کافه، کافی شاپ، قهوه و جای دنج کلمه هایی هستند که هوش و حواس شما را از دغدغه ها زندگی پرت کرده و به چند لحظه آرامش دعوت می کنند. همانطور که می دانید قهوه یکی از نوشیدنی های تلخ و لوکس محسوب می شود که خواهان بسیاری دارد. با توجه به این موضوع کافه ها و کافی شاپ های بسیاری احداث شده اند تا در این زمینه از یکدیگر پیشی بگیرند.

بهترین کافه های مشهد نام مقاله ای است که پرشین هتل (سایت جامع رزرو تور مشهد و رزرو هتل مشهد) در آن به توضیحات جامع بهترین کافی شاپ های مشهد، کافه های هاشمیه مشهد و ... پرداخته ایم. البته برای انتخاب این کافه ها، معیارهای اصلی را سنجیده ایم تا هر شخص با هر نوع سلیقه بتواند کافه محبوب خود را پیدا کند و از سپری کردن ساعاتی آرام بخش لذت ببرد.

بهترین کافه های مشهد
معیارهای انتخاب یک کافی شاپ خوب

معیار های اصلی انتخاب بهترین کافه مشهد

1-رفتار حرفه ای، صمیمانه و گرم پرسنل
2-چیدمان جذاب میز و دنج بودن کافی شلپ
3-طراحی دکوراسیون داخلی کافه
4-منوع متنوع، جذاب و خوشمزه
5-چشم اندازی عالی با توجه به مکان کافی شاپ
6-کیفیت عالی قهوه و دیگر محصولات

معرفی برترین رستوران ها و کافی شاپ های مشهد

بهترین کافه های مشهد
بهترین کافه های مشهد وکیل آباد

بهترین کافی شاپ های مشهد وکیل آباد

بلوار وکیل آباد مشهد نه تنها اصلی ترین بزرگراه مشهد است، بلکه یکی از بلوار های مرفه نشین در شهر مشهد نیز می باشد. بسیاری از جاهای دیدنی و تفریحی مشهد در بلوار وکیل آباد جای گرفته اند که پارک ملت، شهربازی پارک ملت، برج آرمیتاژ، پارک جنگلی وکیل آباد و ... از جمله این مکان های تفریحی در بلوار وکیل آباد هستند. در ادامه با بهترین کافی شاپ های مشهد وکیل آباد آشنا خواهید شد.

کافه لوک اوت

یکی از بهترین کافه های مشهد که به صورت بیرون بر فعالیت می کند، کافه لوک اوت است. کیفیت بالای قهوه ها همراه بسته بندی جذاب باعث شده تا از ابتدای کار خود، مشتاقان بسیاری داشته باشد. این کافه مشهد در حاشیه بلوار وکیل آباد قرار گرفته که انواع نوشینی ها و میان وعده ها را سرو می کد.

منوی کافی شاپ : دمنوش های گیاهی، نوشیدنی های گرم و سرد، قهوه فریز شده و ...
آدرس کافه لوک اوت : بلوار وکیل اباد، بین وکیل آباد 47 و 49

بهترین کافه های مشهد
بهترین قهوه ها در کافی شاپ پیک

کافی شاپ پیک

از دیگر کافی شاپ های خوب مشهد می توان به کافی شاپ پیک اشاره کرد. این کافی شاپ که در لیست بهترین کافه های مشهد قرار دارد در مجاورت کافه لوک اوت است. توجه داشته باشید که این کافی شاپ هم به صورت بیرون بر، فعالیت می کند. انواع قهوه ها در این کافی شاپ بر پایه شیر تهیه می شوند.

منو : انتخاب انواع طعم دهنده به سلیقه مشتری، لاته، نوشیدنی های سرد، دمنوش های گیاهی
آدرس کافه پیک : وکیل آباد، بین وکیل آباد 43 و 45

کافه باکس

به دنبال مکانی برای صرف صبحانه انگلیسی با کیفیت هستید یا یک فنجان قهوه خوش طعم؟ پس حتما به کافه باکس مشهد بروید. فضای فوق العاده زیبا همراه دنج بودن و پخش موسیقی باعث می شود هرآنچه برای آرامش می خواهید را پیدا کنید. نه تنها صبحانه انگلیسی، بلکه صبحانه فرانسوی و ایرانی هم سرو می شود.

