هتل آدینا مشهد یک مکان عالی و بی نظیر برای صرف غذا برای میهمانان خود در نظر گرفته است. وجود این رستوران سبب می شود تا علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ها، شما عزیزان بتوانید غذاهای متنوع و لذیذ را در یک مکان شیک تجربه کنید. در رستوران این هتل مشهد تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.

بهترین قیمت رزرو هتل آدینا مشهد

رستوران هتل زیبای آدینا مشهد در وعده های صبحانه، ناهار و شام پذیرای مهمانان ارجمند مقیم در این هتل می باشد. شما می توانید برای استفاده از رستوران این هتل 3 ستاره به طبقه -1 در هتل مراجعه کنید. این رستوران ظرفیتی بالغ بر 120 را دارا می بادش که در نوع خود وسیع است.

چه نوع غذاهای در منوی رستوران هتل آدینا مشهد سرو می شود؟

رستوران هتل سه ستاره آدینا مشهد در منوی خود انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سرو می کند. بنابراین اگر علاقه مند به چشیدن و امتحان غذاهای متنوع هستید این رستوران می تواند پیشنهادی مناسب برای شما و عزیزانتان محسوب شود. بدون شک غذاهای تازه و خوشمزه این رستوران رضایت شما را تامین خواهد کرد.

امکانات این هتل را با یک کلیک مشاهده کنید

رستوران هتل دوست داشتنی آدینا مشهد با به کار گیری سرآشپزان با تجربه و حرفه ای به همراه پرسنل خوش برخورد پذیرایی بی نظیری را از شما به عمل می آورد. تمامی غذاها در منوی این رستوران با مواد اولیه تازه و با کیفیت سرو می شود که طعمی لذیذ و عالی را به همراه دارند.

رستوران هتل جذاب آدینا مشهد از فضایی نسبتا بزرگ با چیدمان میز و صندلی های مناسب تشکیل شده است. مهمانان می توانند به همراه خانواده و عزیزان خود در کنار میل غذا، از فضای شیک رستوران نیز لذت ببرند. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر هتل آدینا شهر مشهد را به عنوان مقصدی برای اقامت در طول سفر خود انتخاب کرده اید با مراجعه به این مکان غذاهای لذیذ را صرف کنید.

اتاق های زیبای هتل را ببینید

کافی شاپ لابی هتل آدینا مشهد

کافی شاپ هتل آدینا مشهد در قسمت لابی این هتل قرار گرفته است. این کافی شاپ در هر ساعت از شبانه روز آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد. شما می توانید در این مکان ساعاتی بدون دغدغه در یک فضای آرام به همراه دوستان خود سپری کنید.

کافی شاپ هتل آدینا در مشهد با سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم، دسر های متنوع، شیک های خوشمزه و... پذیرایی خوبی را از شما عزیزان به عمل می آورد. همچنین شما می توانید در ظرفیت 20 نفری این کافی شاپ انواع ضیافت های کوچک مانند جشن تولد و قرار های دوستانه را برگزار نمایید.

بیشتر بخوانید :
منابع :