مرغ بریان افشین در مشهد یکی از بهترین بریانی های  مشهد است. بهترین مرغ سوخاری را در بین رستوران های مشهد می توان در این مجموعه پیدا کرد. با پرشین هتل همراه باشید تا با این رستوران دلچسب بیشتر آشنا شوید. 

مرغ از آن دسته خوراک هایی می باشد که همه طرفدارش هستند. زیرا این غذا بسیار سریع طبخ می شود. از این رو کارایی بیشتری برای مصارف بریانی ها و رستوران ها دارد.

مرغ بریان افشین مشهد و بریان های مختلفش

در لیست منو، بریان افشین، بریان های مختلفی وجود دارد که به آن اشاره می کنیم. ران مرغ بریان شده، با این کلمه دهان همه آب می افتد. زیرا ران نرم ترین و لذیذ ترین اعضا مرغ می باشد. بال بریان شده، پاچین بریان شده، ماهی بریان شده، از دیگر منو این محل می باشد. این بریانی با وجود محیطی بسیار تمیز و مدرن از محبوب ترین مکان های مشهد به شمار می رود

مرغ بریان افشین مشهد
مرغ خوشمزه و خوش طعم در مرغ بریان افشین

مرغ بریان افشین مشهد و وسوسه میل کردن این غذا

مطمئنا هر کسی با دیدن این عکس ها وسوسه می شود تا یک بار هم که شده این خوراک را امتحان کنند. همین امر موجب می شود تا به مکانی بروند هم تمیز باشد هم مطمئن باشد.مرغ بریان افشین، تمام تلاش خود را کرده است تا با بهترین طعم و کیفیت مرغ های بریان شده خود را عرضه نماید. ساعات پذیرایی از مراجعه کنندگان محترم در این مکان از ساعت 12/30 دقیقه ظهر تا 21/30 دقیقه شب می باشد.

مرغ بریان افشین مشهد کجا واقع شده است

مرغ بریان افشین در بلوار فلسطین جای گرفته است. این بلوار از منطقه های لوکس و مرفه نشین مشهد است. در بلوار فلسطین بیشتر مغازه ها مشغول فروش کاغذ دیواری و طراحی داخلی می باشند.

اما مرغ بریان در ساختمانی بلند به همین نام قرار دارد. همین موقعیت باعث شده تا از لحاظ دیسیپلین بسیار بالا باشد.

آدرس مرغ بریان افشین به شرح زیر می باشد.

بلوار فلسطین – نبش چهارراه فلسطین – ساختمان افشین مشهد خراسان رضوی ایران

مرغ بریان افشین مشهد
مرغ بریان افشین، مرغ سوخاری خوشمزه
بیشتر بخوانید :
منابع :