رستوران راستگو مشهد جزء یکی از رستوران های خوب مشهد می باشد. که در این مقاله به ویژگی های خاص این رستوران خواهیم پرداخت تا در زمان رزرو تور مشهد، به یکی از بهترین رستوران های مشهد بروید. این رستوران در یکی از شاه راه های اصلی مشهد یعنی بلوار وکیل آباد قرار گرفته است. رستوران راستگو مشهد با مدیریت خوبی که دارد توانسته است مخاطبان بسیاری را جذب خود کند.

رستوران راستگو مشهد
رستوران راستگو مشهد

رستوران راستگو، از آن دسته مکان هایی است که برای ملاقات های کاری و اداری، قرار های خاص و … مناسب می باشد. این رستوران فضای خود را به صورت شیک تری در آورده تا رضایت میهمانان خود را به خوبی جلب کند. در رستوران راستگو انواع چلو کباب های خوشمزه و لذیذ را می توان در منو دید. هزینه این رستوران کمی بالا خواهد بود که کیفیت بی نظیر آن سبب چشم پوشی می شود.

رزرو هتل پارس مشهد نزدیک به رستوران راستگو

رستوران راستگو مشهد
ماهیچه رستوران راستگو مشهد

پرسنل خوش برخورد و مودب این رستوران با خوشرویی از میهمانان خود پذیرایی می کنند.در رستوران راستگو متنوع ترین غذاهای کبابی سرو می شود و یکی از محبوب ترین غذاهای آن شیشلیک می باشد. شما گردشگران محترم می توانید با هر سلیقه و یا ذائقه ای به همراه عزیزان خود به این رستوران مراجعه نمایید.

آدرس رستوران راستگو مشهد
آدرس رستوران راستگو مشهد

آدرس دقیق این مجموعه در بلوار وکیل آباد بین وکیل آباد 23 و 25 واقع شده است.

این رستوران می تواند بهترین مکان برای صرف نهار و شام بعد از تفریح در مشهد مانند پارک ملت مشهد، پارک وکیل آباد مشهد و ... می باشد. اگر هم به دنبال غذاهای اصیل و سنتی هستید، طرقبه و شاندیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

رستوران راستگو و هتل های مشهد

اگر شما به دنبال یک هتل مشهد در نزدیکی رستوران راستگو هستید پیشنهاد ما به شما هتل پارس مشهد است. هتل پارس مشهد یک هتل 5 ستاره با تمامی امکانات رفاهی است.

هتل پارس مشهد
هتل پارس مشهد

 

بیشتر بخوانید :
منابع :