رستوران هتل نور مشهد مکان متفاوتی برای صرف غذا است، چرا که از دیزاین زیبا و شیکی برخوردار بوده و نمای جذابی را از دید گردشگران دارد. رستوران هتل نور نوع سبک چیدمان خاصی را پیاده کرده، اینگونه تجهیزات درون رستوران جلوه ای منحصر به فرد خواهند داشت.

بیشترین تخفیف هتل نور مشهد

سرآشپز ماهر هتل نور مشهد

رستوران هتل نور مشهد سرآشپز و مدیریتی کارکشته دارد که خوش طعم ترین غذاها را تهیه می کند. سرآشپز و کادر پرسنلی رستوران این هتل مشهد از پوشش لباسی خوبی برخوردار بوده و بر تمیز بودن آن دقت دارند. همچنین در طبخ غذا پروتکل های بهداشتی را نیز رعایت می کنند.

رستوران هتل نور مشهد انواع غذاهای سنتی و ایرانی را طبق ذائقه های هموطنان ایرانی مهیا ساخته تا از غذای خود بیشتر لذت ببرند. غذاهایی که در این رستوران سرو می گردد از قبیل زرشک پلو با مرغ، سبزی پلو با ماهی، قیمه، قرمه سبزی، کباب، جوجه کباب، میرزا قاسمی، عدس پلو، استامبولی، ماکارونی و ...  می باشد.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل نور مشهد

منو در وعده های غذایی رستوران هتل نور مشهد چگونه است؟

درستوران هتل لاکچری نور مشهد میز سالاد بار موجود است که متنوع ترین سالاد های ایرانی بر روی آن گذاشته شده تا افراد طبق سلیقه شان از سالاد محبوب خود میل نمایند. همچنین غذا در وعده ناهار و شام انتخابی می باشد. در هنگام صبحانه نیز میزی با انواع غذاهای سرد و گرم در انتظار میهمانان هتل خواهد بود.

هتل نور مشهد را آنلاین رزرو کنید

رستوران هتل 3 ستاره نور مشهد با موسیقی های آرام و دلنشینی که همواره در وعده های غذایی پخش می کند، مزه غذا را برای افرادی که به این رستوران می آیند دلچسب تر خواهد کرد. این موزیک ها لحظات فوق العاده را برای زوج ها و خانواده ها فراهم کرده تا خاطره ای به یاد ماندنی برایشان در شهر مشهد رقم بزند.

مقاله مرتبط: امکانات هتل نور مشهد

کافی شاپ هتل ممتاز نور مشهد

کافی شاپ هتل نور از جمله مکان هایی است که می توان آرامش داشت، فضای شیک و نظافت شده ای را دارا بوده و متنوع ترین نوشیدنی های گرم و سرد، کیک های تازه، بستنی و ... را آماده سازی می کند. پرسنل با فرم های مخصوص و تمیزی سفارشات میهمانان را تهیه و سرو می کنند.
 

 

بیشتر بخوانید :
منابع :