فست فود نوژان مشهد یکی از بهترین فست فود ها در حاشیه بلوار سجاد می باشد. هات داگ ها و همبرگر های این رستوران بسیار مورد علاقه مشهدی ها است. همین دلایل باعث شده تا از مراجعین بسیاری بر خوردار باشد. فضای داخلی این فست فود بسیار لوکس و دلپذیر می باشد.

تمامی اطلاعات فست فود فیش اند چیپس مشهد با یک کلیک

فست فود نوژان مشهد
ساندویج های خوشمزه، فست فود نوژان مشهد

نوژان و بوستان ملت

بلوار سجاد هم جوار با یکی از بوستان های مهم در مشهد است. بوستان ملت که از بزرگ ترین بوستان های مشهد می باشد نزدیک به فست فود نوژان می باشد. همین امر موجب می شود تا مکان ذکر شده از مشتری های بیشتری برخوردار باشد، زیرا فست فود ذکر شده تا پاسی از شب پذیرای مراجعه کنندگان است.

فست فود دوین مشهد را بیشتر بشناسید

از هتل های مشهد نزدیک به این فست فود می توان به هتل هما 2 مشهد اشاره کرد. این هتل مشهد از زیر مجموعه گروه هتل های هما می باشد و میتوانید این هتل را از سایت معتبر پرشین هتل به راحتی رزرو کنید. هتل مذکور در بلوار خیام واقع شده و دسترسی 3 دقیقه ای به بلوار سجاد دارد.

فست فود نوژان مشهد
برگر خوشمزه، فست فود نوژان مشهد

فست فود نوژان در بلوار سجاد

فست فود نوژان دارای منوهای متفاوتی از چیز برگر ها، هات داگ ها، صبحانه ها و …. می باشد. چندی از غذاهای داخل منو را برای شما عزیزان تور مشهد ذکر می کنیم. رست بیف، شنیسل مرغ،کوکتل مخلوط، مینی هات داگ، مینی هات داگ،کوکتل دودی از جمله این منو هستند. البته اگر شما قصد دارید تا در کنار فست فود های متنوع از اسپاگتی های خوشمزه نیز بهره مند شوید، خانه اسپاگتی مشهد پیشنهادی عالی و درجه یک برای شما عزیزان می باشد. 

فست فود نوژان مشهد
فست فود نوژان و طعم هایی بی نظیر

منوی غذایی فست فود نوژان مشهد

همبرگر، چیز برگر روژان، برگرمرغ، برگرقارچ، برگرکالباس از برگر های نوژان به شمار می روند. گوشت کالباس، مرغ کالباس، مرغ و قارچ کالباس، مینی بشقاب داغ و … از دیگر خوراک های فست فود نوژان می باشند. موقعیت مکانی این رستوران در منطقه ای مرفه نشین و لوکس مشهد جای گرفته است. از این رو شما با میل کردن غذا در این فست فود انواع ماشین های خارجی را مشاهده خواهید کرد.

با ساندویچ سرد صدف مشهد بیشتر آشنا شوید

فست فود نوژان مشهد
فست فود نوژان
بیشتر بخوانید :
منابع :