هتل قصر طلایی مشهد یکی از شاهکار های این هتل مشهد است. اتاق کودک که جدید ترین دستاورد هتل قصر طلایی می باشد با طراحی فوق العاده زیبایی ساخته شده است. به گونه ای که کودکان با قرار گرفتن در اتاق کودک، خود را در شهر سیندرلا و اسب های شاخدار کوچولو احساس می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، رزرو هتل و رزرو اتاق کودک هتل مجلل قصر طلایی، تا انتها همراه ما باشید.

کیدز روم هتل بزرگ و بین المللی قصرطلایی یا همان اتاق کودک متراژی بالغ بر 70 متر مربع دارد که با بروز ترین تجهیزات ساخته شده است. طراحی داخلی اتاق کودک هتل قصر طلایی باب طبع زائران کوچک امام رضا (ع) است. رنگ های شاد استفاده شده در اتاق کودک شامل رنگ های سفید، صورتی، آبی، قرمز و مشکی به اندازه کم می شود.

با برترین هتل ها در نزدیکی حرم مطهر آشنا شوید

کیدز روم هتل پنج ستاره قصرطلایی یکی از بهترین تدابیر مدیر با کفایت هتل قصر طلایی مشهد می باشد. زیرا در زمان های گذشته وقتی کودکان به همراه خانواده به حرم مطهر مشرف می شدند؛ پدر خانواده برای این که خاطره ی خوبی از حرم را در ذهن کودک جای دهد با خرید یک بستنی، اسباب بازی یا ... موجب می شده تا زائران کوچک مجددا مشتاق زیارت شوند.

هتل قصر طلایی مشهد

اتاق کیدز روم هتل قصر
اتاق کیدز روم هتل قصر

کیدز روم هتل بزرگ بین المللی قصر طلایی، ایده جذاب جناب سزاوار بندی

کیدز روم هتل مجلل قصر‌طلایی مشهد، در وهله اول ایده ای جذاب در ذهن جناب آقای امیر سزاوار بندی بود. سپس جناب سزاوار بندی با مشاوره از طراحان مجرب توانست ایده خود را خلق کند. این امر نشان می دهد ایشان هم مانند پدر مرحومشان جناب آقای حاج محمود سزاوار بندی بسیار خوش سلیقه و دور اندیش می باشند. از آن جایی که بیشتر گردشگران مقیم در هتل قصر طلایی مشهد قشر مرفه و متدین جامعه هستند؛ می خواهند که کودکان خود را نیز در بهترین مکان ها جای دهند تا علاوه بر بازی، مشتاق زیارت و سفر به مشهد نیز بشوند.

زیرا  در خیابان امام رضا محلی برای بازی کودکان وجود ندارد. از این رو آن دسته از عزیزانی که با خانواده خود به شهر مقدس مشهد مشرف می شوند می خواهند که خاطره خوبی در ذهن کودکانشان نقش ببندد. حتی در این خصوص، حدیثی از امیر المومنین علی (ع) منقول است که برای شما عزیزان شرح می دهیم. ( یادگیری در کودکی همانند نقاشی و اثر گذاشتن بر روی سنگ است.)

بیشتر بخوانید: هتل قصر طلایی از تاپ ترین هتل های پنج ستاره مشهد 

اتاق کودک ( kids room ) هتل بین المللی قصر طلایی، گران تر از دیگر اتاق های این هتل مشهد نیست. اما اگر شما عزیزان به آینده کودک خود اهمیت می دهید انتخاب کیدز روم بهترین گزینه است. چون خاطره ای که در ذهن کودک شکل گرفت ( چه خوب و چه بد ) تا آخر عمر در حافظه اش باقی می ماند. پس بهتر این که با رزرو اتاق مذکور، یادگاری خوبی از زیارت امام رضا به فرزندان خود هدیه دهید.

هتل قصر طلایی مشهد

اتاق کیدز روم هتل قصر طلایی
اتاق کیدز روم هتل قصر طلایی

کیدز روم هتل مجلل بزرگ قصر طلایی مشهد بهترین انتخاب خانواده ها

کیدز روم قصر طلایی مشهد یکی از انتخاب های خوب و صحیح خانواده ها برای کودکان خود می باشد. چون علاوه بر لذت بردن از زیارت، لذت بازی های کودکانه را نیز خواهند برد.
( kids room ) یا همان اتاق کودک را از سایت جامع و کامل پرشین هتل با تخفیف ویژه رزرو نمایید. زیرا این سایت، با هتل بزرگ و بین المللی قصر طلایی مشهد جهت رزرو هتل، قرارداد های بلند مدتی را منعقد کرده است. از این رو با رزرو اتاق کیدز روم هتل قصر طلایی مشهد رویای کودکان خود را تحقق بخشید.

اتاق کیدز روم هتل قصر طلایی
اتاق کیدز روم هتل قصر طلایی

کیدز روم قصر طلایی مشهد با موکت های بسیار لطیف و ضد حساسیت کف پوش شده تا به بدن ظریف کودکان خدشه ای وارد نشود. در این اتاق نقاشی های از اسب شاخدار، خانه سیندرلا، ماشین های برقی و ... به چشم می خورد. میز و صندلی فایبر گلاس که به سبک انیمیشن خاله سوسکه طراحی شده است بسیار برای کودکان جذاب خواهد بود. تا در روی آن نشسته و به بازی مشغول شوند.

کیدز روم هتل بزرگ و مجلل قصر طلایی آینه ای را در این اتاق تعبیه کرده که مانند کالسکه سیندرلا می باشد. با همان رنگ طلایی و به شکل کدویی با نمک، که زائران کوچک مخصوصا دختر بچه ها عاشق آن خواهند شد. خانواده های عزیز و محترم باید بدانند که با رزرو اتاق کودک هتل قصر طلایی مشهد به چه اندازه کودکان خود را مشتاق به زیارت امام رضا (ع) می نمایند.

هتل قصر طلایی مشهد

اتاق کیدز روم هتل قصرطلایی مشهد
اتاق کیدز روم هتل قصرطلایی مشهد

کیدز روم هتل مجلل قصر مشهد و خاطره ای زیبا

کیدز روم قصر طلایی مشهد به دلیل این که خاطره زیبایی را در ذهن کودکان به یادگار می گذارد، موجب می شود تا در سفر های بعدی،کودکان شور و شوق بیشتری برای سفر به مشهد و زیارت امام رضا داشته باشند. برای آگاهی از امکانات داخل اتاق کودک هتل قصر طلایی مشهد ادامه مطلب را بخوانید.

اتاق کودک هتل بین المللی قصر طلایی دارای یک عدد تخت دبل سایز کوئین و 2 عدد تخت سینگل می باشد که وجود تراس زیبا بر زیبایی آن افزوده است. یخچال، تلویزیون ال ای دی 2 عدد و سرویس بهداشتی فرنگی از دیگر امکانات داخل کیدز روم می باشد. برای رزرو هتل قصر طلایی مشهد، کیدز روم و دیگر هتل های مشهد با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان پرشین هتل بی صبرانه منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند.

رزرواسیون هتل قصر طلایی مشهد
رزرواسیون هتل قصر طلایی
منابع :