بهترین کافه های مشهد
کافی شاپ و فست فود باکس

منو : صبحانه انگلیسی، فرانسوی، ایرانی، نوشیدنی سرد و گرم، لاته، پاستا، لازانیا، سالاد، پیتزا و سیب زمینی
آدرس کافه باکس : بلوار وکیل آباد، خیابان هنرستان، هنرستان 33

بهترین رستوران های مشهد چه نام دارند؟

کافی شاپ دیت آرمیتاژ

از لوکی ترین کافی شاپ های مشهد می توان به کافه دیت اشار کرد که در برج آرمیتاژ گلشن قرار گرفته است. فضای پوشیده همراه با دکوراسیونی شیک، باریستاکارهای حرفه ای و ... از ویژگی های این کافه هستند. البته فضای روباز این کافه هم بسیار دنج و سبز است.

بهترین کافه های مشهد
کافه دیت آرمیتاژ گلشن

منو : بستنی، نوشیدنی های گرم ترکیب شده؛ انواع پاستا، برگر، سالاد و ...
آدرس کافه دیت : بلوار وکیل آباد، خیابان هفت تیر، نبش هفت تیر 8، طبقه 5 برج ارمیتاژ گلشن

کافی شاپ سی

یکی دیگر از بهترین کافه های مشهد، کافی شاپ سی است. در کافی شاپ سی شما می توانید از 3 فضای مختلف استفاده کنید که متناسب با هر سلیقه ای است. روف گاردن، فضای سرپوشیده و روباز با میز و صندلی های زیبا، فضایی جذاب را ایجاد کرده تا با صرف یک فنجان قهوه نیز خاطره انگیز شود. از مهم ترین ویژگی های این افی شاپ، منوع متنوع بر هر روز است.

بهترین کافه های مشهد
فضایی عالی در کافه سی

منو : سرو نوشیدنی های سرد و گرم متنوع، چیز کیک، دمنوش های گیاهی و منوی مختلف برای هر روز
آدرس کافی شاپ سی : بلوار وکیل آباد، خیابان هنرستان، نبش هنرستان 2، پارکینگ بیمارستان جوادالائمه

کافی شاپ مربع سیاه

اسکوئر بلک یا همان مربع سیاه یکی از بهترین کافه های مشهد است که در بلوار کوثر واقع می باشد. تاپینگ و کروسان های این کافی شاپ مشهد سبب مشهور شدن آن شده و در وعده های نهار، شام و صبحانه هم در دسترس می باشد. این کافی شاپ قهوه های خود را به صوورت بیرون بر ارائه می دهد.

منو : دمنوش، کروسان، تاپینگ، انواع نوشیدنی سرد و گرم
آدرس کافی شاپ مکعب سیاه : بزرگراه وکیل آباد، بلوار کوثر، حد فاصل کوثر 11 و 13

بهترین کافه های مشهد
کافی شاپ مربع سیاه

کافه شوکت

یکی دیگر از بهترین کافه های مشهد و همچنین یکی از بهترین کافی شاپ های هاشمیه مشهد؛ کافی شاپ شوکت است. این کافی شاپ که شیرینی قنادی را با طعم تلخ قهوه عجین کرده، یکی از مکان های محبوب برای سپری کردن ساعاتی بدون دغدغه محسوب می شود. نوشیدن یک فنجان قهوه همراه با کیک و شیرینی تازه می تواند لذت بسیاری را به شما منتقل کند.

منو : انواع قهوه، کیک و شیرینی، دمنوش و ...
آدرس کافه شوکت : بزرگراه وکیل آباد، بلوار صارمی، بین صارمی 29 و 31، ساختمان راد

بهترین کافه رستوران های مشهد

در میان بهترین کافه های مشهد، مسلماً بهترین کافه رستوران های مشهد هم جایگاه ویژه ای دارند. زیرا می توان هم نوشیدنی در آن سرو کرد هم غذای مورد علاقه را نوش جان نمود. در این بخش از مطلب بهترین کافه های مشهد، به شرح برترین کافه رستوران های مشهد پرداخته ایم.

بهترین کافه های مشهد
فضای لوکس کافه دوسولی

کافه رستوران دوسولی

یکی از بهترین کافه رستوران های مشهد، کافه رستوران دوسولی است که هم محیط بسیار زیبایی دارد؛ هم غذاها و نوشیدنی های متنوعی را سرو می کند. غذاهایی که در این کافی شاپ ارائه می شود بسیار لذیذ بوده و طعم قهوه های آن نیز خاص است. این کافه رستوران مشهد از 2 فضای سرپوشیده و روف گاردن برخوردار می باشد.

منو : استیک، نوشیدنی های سرد و گرم؛ کیک و کروسان، غذاهای فرنگی مثل پیتزا، سالاد سزار؛ پاستا، ساندویچ گریل و ...
آدرس : بلوار وکیل آباد، خیابان باهنر، نبش باهنر 4

بهترین کافه های مشهد
کافه رستوران اپیزود

کافه رستوران اپیزود

از بهترین کافه های مشهد که شهره عام و خاص است، کافه رستوران اپیزود می باشد. این کافه رستوران مشهد دارای محیطی بسیار زیبا همراه گل های طبیعی است که لذت صرف غذا یا یک فنجان قهوه را دوچندان می کند. استیک، پیتزا، برگر، پاستا و انواع نوشیدنی و دمنوش از آیتم های منوی این کافه هستند.

منو : دسر، کیک، پیتزا، پستا، استیک و نوشیدنی های سرد و گرم
آدرس : بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 61 و 63

بهترین کافه های مشهد
فضایی خاص در کافه رستوران گرانیوم

کافه رستوران گرانیوم

از دیگر کافه رستوران های مشهد که به تازگی احداث شده، کافه رستوران گرانیوم است. در این کافه رستوران فضایی شیک، دنج و جذاب طراحی شده تا بهترین مکان برای دورهمی های دوستانه باشد. منوی متنوع کافی شاپ، رفتار حرفه ای پرسنل و قیمت مناسب آن از ویژگی های این کافه رستوران به شمار می رود.

منو : صبحانه، میان وعده، نوشیدنی سرد و گرم؛ پیتزا، برگر و ساندویچ، استیک و ...
آدرس کافه رستوران گرانیوم : بلوار وکیل آباد، خیابان هنرستان، هنرستان 11

کافه رستوران ایونت

از بهترین کافه رستوران های مشهد که غذای وگان ارائه می دهد، کافه رستوران ایونت می باشد. فضای داخلی بسیار مدرن همراه منوی متنوع غذایی سبب شده تا یکی از بهترین پیشنهاد های ما برای برگزاری مراسم یا دورهمی های دوستانه باشد. هر روز هفته انواع غذاهای پک شده گیاهی در دسترس می باشد.

منو : انواع نوشیدنی سرد و گرم؛ دمنوش ها، برگر، پیتزا، غذاهای دریایی با سفارش قبلی، غذاهای فرنگی و ...
آدرس کافه رستوران ایونت : خیابان احمد آباد، بلوار رضا، بین رضا 31 و 33

بهترین کافه های مشهد
فضای داخلی کافه تراس

کافه رستوران تراس

کافی شاپ تراس نه تنها بهترین کافه رستوران مشهد، بلکه بهترین کافه رستوران مشهد با چشم اندازی ایده آل است. این کافه رستوران مشهد مقابل پارک ملت واقع شده و چشم اندازی عالی از چرخ و فلک مشهور و درختانش دارد. منوی متنوع کافی شاپ همراه فضایی دنج و عالی و پخش موسیقی باعث شده تا مکانی جذاب برای صرف صبحانه، نهار و شام باشد.

منو : انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، دمنوش و نوشیدنی های سرد و گرم
آدرس کافه تراس : بلوار امامت، بین امامت 6 و 8

بهترین کافه های مشهد
رستوران و کافه اسپرلوس

کافه رستوران اسپرلوس

لوکس ترین کافه رستوران مشهد، کافه رستوران اسپرلوس است که در بلوار سجاد واقع می باشد. این کفه رستوران دارای محیط باز و بسته، فضایی برای بازی و سرگرمی، قسمت وی آی پی و منوی متنوع می باشد. استیک های آبدار صبحانه های انگلیسی و ترکیف غذاهای ایرانی و ... از جمله غذاهای موجود در منو هستند.

منو : پاستا، پیتزا، صبحانه ترک و انگلیسی، نوشیدنی های سرد و گرم
آدرس کافه اسپرلوس : بلوار سجاد، خیابان بهار، نبش بهارستان 17

بهترین کافه های مشهد
فضایی شیک در رستوران و کافه لولو

کافه رستوران لولو

از اسم این کافی شاپ نترسید، در واقع کافی شاپ لولو یک مکان زیبا و دنج است  که از نظر معماری و طراحی منحصر به فرد است. منوی صبحانه، نها و شام این کافه رستوران مشهد متنوع بوده و شما می توانید نوشیدنی های مختلف سرد و گرم را نیز سفارش دهید.

منو : کیک و دسر، منوی متنوع صبحانه، ناهار و شام
آدرس کافه لولو : بلوار خیام، ین خیام 7 و 9

بهترین کافه های مشهد
غذاهای لذیذ در کافه رزماری

کافه رستوران رزماری

در این قسمت از مطلب بهترین کافه های مشهد، قرار است کافه رستوران رزماری را معرفی کنیم که برای صرف یک پیتزا به شما پیشنهاد می شود. در کافه رستوران رزماری پیتزا هایی همچون سیسیلی و پاسترامی بیکن وجود دارد که فوق العاده خوشمزه و لذیذ هستند. علاوه بر این موارد انواع غذاهای ایرانی و فرنگی دیگر هم سرو می شود.

منو : نوشیدنی گرم و سرد، دمنوش گیاهای، استیک، پیتزا، پاستا، غذاهای دریایی و ...
آدرس کافه رستوران رزماری : بزرگراه سردار سلیمانی (شهید کلانتری سابق)، بین کلانتری 11 و 13، جنب رستوران معین درباری مشهد

کافی شاپ های هاشمیه مشهد

هاشمیه مشهد یکی از منطقه های مرفه نشین مشهد می باشد که طی چند سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. نزدیک بودن هاشمیه به منطقه توریستی و تفریحی کوهسر و پارک خورشید باعث شده تا کافه های بسیاری برای دورهمی های دوستانه در این منطقه شکل بگیرد که در ادامه خواهید خواند.

بهترین کافه های مشهد
یک فنجان قهوه و اشترودل گرم در کافه عربیکا

کافه عربیکا

اگر طعم اصیل قهوه های عربی را می پسندید، بهترین انتخاب کافه عربیکا خواهد بود. ارائه انواع قهوه های عربی، فرانسوی، ترکی و ... در منوی این کافی شاپ دیده می شود که کیفیتی بالا هم دارد. پکیج های قهوه عربیکا (7 صبح تا  صبح) هواداران بسیاری دارد که هرکدام طعم مخصوص به خود را دارند.

منو : میان وعده، نان، قهوه های دم شده تخصصی، سیروپ، ماکتیل و اسموتی، نوشیدنی های سرد و گرم
آدرس کافه عربیکا: بلوار هاشمیه، حدفاصل هاشمیه 31 و 33

بهترین کافه های مشهد
کافی شاپ ویولت در بام مشهد

کافی شاپ ویولت

اگر به دنبال مکانی لوکس و آرامبخش در بلندای بام مشهد هستید، پیشنهاد ما به شما کافی شاپ ویولت است. کافی شاپ ویولت در مجاورت پارک خورشید قرار گرفته و چشم اندازی خارق العاده در شب دارد. از این رو پاتوقی لوکس و دوستانه برای جوانان محسوب می شود. برگزاری تولد و جشن های دوستانه هم در این کافی شاپ می تواند جلوه لی لاکچری داشته باشد.

منو : نوشیدنی های سرد و گرم، غذاهای فست فودی، پاستا، نوشیدنی های سرد و گرم
آدرس کافی شاپ ویولت : انتهای هاشمیه، مجتمع تفریحی کوهسر، مجاورت پارک خورشید

بهترین کافه های مشهد
کافی شاپ آیزاک

کافه آیزاک

محیط فوق العاده زیبا و دوست داشتنی کافه آیزاک باعث شده تا در لیست بهترین کافه های مشهد قرار بگیرد. طعم خوب قهوه های این کافه همراه دسرهای خوش طعم سبب می شود تا مشتری دائم آن شوید. این کافه مشهد در هاشمیه واقع شده و برای صبحانه و نهار هم غذا ارائه می دهد. برگرهایی که در کافه آیزاک سرو می شود بسیار خوشمزه و پرطرفدار هستند.

