رستوران نعیم قشم یکی از بهترین رستوران های جزیره قشم است که برای تمامی گردشگران و بومیان جزیره قشم شناخته شده است. بیشتر گردشگران و بومیان، این رستوران قشم را با میگو های پفکی خوشمزه اش می شناسند. اما این رستوران خوب قشم علاوه بر منوی غذای دریایی، غذاهای ایرانی را هم سرو می کند. 
رستوران نعیم قشم تمامی خدمات و سرویس دهی خود را به صورت بوفه سلف سرویس ارائه می دهد که همین امر دلیل دیگری بر محبوبیت این رستوران قشم است. همانطور که می دانید میگو یک غذای دریایی پرفایده است که اگر درست طبخ نشود، بسیار بدمزه خواهد بود. اما این رستوران قشم با کیفیتی بالا و دستور پختی متفاوت، میگو را تهیه می کند.

رستوران نعیم قشم از فست فود تا غذای دریایی و کباب
رستوران نعیم قشم از فست فود تا غذای دریایی و کباب

فضای رستوران نعیم قشم چگونه است؟

رستوران نعیم قشم دارای فضایی بسیار زیبا و دلنشینی است که لذت صرف غذا را برای شما دوچندان می کند. میز و صندلی های زیبا، تزئینات داخلی سنتی و مدرن، موسیقی و ... از طراحی داخلی رستوران هستند که با بهره گیری از طراحانی مجرب آراسته شده است. زمانی که شما وارد رستوران می شوید پرسنل خونگرم با رویی گشاده از شما پذیرایی می کنند.

رستوران نعیم با غذاهای فوق‌العاده‌
رستوران نعیم با غذاهای فوق‌العاده‌ 

منوی رستوران نعیم قشم شامل چه غذاهایی می شود؟

رستوران نعیم قشم در منوی خود انواع غذاهای دریایی، فست فودی و ایرانی را جای داده است. ماهی کبابی، قلیه ماهی، ماهی شیر و میگو از جمله غذاهای دریایی این رستوران هستند. از دیگر غذاهای فست فودی در رستوران نعیم جزیره قشم می توان به برگرها، پیتزاها، کنتاکی ها و ... اشاره کرد. البته غذاهای ایرانی جایگاه کمتری در منوی رستوران نعیم دارند.
رستوران نعیم قشم از کیفیت غذایی بالایی برخوردار بوده و فضای زیبای رستوران سبب شده تا به مکانی دلچسب تبدیل شود. از نظر قیمت این رستوران جزیره قشم درجه ای متوسط رو به بالا دارد. پخش موسیقی از دیگر ویژگی های این رستوران می باشد که آن را به نمونه ای بارز در میان رستوران های قشم تبدیل کرده است.

رستوران نعیم قشم با کیفیت غذایی بالا
رستوران نعیم قشم با کیفیت غذایی بالا 

آدرس رستوران نعیم قشم کجا است؟

رستوران نعیم قشم در میدان امامقلی خان، جنب شهرک ساحلی، طبقه همکف قرار گرفته است. این رستوران جزیره قشم به مکان هایی همچون دره ستارگان و جزیره پرتغالی ها نیز نزدیک می باشد. از هتل های قشم نزدیک به این رستوران، می توان به هتل آتامان قشم اشاره کرد. جهت رزرو هتل قشم به سایت پرشین هتل مراجعه کنید تا علاوه بر اطلاعات صحیح و واقعی، بتوانید با قیمت مناسب در هتل های قشم اقامت داشته باشید.

منابع :