رستوران های هتل مرآت مشهد برای پذیرایی از شما عزیزان به منظور صرف غذا در این هتل آماده می باشند. وجود این رستوران ها باعث می شود تا مهمانان مقیم در این هتل بتوانند با هر سلیقه و ذائقه ای، غذاهای لذیذ و بی نظیر را در داخل خود این هتل مشهد صرف کنند.

هتل مرآت با قیمتی ویژه

رستوران های هتل زیبای مرآت مشهد به صورت دو رستوران مجزا در این هتل ایجاد شده اند. این رستوران ها در هتل علاقه مندان مخصوص به خود را دارند و سبب می شوند تا افراد با سلیقه خود انتخاب را انجام دهند. رستوران سنتی و رستوران اصلی دو رستوران موجود در این هتل می باشند.

مقاله مرتبط: امکانات هتل مرآت مشهد

رستوران اصلی هتل مرآت مشهد و چشم انداز زیبای باغ

رستوران اصلی در هتل دوست داشتنی مرآت مشهد در وعده های صبحانه، ناهار و شام پذیرایی فوق العاده ای را از مهمانان عزیز در این هتل به عمل می آورد. این رستوران ظرفیتی بالغ بر 200 نفر را پاسخگو است. شما مهمانان ارجمند می توانید به همراه خانواده به این رستوران در هتل مراجعه کنید.

رستوران هتل جذاب مرآت مشهد در منوی غذایی خود انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، فست فود و ... را گنجانده است. تمامی غذاها در این رستوران با مواد اولیه تازه و با کیفیت سرو می شوند که طعمی بی نظیر را به همراه دارند. سرآشپزان با تجربه و حرفه ای در این رستوران سعی دارند تا با کیفیت ترین غذاهای لذیذ را به شما عزیزان ارائه دهند.

نمای رستوران اصلی هتل چهار ستاره مرآت مشهد بسیار شیک طراحی شده که با چیدمان عالی میز و صندلی ها فضایی مناسب و مطلوب را برای پذیرایی از شما عزیزان فراهم می کند. همچنین شما می توانید در این رستوران هنگام میل غذا از چشم انداز جذاب رو به محوطه باغ لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل مرآت مشهد

رستوران سنتی از دیگر رستوران های هتل مرآت مشهد، لذت طعم غذاهای اصیل ایرانی

رستوران سنتی در هتل مرآت در مشهد مکانی سنتی و زیبا برای علاقه مندان به این سبک می باشد. آن دسته از مهمانان هتل که علاقه مند به غذاهای سنتی و اصیل ایرانی هستند می توانند با مراجعه به این رستوران نهایت لذت را در کنار خانواده کسب کنند.

تخفیف ویژه هتل مرآت مشهد با قیمتی ویژه

این رستوران سنتی انواع غذاهای اصیل را با تازه ترین طعم و رنگ و بویی فوق العاده به مهمانان ارائه می دهد. سرآشپزان زبده و با تجربه تمامی این غذاها را با کیفیتی عالی طبخ می کنند که بدون شک رضایت شما را جلب خواهند کرد.

رستوران سنتی هتل مرآت مشهد از نمایی سنتی و زیبا برخوردار است. میز و صندلی هایی به رنگ فیروزه ای و چیدمان عالی به همراه طراحی دیواره های زیبا جذابیت نمای ایران رستوران را دو چندان می کند. نور پردازی عالی نیز نقش موثری بر فضای دوست داشتنی این رستوران دارد.

کافی شاپ هتل مرآت مشهد، مکانی دنج و آرامبخش

کافی شاپ هتل مرآت مشهد با ایجاد فضایی آرام و دنج مکانی عالی برای گذراندن اوغات فراغت شما در کنار دوستان و عزیزانتان می باشد. شما می توانید با مراجعه به این کافی شاپ انواع نوشیدنی های گرم و سرد، دسر های متنوع، عصرانه های سبک، نوشیدنی های طبیعی و ... را صرف کنید.

رزرو آنلاین هتل مرآت مشهد

کافی شاپ هتل مرآت مشهد این امکان را برای شما فراهم کرده تا ضیافت های کوچکی مانند جشن تولد و قرار های دوستانه را در این مکان برگزار نمایید. فضای زیبای این کافی شاپ قطعاً حسی دلنشین و آرامبخش را به مهمانان ارجمند هتل منتقل می کند. همچنین ناگفته نماند شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از این کافی شاپ در هتل بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید :
منابع :