رستوران کوه نور کیش در دل کوهی به ارتفاع 30 متر  قرار گرفته که دارای درب سنگی بسیار بزرگی می باشد. این در به وسیله تجهیزات برقی باز و بسته می شود که از شاخصه های آن به شمار می رود. فضای قرار گیری این کوه دارای آبشاری بزرگ و چشم اندازی فوق العاده زیبا است که لذت صرف غذا را دوچندان می کند.

رستوران کوه نور کیش مساحتی حدود 600 متر مربع دارد که فضای داخلی آن تنها گنجایش 100 نفر را دارا می باشد. این رستوران به دلیل نور پردازی منحصر به فرد و فوق العاده خاصی که در شب ایفا کرده است سبب شده تا فضایی فوق العاده خاص ایجاد شود. این رستوران امکانات پذیرایی برای جشن های تولد و مراسمات را نیز دارد و شما می توانید در تور کیش شبی رویایی و ماندگار را برای خود بسازید.

منوی رستوران کوه نور کیش و غذاهای متنوع

رستوران جذاب کوه نور کیش در بین تمامی رستوران های کیش، یکی از بهترین ها بوده و با ارائه منوی غذایی شامل غذاهای دریایی، کبابی و خوراک های سنتی خوش طعم تمام سلایق را راضی کرده است. تمامی غذاهای دریایی که در این رستوران سرو می شود تازه بوده به همین دلیل طعمی خوش آیند دارند. لازم به ذکر است کیفیت بالای غذای رستوران سبب شده تا گردشگران رزرو میز در این رستوران را انجام دهند.

تزئینات داخلی رستوران درجه یک کوه نور کیش 

منوی متنوعی که در رستوران خاص کوه نور کیش موجود می باشد باعث شده تمامی ذائقه ها را راضی کند. به همین دلیل مخاطبان زیادی به خود جذب می کند. در منوی این رستوران غذایی به نام بورشه فرانسوی وجود دارد که بسیار زبانزد و مورد محبوبیت مهمانان قرارگرفته است.

با این که قیمت غذاها در این رستوران زیاد می باشد ولی به دلیل تزئینات زیبا و بسیار دلنشینی که مهمانان را از لذت خاصی برای میل کردن برخوردار می کند هیچگاه مشتریان خود را از دست نداده و از رونق نیفتاده است. وجود صندلی های حصیری شکل و نمای سنگی و صخره ای بسیار شیک و منحصر به فرد  داخل رستوران جلوه خاصی به آن داده است.

در گوشه ای از فضای داخلی رستوران جایگاهی برای نواختن پیانو تعریف شده تا در ساعاتی از طول شبانه روز، میهمانان از موسیقی لذت ببرند. فضای بیرونی رستوران با قرار دادن چند میز و صندلی در کنار تعداد زیادی درخت و گل های رنگارنگی که در فضای باز قرار دارد می توانید به صرف نوشیدنی بپردازید و از منظره فوق العاده زیبا نهایت استفاده را ببرید.

بیشتر بخوانید :
منابع :