رستوران خانه برگر کیش به عنوان یکی از محبوب ترین و خاص ترین فست فودی های این جزیره شناخته می شود که برگر های آن امروزه آوازه ای گوش نواز را در سطح جزیره کیش به راه انداخته اند. این رستوران در اکثر مواقع به علاقه مندان این نوع غذاهای فست فودی پیشنهاد می شود که قطعا می تواند بهترین انتخاب محسوب شود. 

رستوران خانه برگر کیش با تنوع بالا و البته فضایی عالی به طور رو افزون پذیرای جمع کثیری از گردشگران تور کیش و کیشوندان عزیز می باشد. اگر شما نیز علاقه مند به امتحان کردن برگر هایی متفاوت هستید، پیشنهاد می کنیم ابتدا این مقاله از مجله گردشگری پرشین هتل را تا انتها مطالعه کنید و پس از کسب اطلاعات لازم، به رستوران خانه برگر کیش بروید.

با یک کلیک رستوران ها و کافی شاپ های کیش را بشناسید

طبخ برگر های متفاوت در منوی غذایی رستوران برگر کیش

یکی از مهم ترین خصوصیاتی  که رستوران محبوب خانه برگر کیش را محبوب کرده است، طبخ برگر های متفاوت در منوی این رستوران می باشد. اکثر علاقه مندان به غذاهای فست فودی اطلاع دارند که برگر، غذایی محسوب می شود که نمی توان تنوع بالایی در آن ایجاد کرد. اما این رستوران درست برخلاف چنین موضوعی عمل کرده است. 

رستوران درجه یک خانه برگر کیش در منوی خود برگر هایی را سرو می کند با ادیه های مخصوص و نرکیبات اضافه نسبت به دیگر برگر ها متفاوت می شوند. اینگونه تنوع بالا در منو سبب شده تا مشتریان بیشتر به سمت این رستوران جذب شوند. چیلی برگر، انواع پیتزا، ساندویچ و .... از دیگر فست فود هایی هستند که در منوی این رستوران قابل سفارش می باشند. ناگفته نماند که تمامی غذاها با کیفیت عالی و طعمی تازه در اختیار شما قرار خواهد کرد.

همین الان تور کیش را ررزو کنید

رستوران خانه برگر کیش، متشکل از دو فضای داخلی و خارجی

رستوران خانه جذاب برگر کیش از سال 1387 با ظرفیتی 60 نفره پذیرایی از مشتریان و علاقه مندان به غذاهای فست فودی را آغاز نمود. برای صرف غذا و نشیمن در این رستوران می توانید به خواست خود و وجود ظرفیت از فضای داخلی و خارجی استفاده کنید. اگرچه رستوران دارای طراحی خاصی نمی باشد، اما چیدمان عالی به همراه تمیزی آن می تواند لذت چشیدن غذای مورد علاقه را دو چندان کند.

آشنایی با رستوران خانه اسپاگتی کیش 

رستوران خانه برگر کیش در بازار مروارید قرار دارد که برای دسترسی به آن می بایستی سری به شهرک صدف کیش بزنید. ضمن اینکه تعدادی از هتل های کیش با قیمت مناسب مانند هتل سورینت صدف کیش و یا هتل لوتوس کیش در نزدیکی این رستوران و در شهرک صدف واقع شده اند.

بیشتر بخوانید :
منابع :