طزیبه نقل از پرشین هتل رستوران سولو نام یک رستوران تخصصی در زمینه طبخ غذاهای دریاایی می باشد. در این رستوران غذاهای دریایی بسیار خوشمزه طبخ می شوند. رستوران مذکور یکی از بهترین رستوران های تخصصی دریایی در مشهد می باشد که فعالیت خود را آغاز کرده است. همین خوشمزگی غذاها باعث شده تا مردم تمایل بیشتری به صرف این نوع غذا داشته باشند.

رستوران سولو مشهد
غذای خوشمزه رستوران سولو مشهد

رستوران سولو و غذاهای خوشمزه دریایی

رستوران سولو با سرو انواع غذاهای دریایی توانسته است نام و نشانی برای خود پیدا کند و باعث محبوبیت در بین گردشگران تور مشهد شود. پرسنل این رستوران بسیار مودب بوده و خدماتی شایسته را به میهمانان ارائه می دهند. فضای رستوران بسیار دیدنی و جذاب بوده و صرف خوراک را بسیار لذت بخش می کند.

رستوران سولو مشهد
ساندویج های خوشمزه رستوران سولو

رستوران سولو و هتل آبان مشهد

رستوران سولو مشهد در یکی از خیابان های خوش آب و هوا و مرفه نشین مشهد جای گرفته است. این رستوران در خیابان هاشمیه قرار گرفته که به پارک خورشید هم دسترسی آسانی دارد. پارک خورشید یکی از تفرج گاه های مهم در مشهد محسوب می شود که به بام مشهد شهرت دارد. در این پارک که در دل کوه جای گرفته کافی شاپ و فضاهایی آلاچیق دار برای استفاده خانواده ها تعبیه شده است.

رستوران سولو مشهد
رستوران سولو مشهد

سس های بی نظیر رستوران سولو

رستوران سولو سس های خیلی خوشمزه ای را به میهمانان خود ارائه می دهد. سس های سرو شده در رستوران سولو دست پخت آشپز های ماهر و زبده این رستوران است. این رستوران با داشتن فضایی دلنشین و نسبتا بزرگ دارای یک حیاط پشتی می باشد. در صورت تمایل میتوانید در آن مکان غذای خود را سرو کنید.

رستوران سولو مشهد
قارچ سوخاری رستوران سولو

هتل نزدیک به رستوران سولو

اکنون به معرفی یکی از هتل های مشهد نزدیک به رستوران سولو می پردازیم. هتل آبان مشهد یک هتل 4 ستاره خوب مشهد است که در بلوار پیروزی قرار دارد. با اقامت در این هتل می توانید غذای دریایی را خود را از رستوران سولو سفارش داده و در این هتل سرو کنید.

آدرس مجموعه: مشهد مقدس – خیابان هاشمیه – هاشمیه ۲۸، پلاک ۸۰

رستوران سولو مشهد
غذاهای متنوع رستوران سولو مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :