رستوران های هتل الماس 2 مشهد بهترین مکان برای صرف غذا در مکانی مجلل و بی نظیر در این هتل می باشد. مهمانان هتل الماس 2 می توانند پس از اقامت در واحد های اقامتی ایجاد شده، برای صرف ناهار یا شام و میان وعده به رستوران های متنوع این هتل مشهد مراجعه کنند.

رزرو آنلاین هتل الماس 2 مشهد

رستوران های هتل الماس 2 مشهد بسیار متنوع ایجاد شده اند. بنابراین مهمانان این هتل مشهد می توانند با هر سلیقه و ذائقه ای بدون نیاز به خارج شدن از هتل، به صرف غذای مورد علاقه خود در این رستوران ها بپردازند. رستوران های این هتل به نام های رستوان روف گاردن، رستوران پانوراما و رستوران فیروزه در این هتل شناخته می شوند.

رستوران هتل الماس 2 مشهد
رستوران مجلل هتل الماس 2 مشهد

کافه رستوران روف گاردن، طراحی خاص در نما

رستوران روف گاردن در هتل الماس 2 مشهد با طرای منحصر به فرد و فوق العاده حسی دلنشین را در نگاه اول به مهمانان هتل منتقل می کند. شکل و طراحی میز و صندلی های حصیری این رستوران بسیار خاص می باشد که با چیدمان عالی زیبایی فضا را دو چندان کرده است.

مقاله مرتبط: امکانات هتل الماس 2 مشهد

رستوران روف گاردن هتل مجلل الماس 2 مشهد علاوه بر نمای بسیار زیبا، غذاهای لذیذ را به همراه نوشیدنی های متنوع به مهمانان عزیز ارائه می دهد. در منوی این رستوران شما می توانید انوع غذاهای ایرانی و فرنگی را انتخاب کنید. تمامی این غذاها با کیفیتی بالا و طعمی بی نظیر توسط سر آشپزان حرفه ای طبخ می گردد.

رستوران هتل الماس 2 مشهد
کافه رستوران روف گاردن هتل الماس 2 مشهد

برای استفاده از رستوران روف گردان الماس 2 مشهد کافی است به وسیله آسانسور به طبقه 19 این هتل مراجعه کنید. پرسنل این رستوران در وعده های صبحانه، ناهار و شام پذیرایی بی نظیری را از مهمانان این هتل شهر مشهد به عمل می آورند و آرامش را به آن ها هدیه می دهند.

هتل الماس 2 مشهد را با تخفیفی عالی رزرو کنید

رستوران پانوراما هتل الماس 2 مشهد، چشم اندازی بی نظیر

رستوران پانوراما در هتل الماس 2 مشهد پذیرای مهمانان این هتل برای صرف غذا و یا ضیافت های شما عزیزان می باشد. این رستوران فوق العاده با طراحی داخلی بی نظیر و مجلل هر فردی را برای یک بار تجربه صرف غذا در آن ترغیب می کند. این رستوران علاوه بر چیدمان منحصر به فرد، چشم اندازی 360 درجه از شهر و حرم مطهر رضوی را دارا می باشد.

رستوران هتل الماس 2 مشهد
رستوران گردان هتل الماس 2 شهر مقدس مشهد

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل الماس 2 مشهد

دور تا دور این رستوران را پنجره های زیبا و بزرگ تشکیل داده اند که با نور پردازی عالی فضای رستوران را بسیار دلباز کرده است. همچنین رستوران پانوراما هتل الماس 2 مشهد غذاهای متنوع و لذیذی را به مهمانان این هتل ارائه می دهد. شما می توانید با مراجعه به این رستوران انواع غذاهای با کیفیت و تازه را در کنار فضایی فوق العاده تجربه کنید. بدون شک وجود منوی غذایی عالی این رستوران رضایت شما را جلب خواهد کرد.

رستوران فیروزه هتل الماس 2 مشهد، طعم غذای بی نظیر در فضایی رویایی

رستوران فیروزه این هتل مشهد با ظرفیت نسبتا بالا، آماده پذیرایی از شما و عزیزانتان در هتل می باشد. این رستوران نیز مانند رستوران پانوراما از چشم انداز 360 درجه از منظره شهری و بارگاه امام هشتم برخوردار است. پیشنهاد می کنم در هنگام غروب آفتاب به این رستوران مراجعه کنید و از منظره فوق العاده لذت برید.

رزرو آنی هتل الماس 2 شهر بهشت

رستوران فیروزه هتل الماس 2 مشهد در هر ساعت از شبانه روز پذیرای مهمانان در این هتل می باشد. شما می توانید با مراجعه به این رستوران غذاهای لذیذ ایرانی و فرنگی را صرف کنید. همچنین عصرانه های فوق العاده در این رستوران به شما عزیزان ارائه می شود.

رستوران هتل الماس 2 مشهد
ورودی کافه رستوران روف گاردن هتل 5 ستاره الماس 2 شهر مشهد

رستوران فیروزه هتل الماس 2 مشهد برای ضیافت های شما نیز بسیار مناسب است. قطعا فضای شیک به همراه چیدمان عالی و غذاهای فوق العاده، پذیرایی آبرومندی را از مهمانان شما به عمل می آورد. کمتر فردی پس از اقامت در هتل الماس 2 مشهد صرف غذا در این رستوران را از دست می دهد.

کافی شاپ های هتل الماس 2 مشهد، مکانی دنج و آرام

هتل الماس 2 مشهد دو کافی شاپ را در خود ایجاد کرده است. کافی شاپ یاقوت و کافی شاپ اسپا دو کافی شاپ در این هتل می باشند. مهمانان این هتل می توانند با مراجعه به این کافی شاپ ها در فضایی آرامبخش و دلنشین اوقات فراغت خود را با آرامش خاطر سپری کنند.

کافی شاپ اسپا هتل با فضایی کاملا سفید و میز و صندلی هایی خاص به همراه طراحی سقف منحصر به فرد، زیبایی فوق العاده را دارا می باشد. این کافی شاپ می تواند بهترین مکان برای صرف انواع نوشیدنی های سرد و گرم، دسر های متنوع، شیک های خوشمزه و ... در این هتل باشد.

کافی شاپ یاقوت هتل الماس 2 مشهد در محوطه هتل قرار گرفته که با نور پردازی عالی از فضایی دلباز برخوردار است. مهمانان این هتل می توانند علاوه بر صرف عصرانه و ... در این کافی شاپ ضیافت های کوچک مانند جشن تولد و قرار های کاری را در این مکان انجام دهند.

منابع :