بازار سیتی سنتر قشم یکی از مراکز خرید لوکس قشم است که در نزدیکی هتل آتامان قشم قرار دارد. هتل آتامان قشم از بهترین هتل های قشم است که با قیمتی مناسب می توانید آن را از پرشین هتل رزرو کنید. در این مطلب قصد داریم به معرفی مرکز خرید سیتی سنتر قشم بپردازیم که یکی از برترین ها در جزیره قشم است.
بازار سیتی سنتر قشم گران ترین بازار قشم نیز به شمار می رود، زیرا برندهای جهانی در این بازار وجود دارند. این مرکز خرید جزیره 2 ساختمان دارد که به سیتی سنتر 1 و سیتی سنتر 2 معروف است. در این مرکز خرید قشم انواع محصولات برای بانوان و آقایان عرضه می شود که از نظر قیمت بسیار گران هستند اما کیفیتی فوق العاده عالی دارند.

بازار سیتی سنتر قشم یکی از مراکز خرید لوکس قشم
بازار سیتی سنتر قشم یکی از مراکز خرید لوکس قشم

بازار سیتی سنتر قشم ساختاری بسیار زیبا داشته که این 2 بازار را از طریق یک تونل هوایی به هم متصل می کند. علاوه بر زیبایی ساختمان، همین پل نیز به تنهایی جاذبه ای برای این مرکز خرید قشم محسوب می شود. بازار مذکور دارای 2000 واحد تجاری است که در نوع خود بی نظیر است.

 مجتمع سیتی سنتر قشم
 مجتمع سیتی سنتر قشم

مرکز خرید سیتی سنتر قشم چه اقلامی عرضه می کند؟

مرکز خرید سیتی سنتر قشم اقلامی نظیر کیف و کفش، لوازم خانگی، محصولات آرایشی و بهداشتی بانوان و آقایان، سیسمونی، زیورآلات، ساعت، طلا و جواهر و ... را به مدعوین خود ارائه می دهند. از جمله برند های موجود در این مرکز تجاری مارک هایی همچون آدیداس، کاترپیلار، فیلیپس، مسی مو، آی کیا و ... هستند که شناخته شده می باشند.

مرکز خرید سیتی سنتر قشم ، خریدی فراموش نشدنی
مرکز خرید سیتی سنتر قشم، خریدی فراموش نشدنی

بازار سیتی سنتر قشم چه امکاناتی دارد؟

مرکز خرید سیتی سنتر 1 قشم 3 طبقه دارد که در این ساختمان می توانید به تفریح بپرازید. وجود یک شهربازی وسیع در این مرکز خرید باعث شده تا کودکان همراه خانواده های خود به این مکان مراجعه کنند و لحظه های خوبی را رقم بزنند. فودکورت و رستوران های موجود در مرکز خرید سیتی سنتر 1 تمامی نیاز ها و سلایق بازدیدکنندگان را به خوبی پوشش می دهد. از این رو می توانید غذاهای با کیفیتی را نوش جان کنید. 

برندهای مختلف در بازار سیتی سنتر قشم
برندهای مختلف در بازار سیتی سنتر قشم

توصیه می کنیم اگر می خواهید یک فست فود خوب نوش جان کنید به یکی از رستوران های قشم که در این مرکز خرید است بروید و انواع پیتزاها، سالادها، پاستاها و ... را میل نمایید. فست فود پدر خوب نام یکی از رستوران های معتبر سیتی سنتر قشم است که زنجیره ای بوده و شعبه های مختلفی در ایران دارد.

بازار سیتی سنتر قشم با ساختاری بسیار زیبا
بازار سیتی سنتر قشم با ساختاری بسیار زیبا

آدرس بازار سیتی سنتر قشم کجا است؟

ادرس این بازار قشم در بلوار امامقلی خان، نبش بلوار دریا قرار دارد که به ساحل خلیج فارس هم نزدیک می باشد. حال که با این مرکز خرید قشم و هتل های نزدیک به آن آشنا شده اید، پیشنهاد می کنیم حتما با رزرو هتل آرتا قشم یا هتل آتامان قشم به این غول زیبای تجاری جزیره مراجعه کنید.

منابع :