هتل شاکر مشهد با در نظر گرفتن یک رستوران، این امکان را برای مهمانان مقیم در این هتل فراهم کرده تا بتوانند بدون نیاز به خارج شدن از هتل غذاهای لذیذ را صرف کنند. این رستوران در وعده های صبحانه، ناهار و شام پذیرایی عالی را از شما مهمانان ارجمند به عمل می آورد که سبب رضایت شما می شود.

رزرو با کمترین قیمت هتل شاکر مشهد

رستوران هتل شاکر مشهد دارای فضایی شیک با چیدمان مناسب میز و صندلی ها می باشد. اگر قصد دارید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید مراجعه به این رستوران می تواند کمک بسزایی برای شما به حساب آید. بدون شک وجود این رستوران باعث رضایت هرچه بیشتر مهمانان از انتخاب این هتل مشهد خواهد شد.

اتاق های هتل شاکر مشهد

منوی غذایی رستوران هتل شاکر مشهد

رستوران هتل سه ستاره شاکر مشهد در منوی خود انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را طبخ می کند. تمامی غذاها با کیفیت بالا و مواد اولیه تازه سرو می شوند که طعمی بی نظیر را به همراه خواهند داشت. سرآشپزان با تجربه و حرفه ای سعی دارند تا با ارائه بهترین غذاهای لذیذ رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

مهمانان می توانند از منوی غذایی رستوران هتل جذاب شاکر مشهد متنوع ترین غذاهای ایرانی را سفارش دهند. بدون شک صرف این نوع غذاها در فضایی شیک به همراه خانواده لذت شما را از سفر به مشهد مقدس دو چندان می کند. اگر در این هتل اقامت داشته این صرف غذاهای این  رستوران را از دست ندهید.

با بهترین هتل ها نزدیک حرم آشنا شوید

در رستوران هتل شاکر در مشهد به همراه غذای اصلی پیش غذاهایی نظیر سوپ، سالاد و ... به شما ارائه می شود. پنجره های بزرگ در این رستوران علاوه بر چشم انداز زیبا، باعث دلباز تر شدن فضای رستوران خواهند شد. نور پردازی مناسب نیز از ویژگی های رستوران می باشد.

امکانات هتل شاکر مشهد

آیا هتل شاکر مشهد کافی شاپ دارد؟

هتل شاکر مشهد دارای یک کافی شاپ دنج و زیبا در فضای خود است. این کافی شاپ مکانی مناسب برای گذراندن ساعاتی با آرامش و بی دغدغه برای شما عزیزان محسوب می شود. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به کافی شاپ این هتل مراجعه کنید و ساعاتی را آرام سپری نمایید. 

کافی شاپ هتل شاکر مشهد انواع نوشیدی های سرد و گرم، دسر های متنوع، عصرانه های سبک و ... را سرو می کند. همچنین مهمانان این هتل مشهد برای برگزاری ضیافت های کوچک مانند جشن تولد و یا قرار های دوستانه می توانند از این بخش در هتل بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید :
منابع :