رستوران راستگو مشهد جزو یکی از رستوران های خوب مشهد می باشد. که در این مقاله ای پرشین هتل ویژگی های خاص این رستوران را توصیف کرده است.این رستوران در یکی از شاه راه های اصلی مشهد یعنی بلوار وکیل آباد قرار گرفته است.رستوران راستگو مشهد با مدیریت خوبی که دارد توانسته است مخاطبان بسیاری را جذب خود کند.

رستوران راستگو مشهد
رستوران راستگو مشهد

راستگو، از آن دسته مکان هایی است که برای ملاقات های کاری و اداری، قرار های خاص و … مناسب می باشد.این رستوران فضای خود را به صورت شیک تری در آورده تا رضایت میهمانان خود را به خوبی جلب کند.در رستوران راستگو انواع چلو کباب های خوشمزه و لذیذ را می توان در منو دیدهزینه این رستوران کمی بالاست اما کیفیت آن هم بی نظیر است.

رزرو هتل پارس مشهد نزدیک به رستوران راستگو

رستوران راستگو مشهد
ماهیچه رستوران راستگو مشهد

پرسنل خوش برخورد و مودب این رستوران با خوشرویی از میهمانان خود پذیرایی می کنند.در رستوران راستگو متنوع ترین غذاهای کبابی سرو می شود و یکی از محبوب ترین غذاهای آن شیشلیک می باشد. شما گردشگران تور مشهد می توانید با هر سلیقه و یا ذائقه ای به همراه عزیزان خود به این رستوران مراجعه نمایید.

آدرس رستوران راستگو مشهد
آدرس رستوران راستگو مشهد

آدرس دقیق این مجموعه در بلوار وکیل آباد بین وکیل آباد 23 و 25 واقع شده است.

رستوران راستگو و هتل های مشهد

یکی دیگر از مزایای این رستوران نزدیک بودن به هتل های ارزان مشهد مانند هتل هتل میثاق مشهد و هتل پارس مشهد می باشد.برای رستوران یک مزیت مهم به شمار می رود که نزدیک به هتل باشد.

هتل پارس مشهد
هتل پارس مشهد

زیرا گردشگرانی که در این هتل های مشهد اقامت می کنند به دنبال رستورانی خوب هم می گردند.از این رو هتل پارس مشهد و هتل میثاق مشهد نزدیک ترین هتل ها به این رستوران هستند.با این که خود هتل های مذکور دارای رستورانی خوب هستند اما شاید برای تنوع استفاده از رستوران های بیرون هم بد نباشد.

هتل میثاق مشهد
هتل میثاق مشهد

از این رو میهمانانی که می خواهند در بیرون هتل غذا صرف کنند توصیه می کنیم به رستوران راستگو مراجعه نمایند.یکی دیگر از مکان های مهم نزدیک رستوران بیمارستان قلب جواد الائمه است.این بیمارستان فوق تخصصی بوده و تمامی عمل های قلبی را عروقی را پوشش می دهد.

بیشتر بخوانید :
رستوران راستگو مشهد
منابع :