رستوران های هتل آپارتمان آرمان مشهد از تنوع بسیار خوبی برخوردار می باشند. این هتل با ایجاد این رستوران ها تمامی سلیقه و ذائقه های مهمانان را در امر صرف غذا برطرف خواهد کرد. این رستوران ها با فضایی زیبا و بسیار منحصر به فرد بهترین مکان برای صرف غذا در این هتل مشهد می باشند.

رزرو آنلاین هتل آرمان مشهد همین الان کلیک کن

رستوران های هتل آپارتمان آرمان مشهد از سه رستوران به نام های رستوران یاس، رستوران زعفران و رستوران بوفه تشکیل شده اند. مهمانان مقیم در این هتل می توانند در وعده های صبحانه، ناهار و شام بدون نیاز به خارج شدن از هتل به این رستوران ها مراجعه کنند و در کنار خانواده و عزیزان از غذاهای متنوع لذت ببرند.

رستوران های هتل آپارتمان آرمان مشهد
نمایی زیبا از رستوران های هتل آرمان مشهد

مقاله مرتبط: موقعیت مکانی هتل آپارتمان آرمان مشهد

رستوران زعفران و رستوران یاس هتل آپارتمان آرمان مشهد

رستوران زعفران در هتل آپارتمان آرمان مشهد در فضایی بزرگ و زیبا تشکیل شده است. این رستوران مجلل با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی پذیرای شما مهمانان گرامی می باشد. تمامی غذاها در این رستوران با مواد اولیه تازه و باکیفیت توسط سرآشپزان حرفه ای طبخ می گردد. 

رستوران زعفران در هتل آپارتمان آرمان مشهد با پرده های مجلل و میز و صندلی های زیبا به رنگ های آبی تیره تزئین شده است. این رستوران با ظرفیت 210 نفر در طبقه دوم هتل قرار دارد که مهمانان می توانند به راحتی به آن مراجعه کنند و در کنار عزیزان خود از آن لذت ببرند.

هتل آپارتمان آرمان مشهد با قیمتی باورنکردنی

رستوران های هتل آپارتمان آرمان مشهد
رستوران یاس هتل آرمان در شهر بهشت

رستوران یاس هتل آپارتمان آرمان مشهد نیز مانند رستوران زعفران فضای بزرگی را به خود اختصاص داده است. ظرفیت این رستوران نسبت به رستوران زعفران کمتر می باشد و در منوی غذایی خود تنوع غذایی چندانی ندارد. اما فضای زیبا و غذاهای لذیذ هر فردی را برای امتحان حداقل یک بار مراجعه به این رستوران در هتل ترغیب خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل آرمان مشهد

رستوران یاس هتل آپارتمان آرمان مشهد در طبقه دوم این هتل قرار گرفته که حدود 100 نفر گنجایش دارد. رنگ بندی در میز و صندلی های این رستوران به رنگ های بنفش و سفید می باشد که به همراه پرده های زیبا و پنجره های بزرگ زیبایی را به فضای آن بخشیده است. شما می توانید لذیذ ترین غذاهای ایرانی و فرنگی را با بهترین طعم در فضای منحصر به فرد صرف کنید.

رستوران های هتل آپارتمان آرمان مشهد
بوفه سلف سرویس رستوران های هتل آرمان مشهد

رستوران بوفه از رستوران های اصلی هتل آپارتمان آرمان مشهد

رستوران بوفه در هتل آپارتمان آرمان مشهد با مساحتی بالغ بر 827 متر مربع، بزرگ ترین و اصلی ترین رستوران در این هتل به حساب می آید. مهمانان برای استفاده از این رستوران می توانند در وعده های صبحانه، ناهار و شام از ساعت 7 صبح الی 12 شب به طبقه دوم هتل مراجعه کنند.

رستوران های هتل آپارتمان آرمان مشهد
چیدمان داخلی رستوران هتل آرمان مشهد

خواهید پسندید: امکانات هتل آرمان مشهد

رستوران بوفه هتل آپارتمان آرمان مشهد پذیرای ظرفیت 200 نفر از مهمانان در این هتل می باشد. منوی غذایی رستوران از غذاهای متنوع و لذیذ تشکیل شده است تا مهمانان بتوانند با توجه به علاقه و ذائقه خود غذای مد نظر خود را به راحتی سفارش دهند.

رزرو هتل آپارتمان آرمان مشهد با یک کلیک

رستوران بوفه هتل آپارتمان آرمان مشهد در عصرها لُژی برای بوفه عصرانه در نظر گرفته است. بنابراین مهمانان می توانند در وعده عصرانه نیز از سرویس دهی عالی این رستوران لذت ببرند. ناگفته نماند که از بهترین ویژگی ها و نکات جالب توجه این رستوران می توان به وجود پرسنل حرفه ای که مسلط به دو زبان عربی و انگلیسی هستند اشاره داشت.

رستوران های هتل آپارتمان آرمان مشهد
نمای دیگری از کافی شاپ هتل آرمان

کافی شاپ هتل آپارتمان آرمان مشهد، فضایی دنج و آرامبخش

کافی شاپ هتل آپارتمان آرمان مشهد با فضایی بسیار زیبا و بی نظیر در نگاه اول چشم هر بیننده ای را خیره به خود نگه میدارد. این کافی شاپ با طراحی منحصر به فرد و چیدمان عالی به همراه چشم اندازی از منظره باغ هتل فضایی دنج و فوق العاده را دارا می باشد.

مهمانان هتل آپارتمان آرمان مشهد می توانند با مراجعه به کافی شاپ این هتل انواع نوشیدنی های سرد و گرم، شیک های خوشمزه، دسر های متنوع، غذاهای سبک و... را امتحان کنند. شما می توانید ساعاتی آرامبخش و بدون دغدغه را در فضای زیبای این کافی شاپ سپری کنید.

رستوران های هتل آپارتمان آرمان مشهد
کافی شاپ هتل آرمان مشهد

کافی شاپ هتل آپارتمان آرمان مشهد در طبقه مثبت دو این هتل قرار گرفته است. میز و صندلی های زیبا، پرده های مجلل و آپاژور های شیک از تزئینات به کار رفته در این کافی شاپ محسوب می شوند. همچنین می توان گفت این مکان برای ضیافت های کوچک شما مانند جشن های تولد یا قرار های دوستانه بسیار مناسب می باشد.

ناگفته نماند کافی شاپ هتل آپارتمان آرمان مشهد به دو قسمت تقسیم شده است. بخشی از این کافی شاپ نیز مبلمان و میز قرار دارد. مهمانان می توانند به انتخاب خود، در هر قسمت از این کافی شاپ بنشینند و از فضای زیبا در کنار عزیزانشان لذت ببرند و نوشیدنی های خوشمزه را نوش جان کنند.

منابع :