کافی شاپ مرسی مشهد یکی از مکان های پر طرفدار در منطقه باهنر مشهد می باشد. این کافی شاپ در مجاورت پارک باهنر قرار گرفته است. از این رو با نشستن در این کافی شاپ یک منظره زیبا و طبیعی در مقابل چشمان شما ظاهر می شود.

اطلاعاتی کامل درباره کافی شاپ بیسکویت مشهد 

کافی شاپ مرسی چیدمانی بسیار جالب و جذاب دارد. ظرف های این مجموعه شکل زیبایی دارد و صرف کیک در این ظروف بسیار دلچسب است. کافی شاپ مرسی دارای منویی جذاب  از انواع قهوه ها، بستنی ها، نوتلا و . … نیز  می باشد. این مکان از نظر مراجعه کنندگان خود بسیار مفرح و دنج است. از جمله هتل های مشهد نزدیک به این کافی شاپ هتل پارس مشهد می باشد.

کافی شاپ مرسی مشهد
کافی شاپ مرسی مشهد

کافی شاپ مرسی دارای امکاناتی همچون وای فای رایگان، هزینه خدمات صفر درصد و …. می باشد. نزدیک بودن این کافی شاپ به بلوار وکیل آباد باعث شده تا علاوه بر مشهدی ها؛ گردشگران تور لحظه آخری مشهد هم بیشتر به این کافی شاپ مراجعه کنند.

آشنایی با کافی شاپ نبات در شهر مقدس مشهد

مزیت های کافی شاپ مرسی

از مزیت های کافی شاپ مرسی این است که دارای 2 شعبه می باشد. یک شعبه در بلوار باهنر و شعبه دیگر در بلوار کوثر می باشد. این کافی شاپ برای تولد ها و دور همی های شما بهترین گزینه است. با گرفتن تولد برای دوستان خود بهترین هدیه زندگی اش را به او دهید. چون وقتی کسی را سورپرایز می کنید بسیار خوشحال می شود.

رزرو هتل پارس مشهد با تخفیف ویژه

کافی شاپ مرسی مشهد
کافی شاپ مرسی مشهد

کافی شاپ مرسی، با پخش موسیقی لایت فضای رمانتیک را خلق می کند. از این رو قرار های خود را در این کافی شاپ بگذارید. زمستان و پاییز کافی شاپ مرسی بسیار دلچسب است. زیرا برگ های ریخته شده در پاییز و درختان سفید پوش شده در زمستان لذتی چند برابر دارد. از این رو با نشستن در این کافی شاپ به ریزش برگ های زرد و درختان سفید به نظاره خواهید نشست.

کافی شاپ شوگر مشهد را با یک کلیک بشناسید

ساعت کاری 9 صبح الی 12 شب

آدرس مجموعه :انتهای باهنر 3 پلاک 35 – آدرس 2 : کوثر 6.1 پلاک 35

منابع :