رستوران هتل ابریشم مشهد از رستوران های خوب هتلی است که میزبانی فوق العاده ای دارد. این رستوران صبحانه بوفه ارائه می دهد، که متنوع ترین غذاها را بر روی میز چیده و برای میهمانان مهیا می سازد. رستوران هتل ابریشم تمامی تلاش خود را در عرضه خدمات به میهمان می کند.

بیشترین تخفیف هتل ابریشم مشهد

رستوران هتل ابریشم شهر مشهد همواره در حال نظافت بوده و کادر پرسنلی مجربی دارد که در زمینه نظافت و سرویس دهی، خدمت رسانی هیچ کوتاهی نمی کند. این پرسنل سفارش میهمنان را بدونه هیچ اشتباهی دریافت نموده و طبق همان سفارش غذاهای میهمانان را سرو می نمایند.

طراحی خاص چیدمان هتل دیدنی ابریشم مشهد

رستوران هتل لوکس ابریشم مشهد با استفاده از شیک ترین طراحی های روز دنیا، دیزاین خاصی را برای سبک چیدمان میز و صندلی ها و دیگر تجهیزات پیاده کرده، همچنین در ترکیب رنگ بندی دیواره ها و وسایل رستوران نیز زیباترین رنگ ها استفاده شده تا نمایی جذاب از دید میهمانان هتل داشته باشد.

بیشتر بخوانید : اتاق های هتل ابریشم مشهد

منوی غذایی هتل منحصر به فرد ابریشم مشهد

منوی غذایی رستوران هتل دو ستاره ابریشم مشهد انتخابی بوده، اما منوی ناهار با منو شام متفاوت است. غذاهایی که در منو ناهار وجود دارند ازقبیل ماهی، قرمه سبزی، قیمه، انواع کباب، جوجه کباب، زرشک پلو با مرغ و ... می باشد. غذاهایی که در منوی شام قرار گرفتند شامل انواع غذاهای سبک خوراکی است. به این معنا که با نان میل می شود و برنجی نیست.

هتل ابریشم مشهد را آنلاین رزرو کنید

این غذاها همانند: ماکارونی، شینسل مرغ، ناگت مرغ، انواع کباب، جوجه کباب، کتلت و ... می باشد. کلیه این غذاها با کیفیت بوده و مزه ای دلنشین دارد. آشپز رستوران هتل ابریشم با استفاده از مواد اولیه تازه غذاها را طبخ نموده و با مقدار ادویه مناسب در مزه غذا بهترین تغییر را ایجاد می کند.

مقاله مرتبط : امکانات هتل ابریشم مشهد

کافی شاپ هتل ابریشم در مشهد

کافی شاپ هتل فوق العاده ابریشم مشهد مکانی خاص برای وقت گذرانی است. میهمانانی که احتیاج به آرامش بیشتر و میل نوشیدنی های گرم و نوشیدنی های سرد، کیک های تازه، دسر، انواع بستنی و ... دارند می توانند به این مجموعه مراجعه کنند. پخش موسیقی لایت به آرامش بیشتر جو کافی شاپ نیز کمک می کند.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :