با پرشین هتل همراه باشید تا با مجموعه رستوران های رضایی که یکی از بهترین رستوران های مشهد است بیشتر آشنا شوید. 

مجموعه رستوران های رضایی مشهد، شعبه آبکوه

اولین شعبه (مرکزی) مجموعه رستوران های رضایی از سال 1366 در خیابان آبکوه فعالیت خود را آغاز کرد. این شعبه با 3 سالن مجزا و ظرفیت 640 نفر پذیرای شما و مهمانان گرامیتان می باشد. ساعت کار این شعبه از ساعت 11 الی ۱۶ و 19:30الی ۲۳ در محیطی گرم و زیبا همراه با غذاهای لذیذ میزبان شما عزیزان می باشد. در این رستوران رضایی همه روزه ظهر و شب میز اردور برقرار است و شما می توانید در صورت تمایل از این میز متنوع و خاطره انگیز استفاده نمایید. خدمات غذای بیرون بر و پیک موتوری همه روزه به جز جمعه شبها در خدمت شما عزیزان است.

با یک کلیک رستوران معین درباری مشهد را بشناسید

مجموعه رستوران های رضایی، شعبه آبکوه
مجموعه رستوران های رضایی، شعبه 1

مجموعه رستوران های رضایی مشهد، شعبه آزادی

دومین شعبه مجموعه رستوران های رضایی در سال 1388 افتتاح گردید. این شعبه فاقد سالن غذا خوری است و کترینگ مجموعه رضایی می باشد. این کترینگ با برند جوجیکو، بر اساس اصول بسته بندی مناسب غذا و تحویل سریع برنامه ریزی شده است. در واقع جوجیکو تعریف جدیدی از کترینگ بوده و کترینگ رستوران رضایی از این نظر در مشهد پیشرو می باشد. بسته بندی هوشمندانه غذا، میزان کالری غذا بر اساس علم تغذیه و نیز کامل و خوش پخت بودن آن، مهمترین نکاتی است که این برند سعی در استاندارد کردن آن داشته است. ساعت کار این شعبه از ساعت 11 تا 15 و 19:30 تا 23 می باشد. این مجموعه شنبه شبها تعطیل است.

آشنایی با رستوران اکبر جوجه مشهد و کسب اطلاعات دقیق

مجموعه رستوران های رضایی، شعبه آزادی
مجموعه رستوران های رضایی، شعبه آزادی

مجموعه رستوران های رضایی مشهد، شعبه آخوند خراسانی (خیابان خاکی)

سومین شعبه مجموعه رستوران های رضایی در سال 1386، در خیابان آخوند خراسانی، با هدف سرویس دهی به زائرین رضوی، کار خود را آغاز کرد. خدمت بهتر به زائرین و توجه به توریسم خارجی که از کشورهای اسلامی به مشهد مقدس می آیند، انگیزه افتتاح این شعبه بوده است. این مجموعه با سالن غذا خوری با ظرفیت 150 نفر در خدمت مشتریان عزیز تور مشهد و شهروندان دوست داشتنی می باشد. خدمات غذای بیرون بر و پیک موتوری همه روزه ظهر و شب به جز شنبه شبها در خدمت شما عزیزان است.

کلیک کنید و با مجموعه رستوران های سدروس مشهد در یک نگاه آشنا شوید

مجموعه رستوران های رضایی مشهد، شعبه سازمان صدا و سیما

چهارمین شعبه مجموعه رستوران های رضایی با دو سالن بزرگ، واقع در میدان صدا و سیما در سال 1393 خدمات برند رضایی را تکمیل نمود. هدف ویژه این شعبه برگزاری مجالس بزرگ با ارائه تشریفات و پذیرایی مدرن است که دارای ویژگی های منحصر به فردی در ارائه خدمات به مجالس در سطح شهر مشهد می باشد. مجموعه صدا و سیما دارای 2 سالن مجزا با ظرفیت 500 نفر می باشد که پذیرای شما مشتریان گرامی است.

بام مجموعه نیز دارای سالن شیشه ای با چشم انداز 360 درجه است که بزودی آماده خدمت رسانی بصورت VIP به شما مشتریان مشکل پسند خواهد شد. در آینده ای نزدیک پذیرای شما، جهت صرف صبحانه نیز هستیم. در این شعبه از خدمات ویژه سالاد بار و دسرجات تخصصی بهره مند خواهید شد. ساعت کار شعبه همه روزه از ساعت 12 الی 15 و 20 الی 23 می باشد. خدمات غذای بیرون بر و پیک موتوری همه روزه به غیر از یکشنبه شبها در اختیار شما مشتریان گرامی می باشد.

اطلاعاتی کامل درباره رستوران راستگو مشهد

مجموعه رستوران های رضایی مشهد، شعبه وکیل آباد

پنجمین شعبه مجموعه رستوران های رضایی با متد جدید در پذیرایی و ارائه خدمات، بهمن ماه 1394 در بلوار وکیل آباد افتتاح گردید این شعبه با منوی فرنگی در صبحانه و شام و منوی ایرانی در ناهار در خدمت شما عزیزان می باشد ساعت کار شعبه: 7/30 – 10/30 جهت صرف صبحانه 12-15/30 جهت صرف ناهار 19/30 – 23/30 جهت صرف شام. اگر علاوه بر غذاهای اصیل ایرانی به مرغ بریان نیز علاقه مند هستید، ما مرغ بریان افشین مشهد را در کنار این رستوران به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

مجموعه رستوران های رضایی، شعبه وکیل آباد
مجموعه رستوران های رضایی، شعبه وکیل آباد

رستوران ترکیش فود مشهد و اطلاعاتی کامل درباره آن 

توصیه میکنیم حتما به شعبه پنج رستوران رضایی مراجعه کنید. از هتل های مشهد نزدیک به شعبه 5 رستوران رضایی می توان به هتل پارس مشهد و هتل ثامن مشهد اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :
منابع :