با پرشین هتل  سایت رزرو تور همراه باشید تا با یکی از بهترین رستوران های مشهد به نام رستوران ایتالیایی نارون آشنا شوید. رستوران ایتالیایی نارون مشهد در سال 88 برای اولین بار در مشهد افتتاح شد. از بدو افتتاح این رستوران ایتالیایی از آن استقبال خوبی صورت گرفت.

این رستوران با طبخ انواع غذا های ایتالیایی با همان کیفیت و مواد غذایی از بهترین مشهد است. تمامی مواد تهیه شده این رستوران وارده از ایتالیا می باشد. ادویه های به کار برده شده در غذاهای رستوران ایتالیایی نارون بسیار مطبوع هستند. زیرا این رستوران از بهترین مکان هایی که ادویه های مورد نیاز غذاها را تولید می کند خریداری می کند. طعم های به یاد ماندنی را در این رستوران ایتالیایی برای خود رقم بزنید.

با یک کلیک اطلاعات کامل درباره رستوران ایتالیایی لرد مشهد را مشاهده کنید

رستوران ایتالیایی نارون و مزایای آن

رستوران نارون بخش VIP فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده می باشد. در طبخ غذاها مواد اولیه درجه یک استفاده می شود. دارای پرسنلی مجرب و کار آزموده است. بخش vip رستوران نارون مکانی مناسب جهت برگزاری مجالس و مهمانی ها با 40 نفر ظرفیت پذیرایی می باشد.

رستوران ایتالیایی نارون مشهد
فضای زیبای رستوران ایتالیایی نارون مشهد

سالاد های مختلف این رستوران ایتالیایی

سالاد های سرو شده در این رستوران سالاد سزار و سالاد نیزا هستند. این سالاد ها از مواد مختلفی تهیه شده اند. به عنوان مثال سالاد سزار از کاهو، پنیر، فیله مرغ، نان تست و سس مخصوص تهیه شده است. از جمله غذاهایی که در این رستوران طبخ و سرو می شود میتوان به پنه،لازانیا،راویولی،فتوچینی،کانلونی،اسپاگتی و … اشاره کرد. تمامی غذاهای نام برده شده دارای کیفیت خوبی می باشند.

آشنایی با رستوران ایتالیایی میلان در شهر مقدس مشهد

رستوران ایتالیایی نارون مشهد در خیابان مرفه نشین

رستوران ایتالیایی نارون مشهد در یکی از خیابان های مرفه نشین مشهد واقع شده است. فرهاد، خیابانی در ملک آباد است که رستوران پسران کریم نیز در آن جا فعالیت می کند. لازم به ذکر است یکی از بهترین هتل های مشهد؛ هتل هما 2 مشهد نزدیک به این رستوران می باشد.

رستوران ایتالیایی نارون مشهد
غذاهای بی نظیر رستوران ایتالیایی نارون

آدرس مجموعه : ملک آباد- خیابان فرهاد -فرهاد 25 

ساعت کاری : این مجموعه همه روزه از ساعت 1 الی 4 بعد از ظهر و 7 تا 1 بامداد فعالیت میکند

بیشتر بخوانید :
منابع :