رستوران ارم شاندیز با مساحتی 12000 هزار متر مربع در یکی از ییلاقات مشهد بنا شده است. این رستوران از جمله رستوران های مشهور در شاندیز می باشد. حتما در تور مشهد یک وعده ی غذایی خودتان را به رستوران ارم بروید. تور مشهد را از سایت پرشین هتل می توانید رزرو کنید.

رستوران ارم شاندیز دارای سه بخش سنتی , فضای باز و سالن VIP می باشد. این رستوران در سال 1362 شمسی افتتاح شد. مدیریت این مجموعه به عهده جناب آقای ایزدی است. آقای ایزدی خودش بومی شاندیز می باشد و در زادگاه خود بسیار می درخشد.

رستوران ارم شاندیز مشهد
رستوران ارم شاندیز مشهد

بخش روباز رستوران ارم

چیدمان تخت های چوبی سنتی باعث شده تا فضایی صمیمی تر میان خانواده ها به وجود بیاید. زیرا تخت های بخش سنتی رستوران ارم دارای ابعاد مختلفی می باشند. تخت های رستوران ارم شاندیز جمع های خانوادگی و چند نفره را به خوبی پذیرایی می کند. آب نمای بسیار زیبا با طراحی منحصر به فرد و درختان سرسبز اوج لذت غذا خوردن را چند برابر می کند.

رستوران ملل شاندیز مشهد را بیشتر بشناسید و با آن آشنا شوید

رستوران ارم شاندیز مشهد
رستوران ارم شاندیز مشهد

بخش وی آی پی رستوران ارم

در بخش وی آی پی ارم انواع نوشیدنی ها، سالادها، غذاها و ... به صورت بوفه سلف سرویس در دسترس میهمانان می باشد. در محوطه این بخش یک بشکه چوبی وجود دارد که موهیتو و لیموناد را به صورت بار سرو می کند. تمامی این مزایا در فضای وی آی پی ارم رایگان است. این مجموعه آماده پذیرایی از میهمانان خود به نحو احسن می باشد.

رستوران ارم شاندیز مشهد
رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز و محصولاتی طبیعی منحصر به این رستوران

این مجموعه رستوران شاندیز از محصولاتی که سر میز های خود می آورد را به صورت طبیعی تهیه می کند. در انتهای رستوران ارم زمینی به مساحت 1000 متر مربع تعبیه شده است. تمام محصولات فقط برای مصرف در خود رستوران تولید می شود و به بیرون عرضه نمی گردد. نمای بیرونی رستوران ارن با سنگ هایی سفید و چوب های قهوه ای تزئین شده است.

مشخصات و اطلاعات کامل درباره رستوران بلبل عنبران طرقبه مشهد

آدرس مجموعه: مشهد، شاندیز، نرسیده به میدان دوم رستوران ارم شاندیز

رستوران ارم شاندیز مشهد
رستوران ارم شاندیز مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :