موقعیت مکانی هتل آرمان مشهد بسیار عالی و مناسب برای زائرین عزیز می باشد. این هتل در 500 متری حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. این فاصله بسیار کم تا بارگاه امام هشتم علاوه بر دید بسیار زیبا باعث شده تا مهمانان بتواند پس از اقامت در این هتل با کمترین زمان به حرم دسترسی پیدا کنند.

استثنایی ترین قیمت هتل آپارتمان آرمان مشهد

موقعیت مکانی هتل آرمان مشهد یکی از دلایل مهم برای جذب زائرین به این هتل مشهد می باشد. آن دسته از زائرینی که به دنبال یک هتل مجلل در نزدیکی حرم هستند، اکثر اوقات این هتل آپارتمان را در لیست انتخاب های خود قرار می دهند. شما می توانید با انتخاب این هتل به عنوان مقصدی برای اقامت در شهر مشهد علاوه بر یک اقامت لوکس و بی نظیر، از موقعیت مکانی عالی نیز بهره مند شوید.

موقعیت مکانی هتل آپارتمان آرمان مشهد
Caption

مقاله مرتبط: رستوران های هتل آرمان مشهد

مکان های مهم نزدیک به هتل آپارتمان آرمان مشهد

موقعیت مکانی هتل آرمان مشهد از نظر مزیت به مکان های مهم مشهد نیز دسترسی بسیار خوبی دارد. از جمله این مکان های حائز اهمیت می توان از پارک وحدت مشهد، بازار های تجاری هفده شهریور، مجتمع تجاری ضامن و ... نام برد. مهمانان این هتل می توانند پای پیاده در کمترین زمان به موارد نام برده شده دسترسی پیدا کنند.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل آرمان مشهد

پارک وحدت مشهد بزرگ ترین پارک مشهد به حساب می آید که در زمینی به وسعت 20 هزار هکتار ایجاد شده است. این پارک در نزدیکی حرم مطهر قرار دارد و فاصله آن تا هتل آرمان تنها 3 دقیقه به صورت پیاده می باشد. تاریخ احداث این پارک باز می گردد به سال 1345 که از آن زمان تا کنون بخش های ورزشی و تفریحی متععدی را در آن احداث کرده اند.

هتل آپارتمان آرمان مشهد را با بهترین تخفیف رزرو کن

پارک وحدت مشهد از جمله تفریحات سرگرمی و سیاحتی نظیر فضای سبز، دریاچه مصنوعی، آب نما و آبشار، تئاتر و سینما های تابستانی را در خود ایجاد کرده است. همچنین سکوهای تنیس روی میز، شطرنج، زمین های ورزشی وزمین تنیس از جمله تفریحات ورزشی در این پارک به حساب می آیند. ناگفته نماند که مجتمع فرهنگی امام رضا را نیز در پارک وحدت مشهد جای دارد.

موقعیت مکانی هتل آپارتمان آرمان مشهد
نمای خارجی از هتل آپارتمان آرمان مشهد

موقعیت مکانی هتل آرمان مشهد و دسترسی راحت به بازارهای 17 شهریور

بازار های تجاری هفده شهریور از مهم ترین و متنوع ترین مراکز تجاری در مشهد به حساب می آیند. نزدیکی این بازار ها به هتل آپارتمان آرمان مشهد از مزیت های موقعیت مکانی این هتل محسوب می شود. بنابراین مهمانان این هتل می توانند به راحتی و کمترین زمان به این بازار ها دسترسی پیدا کنند و خرید های خود را انجام دهند.

خواهید پسندید: امکانات هتل آپارتمان آرمان مشهد

بازار های تجاری هفده شهریور شامل مجتمع آسمان، مجتمع آسمان 2، مجتمع قائم، مجتمع افشار، پاساژ اکسون و ... می شوند. شما می توانید با گشت و گذار در این مجتمع های تجاری تمامی نیاز های خرید خود را از هر نظر برطرف کنید.  زیرا هر گونه لوازم آرایشی، پوشاک و ... در این بازار یافت می شود.

هتل آرمان مشهد لاکچری ترین هتل آپارتمان مشهد

مجتمع تجاری ضامن مشهد یکی از بهترین و شیک ترین بازار های مشهد به شمار می رود. این مجموعه از سه طبقه تجاری و سه طبقه پارکینگ تشکیل شده است. در بخش تجاری این مجموعه مغازه های متعددی نظیر پوشاک، کیف و کفش، زیورآلات، آرایشی بهداشتی، آجیل و خشکبار و ... در حال فعالیت هستند. فاصله بسیار کم این مجتمع های تجاری تا هتل آرمان یکی از فرصت های ویژه برای مهمانان این هتل می باشد.

منابع :