رستوران ترکیش فود یکی از بهترین رستوران های فرنگی در مشهد است که غذاهای لذیذ ترکی را عرضه می کند. خوردن غذای خوشمزه آن هم در یک رستوران بسیار زیبا و مدرن چقدر می تواند لذتبخش باشد. این مکان یکی از بهترین رستوران های مشهد می باشد که در آن انواع غذاهای ترکی ارائه می شوند.

فضای خارجی این مکان توجه بسیاری را به خود جلب می کند. غذاهای این مکان با طعم خوبی که دارد باعث شده میهمانان زیادی سمت این رستوران بروند. طرز طبخ ماهرانه غذاهای ترکی در این رستوران توسط بهترین سرآشپز های ترکی می باشد.

رستوران حسین شیشلیکی مشهد و تمامی اطلاعات کامل

منو رستوران ترکیش فود مشهد

منوی جذاب این رستوران نیز فرقی با منو های دیگر رستوران ها ندارد. یعنی اسم ناشناسی به گوش شما نمی خورد اما مهم طرز طبخ و قدمت آن ها می باشد. اسکندر کباب، کباب ترکی، بورک، کولاچ و…. حتما به این رستوران مراجعه کنید مطمئن باشید مشتری ثابت این نوع غذا می شوید.

رستوران ترکیش فود مشهد
غذای خوشمزه رستوران ترکیش فود مشهد

رستوران ترکیش فود و هتل پارس مشهد

یکی دیگر از مزایای رستوران ترکیش مشهد نزدیک بودن به هتل پارس مشهد و یا دیگر هتل های مشهد می باشد. هتل پارس در بزرگراه وکیل آباد نرسیده به پل شهید برونسی واقع شده است. این هتل 4 ستاره به مکان هایی همچون ییلاقات طرقبه و شاندیز ، رستوران ترکیش فود و … نزدیک است.

میهمانان عزیزی که در این هتل اقامت دارند می توانند طعم غذاهای ترکی را در رستوران ترکیش فود بچشند.  دیوار های این رستوران با سنگ هایی نا مرتب چیده شده اند که جلوه ای دیگر به آن بخشیده است. چراغ های رنگ بنفش در سقف رستوران باعث شده تا فضایی فوق العاده زیبا را پدید آورد. 

رستوران اکبر جوجه را بیشتر بشناسید

رستوران ترکیش فود مشهد و خوردن اسکندر کباب لذیذ

اسکندر کباب از لذیذ ترین غذاهای ترکی است که در این رستوران طبخ می شود.توصیه می کنیم  در مراجعه به این رستوران اسکندر کباب و بورک آن را حتما سفارش دهید. با پرشین هتل خوشمزه ترین کباب ها و غذاها را در این رستوران تجربه کنید.

آدرس: بزرگراه وکیل آباد – بلوار هنرستان نبش هنرستان 8

بیشتر بخوانید :
منابع :