هتل مدینه الرضا مشهد برای صرف غذای مهمانان عزیز خود چندین رستوران طراحی کرده تا غذایی باب طبع آن ها طبخ نماید. وجود این رستوران ها با تنوع غذایی بالا و فضایی فوق العاده باعث شده است تا زائران تور مشهد برای صرف غذا نیاز به خارج شدن از هتل را نداشته باشند. نا گفته نماند رستوران گردان هتل مدینه الرضا شهر مشهد چشم اندازی رو به گنبد طلایی امام رضا (ع) دارد.

بیشترین تخفیف رزرو هتل مدینه الرضا مشهد

رستوران های هتل مدینه الرضا مشهد شامل چهار رستوران می شود. رستوران گل نرگس 1، گل نرگس 2، رستوران گردان و رستوران سنتی از جمله رستوران های ایجاد شده در این هتل می باشند. شما می توانید پس از اقامت در این هتل از وعده های صبحانه، ناهار و شام در این رستوران نهایت لذت را ببرید.

اتاق های این هتل اسلامی تمیز هستند؟

رستوران های هتل مدینه الرضا مشهد
سالاد بار رستوران های هتل مدینه الرضا مشهد

رستوران گل نرگس 1 و رستوران گل نرگس 2 در هتل مدینه الرضا مشهد

رستوران گل نرگس 1 هتل مدینه الرضا مشهد در طبقه مثبت یک این هتل قرار گرفته است. این رستوران با فضایی زیبا و چیدمان عالی میز و صندلی ها گنجایشی بالغ بر 300 نفر را پاسخگو می باشد. مهمانان عزیز می توانند با مراجعه به رستوران گل سرخ 1 از غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت نهایت لذت را ببرند.

برترین هتل های اطراف حرم با یک کلیک

رستوران گل نرگس 2 هتل لوکس مدینه الرضا مشهد نیز در طبقه مثبت یک مجاورت رستوران گل سرخ 1 قرار دارد. این رستوران فضایی بزرگ تر از رستوران گلسرخ را دارا می باشد که ظرفیت 400 نفر را در خود ایجاد کرده است. غذاهای ایرانی و فرنگی به صورت منوی انتخابی و بوفه به مهمانان در این رستوران ارائه می شود.

رستوران های هتل مدینه الرضا مشهد
میز سالاد بار در رستوران نرگس هتل مدینه الرضا شهر بهشت

امکانات این هتل نزدیک حرم شامل چه مواردی می شود؟

رستوران گردان و سنتی هتل مدینه الرضا مشهد، تنوع بالا و غذاهای لذیذ

برای استفاده از رستوران گردان هتل مدینه الرضا مشهد می توانید به طبقه مثبت 12 این هتل مراجعه کنید. این رستوان با منوی متنوع و بی نظیر خود اکثر مهمانان این هتل را به سمت خود جذب می کند. تمامی غذاها در این رستوران با مواد اولیه تازه و کیفیت بالا توسط سرآشپزان حرفه ای طبخ می گردد.

رستوران های هتل مدینه الرضا مشهد
فست فود در رستوران های مختلف هتل مدینه الرضا

رستوران گردان هتل جذاب مدینه الرضا شهر بهشت به نام رستوران آفتاب در این هتل شناخته می شود. این رستوران در بلندترین نقطه هتل قرار گرفته است که نمایی فوق العاده را از بارگاه امام هشتم به چشم می کشد. شما می توانید به همراه خانواده و عزیزان خود از منوی غذایی متنوع نظیر غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی، سنتی، گیاهی، فست فود و عربی لذت ببرید.

موقعیت مکانی این هتل 5 ستاره مشهد کجاست؟

رستوران سنتی هتل بی نظیر مدینه الرضا بهترین مکان برای علاقه مندان به غذاهای سنتی می باشد. این رستوران با فضایی سنتی در طبقه همکف این هتل قرار گرفته است. شما می توانید انوع غذاهای سنتی با بهترین طعم را در این رستوران امتحان کنید. پیشنهاد می کنم اگر به غذاهای سنتی علاقه دارید به این رستوران در هتل مراجعه کنید و خاطره ای دلنشین را برای خانواده و عزیزانتان رقم زنید.

رستوران های هتل مدینه الرضا مشهد
بوفه صبحانه در هتل مجلل مدینه الرضا مشهد

آیا هتل مدینه الرضا مشهد دارای کافی شاپ نیز می باشد؟

در هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد یک کافی شاپ بسیار دنج و زیبا، علاوه بر رستوران های متنوع ایجاد شده است. مهمانان می توانند در این مکان به صرف انواع نوشیدنی های سرد و گرم، دسر های متنوع، شِیک های خوشمزه، کیک و ... بپردازند. این رستوران در قسمت شرقی لابی هتل قرار دارد که به صورت شبانه روزی پذیرای مهمانان مقیم هتل می باشد.

منابع :