کافی شاپ شوگر مشهد یک فضای دلنشین و دلباز با منوی جذاب می باشد که در  یک سالن با ظرفیت 60 نفر پذیرای گردشگران تور مشهد و شهروندان عزیز مشهدی است. در این کافی شاپ اینترنت وای فای رایگان در اختیار مشتریان قرار دارد و همچنین شما می توانید از ساعت 9 صبح تا 12 شب به کافی شاپ شوگر در مشهد مراجعه نمایید.

مشخصات کامل کافی شاپ نبات در مشهد

کافی شاپ شوگر مشهد یک فضای دلنشین و دلباز
کافی شاپ شوگر مشهد یک فضای دلنشین و دلباز

کافی شاپ شوگر مشهد از بهترین کافی شاپ های مشهد

کافی شاپ شوگر مشهد با داشتن محیط گرم و صمیمی برای قرارهای دونفره بسیار مناسب است. کافی شاپ شوگر مشهد به دلیل فضای شلوغ و باحال سبب شده تا مورد علاقه برخی از افراد باشد. کافی شاپ شوگر مشهد به دلیل سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم و انواع خوراکی های لذیذ و خوشمزه سبب شده تا کسانی که به این کافی شاپ می روند آنچه را مد نظر دارند به راحتی سفارش دهند.

آشنایی با کافی شاپ مرسی در مشهد و کسب اطلاعات درباره آن

کافی شاپ شوگر مشهد با داشتن محیط گرم و صمیمی
کافی شاپ شوگر مشهد با محیط گرم و صمیمی

کافی شاپ شوگر مشهد به دلیل طراحی زیبا و مخصوصا کیفیت خوبی و بینظیری که دارد این اطمینان را به کسانی که میهمان خارجی دارند داده است تا دورهمی خود را در این کافی شاپ برگزار کنند. این کافی شاپ به دلیل فضای دنج و آرامی که دارد سبب شده تا یک محیط مناسب برای برگزاری تولد، میهمانی های کوچک، قرارهای کاری و... باشد.

کافی شاپ ذکر شده یکی از لوکس ترین کافی شاپ های مشهد به شمار می رود و هزینه منوی آن گران می باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد برای برگزاری جشن های خود این مکان را انتخاب و میز رزرو می کنند.

کافی شاپ بیسکویت مشهد را بیشتر بشناسید

کافی شاپ شوگر مشهد به دلیل سرو انواع نوشیدنی های سرد و گر
کافی شاپ شوگر مشهد و سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم

آدرس کافی شاپ شوگر مشهد

آدرس این کافی شاپ در احمد آباد، تقاطع ملاصدرا و کلاهدوز، بلوار ملاصدرا، ملاصدرا 4 می باشد. از بهترین هتل های مشهد نزدیک به این کافی شاپ می توان هتل هما 1 مشهد را نام برد که خدماتی عالی را به میهمانان خود اراه می دهد.

منابع :