. دسترسی به مرکز خرید سیتی سنتر 2 و سیتی فلافل ا دیگر مزیت های این شهربازی می باشد. البته این مسئله را هم بدانید که قیمت اجناس در این بازارها فوق العاده گران می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :