کشتی تارا کیش یکی از کشتی های تفریحی جزیره کیش است که انتخاب بسیار مناسب برای گردشگران لوکس پسند می باشد. نمای ظاهری و نمای داخلی این کشتی به دلیل زیبایی زیاد و طراحی لوکس در نگاه اول چشم هر بیننده ای را مانند دیگر کشتی ها همچون کشتی اوستا کیش، کشتی امپراطور کیش و کشتی تاپ تورز کیش به خود خیره می کند. همچنین اگر علاقه مند به دیدن نمای زیبای دریا به طور کامل هستید حتما بلیط این کشتی تفریحی را از سایت تفریحات تخفیف دار کیش پرشین هتل تهیه نمایید.

کشتی تفریحی تارا کیش از نظر امکانات و خدمات دهی، بسیار عالی می باشد که میهمانان را از هر نظر راضی  نگه می دارد. همچنین این کشتی تفریحی جزیره کیش علاوه بر امکانات بسیار عالی، برنامه های سرگرم کننده ای را در خود ایجاد کرده است تا مهمانان بتوانند ساعاتی دلنشین و با لبخند را به همراه خانواده و دوستان سپری کنند.

کشتی تارا کیش
رستوران کشتی تارا کیش

کشتی تفریحی خصوصی و سورپرایز فوق العاده

آیتم های کشتی تارا کیش

یکی از آیتم های مختلف و منحصر به فرد کشتی تارا کیش، موزیک های زنده گوش نواز آن است که هر فردی را مشتاق برای شنیدن آن می کند. از دیگر برنامه های این کشتی تفریحی کیش می توان به اجرا و هنرمندی های افرادی مانند علیرضا مهدوی، عدنان، علیرضا حقانی و ... اشاره کرد که سعی بر خنداندن شما میهمانان عزیز دارند و خاطره ی دلنشینی را در این کشتی برایتان تکمیل خواهند کرد.

کشتی آرتمیس کیش و قیمتی مناسب

کشتی تارا کیش
نمای کشتی تارا در شب

کشتی تفریحی تارا همچنین خدمات ناهار و شام را برای میهمانان خود تدارک دیده است که با کیفیت بالا و تازه به آنها ارائه می شود. از جمله غذاهای ارائه شده به مهمانان چلو جوجه کباب، ته چین مرغ، نوشیدنی و ماست می باشد. شما می توانید برای استفاده و رزرو بلیط کشتی تارا به انتخاب خود  در دو سانس ظهر و عصر اقدام نمایید که هرکدام به مدت زمان 2 ساعت تعیین شده است.

کشتی نوید دریا و سالن فرست کلاس

در همین مدت کشتی تارا شما را به دیدن از دریای زیبای نیلگون خلیج فارس دعوت خواهد کرد. اگر سانس ظهر را برای گذراندن وقت خود در این کشتی مورد انتخاب قرار دادید حتما پس از رفتن به عرشه کشتی و دیدن نور زیبای خورشید که به دریا می تابد و مانند ستاره روی دریا می درخشد عکاسی منحصر به فرد از آن را فراموش نکنید. کشتی تارا انتخابی بی نظیر برای گردشگران تور کیش است تا خاطره ای فوق العاده را برای خود به ارمغان آورند.

کشتی تارا کیش
کشتی تارا کیش

رزرو بلیط کشتی تارا کیش با تخفیف

اگر به دنبال رزرو بلیط کشتی تارا کیش هستید باید با شماره 021،43000020 تماس بگیرید. رزرو بلیط تخفیف دار کشتی تارا کیش تنها با یک کلیک در سایت پرشین هتل امکان پذیر است.

منابع :