رستوران هتل ایران مشهد از برترین رستوران های هتلی در سطح این شهر توریستی می باشد. رستوران هتل ایران دارای شیک ترین نمای داخلی و نمای خارجی است که با بهره گیری از طراحی های لاکچری حس خوبی را به میهمانان انتقال می دهد. چیدمان و ترکیب رنگ بندی تم رستوران نیز در جذب گردشگران بی تأثیر نیست.

رزرو آنلاین هتل ایران مشهد با بیشترین تخفیف

رستوران هتل ایران شهر مشهد

رستوران هتل ایران شهر مشهد جزء عالی ترین رستوران هایی است که با کیفیت ترین غذاها را ارائه می دهد. همچنین علاوه بر کیفیت مناسب، مزه غذاها نیز بی نظیر می باشد. غذاهایی که در آشپزخانه رستوران این هتل مشهد طبخ می شود از تازه ترین اقلام مواد اولیه غذایی برگرفته شده است.

رستوران هتل ایران مشهد مکان دنجی برای ملاقات های دوستانه و کاری می باشد. همچنین افرادی که تمایل به سوپرایز های تولد و مهمانی های بزرگ دارند می توانند در این مجموعه انجام بدهند. رستوران هتل ایران در استخدام پرسنل مجرب نیز عالی بوده، چرا که کادری پرفعالیت هستند و به وظایفشان به خوبی عمل می کنند.

مقاله مرتبط : امکانات هتل ایران مشهد

در رستوران هتل شیک ایران چه غذاهای ارائه می شود؟

در رستوران هتل ممتاز ایران مشهد متنوع ترین غذاهای ایرانی و محلی طبخ شده و در ظروفی شیک برای میهمانان سرو می گردد. این غذاها از قبیل زرشک پلو با مرغ، سبزی پلو با ماهی، قیمه، قرمه سبزی، کباب، جوجه کباب، میرزا قاسمی، عدس پلو، استامبولی، ماکارونی و ... می باشد.

هتل ایران مشهد را آسان رزرو کنید

در هنگام صبح، بر روی میزی انواع صبحانه گرم و سرد گذاشته شده تا میهمانان صبحانه ای دلچسب و متنوع نوش جان کنند. در کنار صبحانه انواع آبمیوه، شیر، چای سرو می شود. وجود میز بوفه در رستوران هتل ایران میزان رضایتمندی میهمانان را به حد اکثریت خود رسانده است.

بیشتر بخوانید : اتاق های هتل ایران مشهد

کافی شاپ هتل منحصر به فرد ایران مشهد

کافی شاپ هتل 3 ستاره ایران با ظرفیت 50 نفر، محیطی آرام و دلپذیر جهت ارائه انواع نوشیدنی سرد و گرم و دسر به میهمانان گرامی هتل و همچنین میهمانان غیر مقیم می باشد. در این کافی شاپ سماور بزرگی قرار گرفته تا افراد در هنگام 24 ساعت روز اگر احتیاج به نوشیدن چای داشتن به کافی شاپ مراجعه کرده و چای بردارند.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :