با پرشین هتل سایت رزرو تور همراه باشید تا با یکی از خوشمزه ترین رستوران های مشهد آشنا شوید. رستوران ایتالیایی میلان محلی برای آشنایی با فرهنگ و غذای ایتالیایی می باشد. نام گذاری این رستوران به این معنا در مشهد بسیار هوشمندانه صورت گرفته است. زیرا در گویش محلی خراسان و به خصوص لهجه مشهدی، “میلان” به معنای “کوچه” اطلاق می شود. اما میلان، نام شهری در ایتالیا است که در شمال غربی این کشور جای دارد. بازی با این واژه برای مشهدی ها می تواند جالب توجه باشد!

رستوران ایتالیایی میلان مشهد
خوشمزه ترین ها در رستوران ایتالیایی میلان

مزایای رستوران ایتالیایی میلان مشهد

یکی از مزایای رستوران میلان موقعیت مکانی آن است. این مکان به دلیل واقع شدن در یکی از بلوار های مرفه نشین از رستوران های لوکس مشهد به شمار می رود. طراحی داخلی رستوران میلان به نحوی انجام شده که حال و هوای ایتالیا را زنده می کند.

هر آنجه باید درباره رستوران ایتالیایی لرد مشهد بدانید با یک کلیک

رستوران ایتالیایی میلان مشهد
فضای داخلی رستوران ایتالیایی میلان

رستوران ایتالیایی میلان مشهد و خدمات آن

در این مکان خدمات بسیار خوبی به مشتریان ارائه می شود که اولین آن خوش آمد گویی پرسنل به مشتری است. سیستم تهویه مطبوع، وجود میز داخل و خارج سالن و سرویس بهداشتی از امکانات رستوران هستند. منوی رستوران میلان بسیار متنوع بوده که در ادامه به آن اشاره می کنیم. اسپاگتی، ماهی سالمون، انواع پیتزا، استیک و … از جمله غذاهای داخل منو این رستوران است.

اطلاعات کامل درباره رستوران ایتالیایی نارون مشهد

رستوران ایتالیایی میلان مشهد
رستوران ایتالیایی میلان مشهد

پارک ملت مشهد و رستوران ایتالیایی میلان

یکی دیگر از مزایای رستوران میلان نزدیک بودن به پارک ملت مشهد می باشد. از این رو مراجعه کنندگان این پارک می توانند برای رفع گرسنگی خود به این رستوران مراجعه کنند. از هتل های نزدیک به این رستوران می توان به هتل هما 2 مشهد اشاره کرد. این هتل مشهد در خیابان خیام و هم جوار در بلوار سجاد واقع شده است. اگر به مشهد سفر کردید و هوس غذاهای باکیفیت و خوش رنگ و بوی ایتالیایی را داشتید به این رستوران حتما یک سر بزنید.

نام رستوران  میلان
تلفن 05137662777-8
آدرس بلوار سجاد – بزرگمهر شمالی 2 – هتل آپارتمان آران – طبقه اول
ساعت کاری 18 الی 24
هزینه سرویس  
امکانات
جای پارک دارد
ظرفیت 50
پیک دارد رایگان
بیشتر بخوانید :
منابع :