به نقل از پرشین هتل رستوران گراناز مشهد یکی از مجلل ترین رستوران های وکیل آباد است. این رستوران با نام جوجه کباب گراناز هم مشهور می باشد. در این رستوران انواع غذاها به صورت کبابی بوده که سالم تر است.

رستوران گراناز مشهد و سرو غذاهای کبابی

رستوران گراناز با سرو انواع غذا های کبابی همه روزه آماده پذیرایی از مراجعین خود می باشد. رستوران گراناز از جمله رستوران های مشهد است که غذاهای خود را شبیه به غربی ها سرو می کند. در رستوران های غربی برنج به میزان کم در ظرف کشیده می شود. اما از آن طرف گوشت بیشتری می گذارند. در این رستوران مشهد شما هم با این مدل غذا پذیرایی خواهید شد.

رستوران گراناز مشهد
نمایی از رستوران گراناز مشهد

کیفیت رستوران گراناز مشهد

از نظر کیفیت و بهداشت این رستوران عالی می باشد. رستوران گراناز از نظرقیمت غذا ها بسیار گران می باشد. توصیه می کنیم عزیزانی که غذای سرشاری را میل می کنند به این رستوران نروند چون سیر نخواهند شد. رستوران گراناز برای آن عزیزانی مناسب است که رژیم های لاغری و کم خوراکی دارند.

رستوران گراناز مشهد
غذاهای خوشمزه رستوران گراناز

محوطه رستوران گراناز

محوطه این رستوران بسیار سبز بوده و نشستن در آن لذت بخش خواهد بود. فضای رستوران گراناز با چراغ های زیبا تزئین شده تا لحظه های رمانتیکی را برای میهمانان رقم بزند. از غذاهای این رستوران می توان به ماهی کباب، جوجه کباب،چلو کباب و … اشاره کرد. نکته جالب اینجاست که این رستوران مشهد در فنجان سوپ های خود را سرو می کند. دیواره سنگی این رستوران در نوع خود بسیار جذاب است.

آب هایی از دیواره سنگی می ریزد که صدای آب فضا را دو چندان می کند. این رستوران دارای محیطی وسیع می باشد که پذیرای بیشتری از میهمانان است. گراناز در شلوغ ترین بلوار مشهد قرار گرفته است. وکیل آباد، بلواری است که به عنوان شاهراه مشهد محسوب می شود. این بلوار از یک طرف به طرقبه شاندیز، از یک طرف برونسی،از یک طرف نمایشگاه و از طرف دیگر به ملک ‌آباد راه دارد.

هتل پارس مشهد، نزدیک ترین هتل مشهد به مکان ذکر شده می باشد. آدرس: بلوار وکیل آباد – نبش وکیل آباد 77

بیشتر بخوانید :
منابع :