منو : صبحانه و نهار، فست فود، پیتزا، برگر، نوشیدنی های سرد و گرم
آدرس کافه آیزاک : بلوار هاشمیه، هاشمیه 71

بهترین کافه های مشهد
کافه رستوران هالیدیز در هاشمیه

کافی شاپ هالیدیز

یکی دیگر از کافی شاپ های هاشمیه مشهد، افه هالیدز است که هم غذاهای متنوع ارائه می دهد هم نوشیدنی های سرد و گرم. فضای فوق العاده این کافی شاپ هر سلیقه ای را پاسخ می دهد به گونه ای که روف گاردن، سالن اصلی، سالن اختصاصی، سالن مراکشی، آلاچیق و ... در این کافه طراحی شده اند.

منو : انواع صبحانه های ایرانی، غذاهای ملل مختلف، فست فود، پیش غذا، نوشیدنی های سرد و گرم، برگر؛ اسموتی و ...
آدرس کافه رستوران هالیدیز : بلوار هاشمیه، هاشمیه 11، چهارراه اول دست راست

بهترین کافی شاپ های مشهد احمد آباد

احمد آباد یکی از مناطق مهم و مرفه نشین مشهد است که در سی متری اول احمد آباد؛ راسته کیف و کفش و لباس و در سی متری دوم راسته موبایل فروش ها قرار دارد. احمد آباد شامل محدوده هایی همچون بلوار ابوذر غفاری، خیابان راهنمایی، فلسطین، ملاصدرا و ... می شود که دارای کافی شاپ های مختلفی هستند. در این بخش با بهترین کافی شاپ های احمد آباد آشنا خواهید شد.

بهترین کافه های مشهد
بهترین کافی شاپ مشهد به نام نون

کافی شاپ نون

به جرات می توان گفت کافی شاپ نون مشهد یکی از بهترین کافه های مشهد به صورت بیرون بر است. این کافی شاپ چند شعبه مختلف و یک سایت دارد که می توانید سفارش های خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی (7 صبح تا 7 شب) انجام دهید.

منو : انواع قهوه های مختلف، نوشیدنی های سرد و گرم، شیرین و دسر، نان فرانسوی و ...
آدرس شعبه 1: خیابان راهنمایی، راهنمایی 20
آدرس شعبه 2: بلوار سجاد، سجاد 13، شقایق شمالی
آدرس شعبه 3: خیابان احمد آباد، بین ابوذر غفاری 10 و 12
آدرس شعبه 4: چهاررلاه دکترا، جنب عینک نایس
آدرس شعبه 5: نبش چهارراه فرامرز عباسی

بهترین کافه های مشهد
کافی شاپ نبات

کافی ‌شاپ نبات

یکی از قدیمی ترین کافی شاپ های مشهد که در لیست لوکس ترین کافه های مشهد هم قرار می گیرد، کافی شاپ نبات است. کافی شاپی دنج و راحت که برای سپری کردن ساعاتی دور از دغدغه عالی می باشد. دکوراسیون داخلی این کافه با آجر و میز و صندلی های چوبی آراسته شده که زیبایی خاصی دارند. منوی متنوع نوشیدنی های سرد و گرم همراه دسر و کیک های تازه از ویژگی های این کافی شاپ است.

منو : دمنوش و چای، نوشیدنی سرد و گرم، یک و دیر، برگر، پاستا، صبحانه فرنگی و انگلیسی
آدرس : بلوار فلسطین، فلسطین 19، نبش چهارراه

بهترین کافه های مشهد
کافه قندون مشهد

کافه قندون

به دنبال محیط دوستانه و دنج می گردید، کافه قندون بهترین پیشنهاد ما به شما خواهد بود. کافی شاپ قندون از 10 صبح تا 12 بامداد فعالیت داشته و خدمات خود را هم به صورت بیرون بر و هم به صورت حضوری ارائه می دهد. کیک های تازه این کافه همراه پاستای مرغ از معروف ترین آیتم های منو این کافی شاپ هستند.

منو : اسنک گوشت و مرغ، پیراشکی با طعم های مختلف، انواع نوشیدنی های سرد و گرم، بستنی و ...
آدرس کافه قندون : بلوار فلسطین، فلسطین 24، نبش چهارراه دوم

بهترین کافی شاپ های مشهد بلوار سجاد

بلوار سجاد لوکس ترین منطقه مشهد است که در مقابل پارک ملت مشهد قرار گرفته و یکی از پر تردد ترین خیابان های شهر مشهد نیز به شمار می رود. در بلوار سجاد بوتیک ها و مجتمع های تجاری خیلی لوکسی وجود دارد که بهترین برندها را عرضه می کنند. اگر در حین خرید یا گشت گذار در بلوار سجاد خسته شدید، حتما به این کافی شاپ ها سر بزنید.

بهترین کافه های مشهد
کافه جاوی

کافی شاپ جاوی

یکی دیگر از بهترین کافه های مشهد در بلوار سجاد واقع شده که جاوی نام دارد. این کافی شاپ علاوه بر فضای داخلی، دارای فضای خارجی هم می باشد. یکی از مشهور ترین آیتم های این کافی شاپ، کروسان است که طعمی عالی دارد. انواع قهوه و نوشیدنی های سرد هم در دسترس می باشد.

منو : قهوه، اسموتی، کیک، نوشیدنی های سرد و ...
آدرس کافی شاپ جاوی : بلوار سجاد؛ خیابان بهارستان، نبش بهارستان 3/10
آدرس: سجاد، بهارستان 10/3

بهترین کافه های مشهد
کافه لاواتزا

کافی شاپ لاواتزا

یکی از کافی شاپ های برند و بسیار محبوب مشهد، کافه لاواتزا است. این کافی شاپ که به صورت بیرون بر فعالیت می کند، سفارش های مشتریان خود را از طریق سایت می گیرد. هانطور که از اسم این کافی شاپ بر می اید درخواهید یافت که قهوه های خود را از برند لاواتزا تهیه کرده که طعم فوق العاده ای دارند. توصیه می کنیم از دونات های این کافی شاپ نیز غافل نشوید.

منو : موکتل، نوشیدنی سرد و گرم؛ کیک؛ دمنوش و چای
آدرس کافه لاواتزا : بلوار سجاد، سجاد 9، حد فاصل چهارراه بهار و بزرگمهر

بهترین کافه های مشهد
کافه کیوسک با چترهای رنگی

کافی شاپ کیوسک

مسلماً لوسترهای رنگارنگ کافه کیوسک شما را به سمت خود جذب می کند تا یک قهوه یا آیس موکا خوشمزه را سفارش دهید. فضای این کافی شاپ شما ا محو خود کرده به گونه ای که فراموش خواهید کرد، نوشیدنی یا دسر خود را سفارش دهید. در این کافه صبحانه، نهار و شام هم عرضه می شود.

منو : صبحانه های متنوع، میان وعده، نوشیدنی گرم و سرد، دسر و کیک
آدرس کافه کیوسک : بلوار سجاد، خیابان حامد، حامد جنوبی 12، حدفاصل عمید و فرزان

بهترین کافه های مشهد
حضور چهره های شاخص در کافه گرندزا

کافی شاپ گرندزا

بهترین مکان برای سپری کردن ساعاتی جذاب همراه دوستان، کافی شاپ گرندزا می باشد. دنج بودن فضای این کافی شاپ باعث شده تا جوانان برای تماشای فوتبال به این کافه بیایند. دیدن مسابقه هیجان انگیز فوتبال با دوستان، مسلماً خاطره انگیز خواهد بود.

منو : انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، نوشیدنی های سرد و گرم؛ دسر و بستنی، دمنوش و چای، استیک
آدرس : بلوار سجاد، خیابان گلشن، نبش گلشن 2

بهترین کافه های مشهد
نمایی دیدنی از کافه فنجون

کافه فنجون

اگر مشغول خرید در مجتمع تجاری آرین بلوار سجاد هستید و احساس تشنگی یا گرسنگی کردید، می توانید به کافی شاپ فنجون مراجعه کنید. در این کافه دنج و جمع و جور می توانید نوشیدنی های مختلف را سفارش دهید و از پیراشکی و پاستاهای آن نیز لذت ببرید و خستگی خود را از بین ببرید.

منو : پیراشکی؛ اسنک، آبمیوه، کیک، قهوه، بستنی و ...
آدرس کافه فنجون : سجاد، حد فاصل چهارراه بهار و بزرگمهر، طبقه مثبت 1 پاساژ آرین

بهترین کافی شاپ بانوان در مشهد

همانطور که می دانید بهترین کافه های مشهد هم شاید برای تعدادی از بانوان جذاب نباشند. زیرا نمی توانند به راحتی و با فراغت خاطر، لحظاتی را سپری کنند. با شناسایی این نیاز مخاطبان، در این بخش از بهترین کافه های مشهد، به شرح کافی شاپ مخصوص بانوان پرداخته ایم.

کافی شاپ بانوان دایس

یکی از کافی شاپ های مشهد برای بانوان، کافه دایس نام دارد که مخصوص بانوان بوده و هیچ آقایی اجازه ورود به این مکان را ندارد. بانوان محترم می توانند با آسودگی خاطر به بازی بورد گیم و مافیا بپردازند و یک فنجان قهوه یا بستنی لذیذ را نوش جان کنند. در منوی این کافی شاپ می توانید انواع نوشیدنی ها و دسرها را سفارش دهید.

آدرس کافه دایس : بلوار احمد آباد، احمد آباد 9، خیابان نشاط، پلاک 8

بهترین کافه های مشهد
کافی شاپ های مخصوص بانوان

کافی شاپ بانوان مروارید

از دیگر کافی شاپ بانوان در مشهد، کافه مروارید است.ورود آقایان هم به این کافی شاپ ممنوع بوده و اسباب راحتی و آرامش برای بانوان محترم نیز فراهم شده است. منوی کافی شاپ شامل نوشیدنی های سرد و گرم؛ دسر و کیک می شود. شعار کافی شاپ بانوان مروارید (اینجاییم تا لحظات خوشی براتون بسازیم)

آدرس کافه بانوان مروارید : تقی آباد، خیابان ملک الشعراء بهار، ملک الشعرای 54، رزم 4 پلاک 47

دیگر کافه های خوب مشهد

کافی شاپ بیسکوئیت

کافی شاپ بیسکوئیت مشهد از دیگر کافه های خوب مشهد است که در بزرگراه سردار سلیمانی (کلانتری سابق) قرار گرفته است. قهوه های خوش طعم و کیک های تازه برای شما خاطره هایی جذاب را می سازد. فضایی مدرن و شیک، دیزاین زیبا برای تولد و ... باعث شده تا یکی از کافی شاپ های مشهد برای تولد باشد.

آدرس : بین میدان جمهوری و میدان آزادی، مقابل هتل پردیسان مشهد، جنب استخر راد، نبش کلانتری 17 (نوفل لوشاتو 26)

کافی شاپ بوم

یکی دیگر از بهترین کافه های مشهد در بلوار خیام، کافه بوم نام دارد که فضایی بزرگ و عالی دارد. همین موضوع باعث شده تا در لیست کافی شاپ های مشهد برای تولد قرار بگیرد. این کافی شاپ بیشتر پاتوقی برای نوجوانان می باشد.

بهترین کافه های مشهد
دیگر کافه های مشهد

منوی این کافی شاپ : انواع نوشیدنی های سرد و گرم، فیله، میگو، مرغ، پاتا، برگر، اسپاگتی و ...
آدرس کافه بوم : بلوار خیام، خیام 10، خیابان زنبق، کوچه اول سمت چپ

کافی شاپ پیانو

معروف ترین کافی شاپ مشهد در بلوار پیروزی، کافی شاپ پیانو است که هم دارای فضایی جذاب است و هم از نظر منوی غذایی و نوشیدنی عالی است. در این کافی شاپ دیزاین رایگان تولد انجام می شود که البته با رزرو فول کافه برای تولد، خاطره ای فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

منو : انواع نوشیدنی سرد و گرم؛ اسموتی، آیس پک های مختلف، آبمیوه، میان وعده، صبحانه

آدرس کافه پیانو : بلوار پیروزی، بین بلوار هفت تیر و بلوار هنرستان، رو به روی پیروزی 49

کافی شاپ های مشهد برای تولد و دیزاین رایگان

کافی شاپ آنتراکت
کافی شاپ تی

بیشتر بخوانید :
منابع :