رستوران های هتل الماس نوین مشهد به طور متنوع و بی نظیر در این هتل ایجاد شده اند. مهمانان می توانند بدون نیاز به خارج شدن از هتل، به غذاهای مورد علاقه خود در این رستوران ها بپردازند. پرسنل مجرب و حرفه ای این رستوران ها با برخوردی پسندانه و مناسب آماده پذیرایی از مهمانان این هتل می باشند.

تخفیف عالی هتل الماس نوین مشهد

رستوران های هتل الماس نوین مشهد
نمایی از فضای داخلی هتل الماس نوین مشهد

رستوران های هتل الماس نوین مشهد با تنوع بالایی که دارند تمامی سلیقه و ذائقه های مهمانان هتل را برطرف می کنند. شما می توانید در وعده های صبحانه، ناهار و شام به این رستوران ها در هتل مراجعه کنید. رستوران الماس، رستوران چشم انداز و رستوران سنتی بام سه رستوران موجود در این هتل می باشند.

رستوران الماس، اصلی ترین رستوران هتل الماس نوین مشهد

رستوران الماس هتل الماس نوین مشهد در فضایی بسته و نسبتاً بزرگی از هتل ایجاد شده است. این رستوران با نمای داخلی زیبا و پرسنل مجرب آماده پذیرایی از شما مهمانان عزیز می باشد. چیدمان مناسب به همراه طراحی زیبا جذابیت این رستوران هتل مشهد را بیشتر کرده است.

رستوران های هتل الماس نوین مشهد
رستوران های هتل الماس نوین مشهد

مقاله مرتبط: اتاق های هتل الماس نوین مشهد

رستوران الماس در هتل الماس نوین مشهد دارای منوی غذایی متنوع می باشد. تمامی غذاها در منوی این رستوران توسط سرآشپزان با تجربه و حرفه ای طبخ می گردند که طعمی لذیذ را به همراه دارند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به طبقه اول هتل از این رستوران استفاده کنید.

رستوران چشم انداز و سنتی بام در هتل الماس نوین مشهد 

رستوران چشم انداز هتل الماس نوین شهر مشهد در محوطه این هتل قرار گرفته است. این رستوران به دلیل چشم انداز بسیار زیبا از منظره بارگاه حرم مطهر رضوی به نام رستوران چشم انداز در این هتل شناخته می شود. شما می توانید با مراجعه به این رستوران در کنار میل غذا از منظره زیبا لذت ببرید.

رستوران های هتل الماس نوین مشهد
رستوران هتل الماس نوین مشهد

رزرو آنلاین هتل الماس نوین مشهد

در منوی رستوران چشم انداز هتل الماس نوین مشهد انواع غذاهای فست فود و سنتی وجود دارد. بنابراین اگر علاقه مند به غذاهای فست فودی و سنتی با طعمی فوق العاده و تازه هستید، می توانید به این رستوران در هتل سر بزنید. بدون شک کیفیت بالای این غذاها رضایت شما را کسب می کند.

رستوران سنتی بام سبز هتل الماس نوین مشهد در محوطه باز این هتل قرار دارد. این رستوران با طبخ انواع غذاهای محلی و سنتی اصیل ایرانی پذیرای شما مهمانان مقیم دراین هتل می باشد. شما می توانید به همراه خانواده و عزیزان خود انواع غذاهای با کیفیت را با هر ذائقه ای در این رستوران صرف کنید.

خواهید پسندید: امکانات هتل الماس نوین مشهد

رستوران های هتل الماس نوین مشهد
کافی شاپ هتل الماس نوین مشهد

کافی شاپ اسپا، فضایی دنج در هتل الماس نوین مشهد

کافی شاپ اسپا هتل الماس نوین مشهد یک مکان دنج و شیک در این هتل مشهد می باشد. مهمانان مقیم در هتل می توانند ساعاتی بی دغدغه و آرام بخش را در این کافی شاپ سپری کنند. ترنم دلنشین آب، همراه با نوشیدنی های سرد و گرم بدون شک لحظاتی خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

هتل 4 ستاره الماس نوین با تخفیف ویژه

در کافی شاپ هتل الماس نوین مشهد انواع دسر های متنوع، شِیک های خوشمزه، عصرانه های سبک و ... را نیز به مهمانان ارائه می دهد. ناگفته نماند که در قسمت لابی هتل نیز یک کافی شاپ با ظرفیت محدود وجود دارد که شما می توانید به این قسمت نیز مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :