جاهای دیدنی کیش در شب، جاذبه هایی خاص هستند که در جزیره کیش ایجاد شده اند تا گردشگران بتوانند از تمامی وقت خود در طول سفر نهایت استفاده را ببرند. در سفر به کیش با تفریحات مختلفی آشنا خواهید شد که این نوع از جاذبه ها نیز به عنوان تفریحات و یا جاهای زیبا و دیدنی به شما پیشنهاد خواهند شد.

جاهای دیدنی کیش در شب حتی گاهی جذاب تر و پر طرفدار تر از انجام تفریحاتی است که در روز می توانید در جزیره کیش انجام دهید. اگر شما نیز قصد سفر به کیش و رزرو تور کیش را دارید، می توانید با شناخت این نوع از جاذبه ها، از تمامی وقت خود در جزیره نهایت لذت را ببرید و با یک برنامه ریزی دقیق، تمامی بخش های جزیره را مورد بازدید قرار دهید. پرشین هتل در این مقاله از مجله گردشگری خود به معرفی جاهای دیدنی کیش در شب پرداخته است.

با مراکز تفریحی و گردشگری کیش آشنا شوید

جاهای دیدنی کیش در شب
جاهای دیدنی کیش در شب

جاهای دیدنی کیش در شب را بشناسید

جاهای دیدنی کیش در شب در واقع تفریحات و جاذبه های غیر آبی می باشند که در این جزیره ایجاد شده اند. به عنوان مثال کشتی های تفریحی، شهربازی هایلند، جنگ های شبانه، مراکز خرید، برخی از مکان های تاریخی، پارک های ساحلی و ... از جمله جاهای دیدنی کیش در شب محسوب می شوند که در ادامه توضیحی کوتاه درباره هر یک را معرفی خواهیم کرد.

جنگ های شبانه کیش، محبوب ترین جاهای دیدنی کیش در شب

جنگ های شبانه کیش، مهم ترین و محبوب ترین جاهای دیدنی کیش در شب به حساب می آیند که اغلب در نیمه های شب و پس از انجام تفریحات مختلف در طول شبانه روز اجرا می شوند. شما می توانید با مراجعه به جنگ های شبانه کیش پس از یک روز پر از اتفاقات مختلف، در کنار خانواده به کسب شادی و نشاط بپردازید و با وجود تمامی خستگی ها، باری دیگر انرژی را در خود احساس کنید.

جاهای دیدنی کیش در شب
غروب زیبا در شب های کیش

در جزیره کیش چند جنگ شبانه همواره درحال اجرا می باشند که به دلیل استقبال بسیار زیاد گردشگران، اکثر اوقات شلوغ و پر از تماشاگر خواهند بود. از جمله جنگ های شبانه کیش که در این جزیره همواره در حال اجرا است می توان به جنگ شبانه پازل شو، جنگ شبانه کنسرت شو، جنگ شبانه دینامیت شو کیش، جنگ شبانه پرشین شو کیش، جنگ شبانه طلایی کیش، جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ، جنگ شبانه بابک شو و جنگ شبانه ایرانیا اشاره نمود. هرکدام از این جنگ ها در مکان های مختلف و مجزا از و در ساعات مختلفی صورت می گیرند.

کشتی های تفریحی کیش، تماشای دریا در شب 

یکی دیگر از جاهای دیدنی و زیبای کیش در شب، دریا می باشد که بیش از نمای زیبای آن در روز، نمای آن در شب با نور افکن های زیبا، دیدنی تر خواهد بود. اگرچه تماشای دریا در شب در کنار ساحل و با قدم بسیار لذت بخش است، اما با این وجود این لذت با سواری بر روی کشتی های تفریحی و صرف شام به همراه مشاهده برنامه های مختلف، قطعا دو چندان می شود.

جاهای دیدنی کیش در شب
کشتی های تفریحی کیش

کشتی های تفریحی کیش از جمله جاذبه هایی هستند که می توانند زیبایی دریا در شب را به خوبی به شما نشان دهند و آرامش واقعی را ایجاد کنند. این کشتی ها اغلب در ابتدای شب به مدت زمان 2 ساعت بر روی آن دریا شناور می شوند و همراه با این امر، برنامه های نشاط آور و موسیقی زنده را به اجرا می رساند. همچنین امکانات و خدمات این کشتی ها به گونه ای می باشد که شما می توانید در آن ها به صرف شام بپردازید. 

کشتی های تفریحی کیش چه نام دارند؟

کشتی های تفریحی کیش بر اساس امکانات و کیفیتی که در اختیار علاقه مندان قرار می دهند، رده بندی می شوند که با توجه به همین موضوع، قیمتی متغیر نیز دارند. به عنوان مثال کشتی تفریحی اوستا کیش بهترین کشتی موجود در جزیره می باشد. از دیگر کشتی های تفریحی کیش می توان به کشتی آرتمیس کیش، کشتی نوید دریا کیش، کشتی تارا کیش، کشتی دنا کیش و کشتی کف شیشه ای کیش اشاره نمود. علاوه بر این کشتی ها، کشتی های تفریحی به صورت خصوصی نیز در اختیار متقاضیان قرار می گیرد که البته قیمتی نسبتا بالا را شامل می شوند.

جاهای دیدنی کیش در شب
کشتی اوستا کیش

پارک های کیش، از جمله های دیدنی کیش در شب

اگر بخواهیم از جذاب ترین جاهای دیدنی کیش در شب نام ببریم، می توان به پارک های ساحلی کیش اشاره کنیم. این پارک ها محدودیتی ندارند و در هر ساعت شبانه روز می توان به آن مراجعه نمود و اوقات خوشی را در کنار خانواده در دل طبیعت و دریا سپری نمود. به عنوان مثال پارک ساحلی مرد ماهیگیری با طراحی زیبا و وجود مجسمه چشم نواز در داخل خود، هنگام شب به اوج زیبایی می رسد و بسیار دیدنی خواهد شد. 

آکواریوم کیش را بیشتر بشناسید

همچنین پارک شهر در کیش را به عنوان یکی از استراحت گاه های شبانه گردشگران می شناسند که افراد زیادی علاوه بر بازدید از این جای دیدنی کیش در شب، در آن اقامت می کنند و طول شب تا صبح را در این پارک سپری می نمایند. پارک شهر در بلوار خلیج فارس واقع گردیده و نزدیکی آن به میدان امیر کبیر، باعث دسترسی بسیار آسان می شود. این پارک به همین منظور کاربرد دارد و از نظر امنیت در جایگاه بالایی قرار گرفته است.

جاهای دیدنی کیش در شب
ساحل کیش

جاهای دیدنی کیش در شب و مکان های تاریخی

ساعات بازدید از برخی مکان های تاریخی کیش، تا نیمه هایی از شب می باشد که همین امر سبب شده بتوان آن ها را از جمله جاهای دیدنی کیش در شب دانست. به عنوان مثال شهر زیر زمینی کاریز کیش یکی از زیباترین جاذبه های تاریخی جزیره می باشد که تا ساعت 22:00 امکان بازدید از آن وجود دارد. همچنین خانه مردم شناسی بومیان کیش از دیگر این مکان های نوستالژیک محسوب می شود که شما می توانید در هنگام شب برای آشنایی با آداب و رسوم بومیان جزیره به آن مراجعه نمایید.

کشتی یونایی کیش، زیبایی خارق العاده در غروب و شب 

کشتی یونایی کیش یکی از جاهای دیدنی کیش است که از نظر زمان محدودیتی ندارد و افراد می توانند بدون پرداخت هزینه، در هر ساعت از شبانه روز برای بازدید از این جاذبه بی نظیر جزیره اقدام نمایند. با این وجود بهترین زمان بازدید از کشتی یونایی، هنگام غروب و یا در شب است که زیبایی آن دو چندان می شود؛ به گونه ای که برای لحظاتی شما را به خود خیره نگه خواهد داشت.

جاهای دیدنی کیش در شب
کشتی یونانی کیش

اگر میخواهید در یکی از جاهای زیبای کیش در شب، عکس هایی خاطره انگیز را برای فضای مجازی و .... ثبت کنید، مراجعه به کشتی یونایی کیش بهترین گزینه است. تاریخچه بلند مدت و البته زیبای کشتی باعث جذب گردشگران به سمت آن شده و گاهی حتی دلیلی برای سفر آن ها به این جزیره محسوب می شود. زیرا به گفته هایی این کشتی در سال های آینده به طور کامل تخریب خواهد شد. بنابراین پیشنهاد می کنم در سفر به کیش آن را از دست ندهید. 

گذر هنرمندان کیش

در جزیره کیش مکان و یا به اصطلاح نمایشگاهی ایجاد شده است که در آن مجسمه هایی از شاعران و اشخاص معروف در گذشته ساخته شده و به همراه زندگی نامه آن ها به نمایش گذاشته می شوند. هدف از احداث این مجموعه آشنایی بیشتر گردشگران با نام آوران ایرانی است. گذر هنرمندان کیش در میدان سنایی قرار گرفته که با گذری از این میدان در طول شبانه روز می توانید از آن دیدن نمایید.

جاهای دیدنی کیش در شب
گذر هنرمندان کیش

آشنایی با مهیج ترین تفریحات در جزیره کیش

باغ راه ایرانی کیش

باغ راه ایرانی کیش درست شبیه به گذرهنرمندان کیش، در هدف آشنایی با مکان های دیدنی در کشور ایجاد شده است. این باغ را به صورت پارکی می باشد که گردشگران می توانند با گشت و گذار در آن 8 باغ و 9 دروازه تاریخی ایران را مشاهده نمایند. اگر فرصت بازدید از این چنین جاذبه های کشور را تا کنون نداشته اید، می توانید به این باغ در جزیره کیش مراجعه نمایید. طراحی های پارک موجب شده تا در هنگام شب، زیبایی بیشتری نسبت به روز داشته باشد.

جاهای دیدنی کیش در شب
باغ راه کیش

مراکز خرید کیش، جاهای دیدنی کیش در شب

جزیره کیش یکی از مقاصد گردشگری ایران است که در تمامی زمینه های به پیشرفت بالایی رسیده و می توان آن را یکی از قطب های مهم مراکز خرید در کشور دانست. برخی از گردشگران نیز تنها به منظور خرید و گشت در بازار های این جزیره، تور کیش و هتل های کیش را مورد رزرو قرار می دهند. اما با این وجود گذراندن وقت در این بازار های بزرگ و لوکس، ساعاتی طولانی از وقت گردشگران را خواهد کرد و باعث انجام نشدن تفریحات در هنگام روز می شود.

جاهای دیدنی کیش در شب
پیاده روی کیش

از این رو می توان گفت مراکز خرید کیش یکی دیگر از جاهای دیدنی کیش در شب است که می توانید به آن ها مراجعه نمایید. پیشنهاد می کنم ابتدا بهترین مراکز تجاری را برای بازدید انتخاب کنید و یا طبق سلیقه خود آن ها را دسته بندی کنید تا با کمبود وقت مواجه نشوید. به عنوان مثال از جمله مراکز خرید کیش می توان به مرکز خرید دامون کیش، مرکز خرید سارینا 1 و2 کیش، مرکز خرید تجاری کیش، بازار مروارید کیش، مرکز خرید رویا مال کیش، مرکز خرید پردیس 1 و 2 کیش، بازار زیتون کیش، مرکز خرید پانیذ کیش و ... اشاره نمود.

اطلاعات کامل درباره سافاری کیش

جاهای دیدنی کیش در شب
پارک ساحلی مرد ماهیگیر کیش

همچنین مراکز خرید با قیمت های ارزان تر نیز شامل بازار ونوس کیش، بازار پارس خلیج کیش، بازار عرب های کیش، مرکز خرید دیپلمات مال، بازار ماهی، بازار کوروش برند سنتر، مرکز تجاری کیش، بازار مریم کیش، مرکز خرید مرجان کیش، مرکز خرید پدیده کیش، بازار بهکیش، بازار هوم سنتر پادنا و ... می شوند. تمامی این مراکز خرید نام برده شده در هنگام شب نیز درحال فعالیت هستند و شما می توانید به آن ها سر بزنید. 

شهربازی هایلند کیش

در هر شهر و یا مقصد گردشگری ایران، شهربازی ها از جاذبه هایی محسوب می شوند که در شب انجام می گیرد و علاقه مندان می توانند از ابتدای شب تا انتها به آن ها مراجعه نمایند. از این رو شهربازی هایلند کیش نیز یکی از جاهای دیدنی کیش در شب است که شما می توانید از آن بهره مند شوید. البته که این شهربازی به صورت سرپوشیده بوده و یکی از بهترین شهربازی های سرپوشیده ایران محسوب می شود. شهربازی هایلند کیش با پیشرفته ترین وسایل بازی و امکانات، مناسب برای تمامی سنین می باشد.

جاهای دیدنی کیش در شب
شهربازی هایلند کیش

البته بیشتر وسایل بازی این شهربازی، مخصوص به کودکان است و اغلب این عزیزان، علاقه بیشتری به شهربازی نشان می دهند. از این رو اگر می خواهید کودکان شما نیز ساعاتی را در کنار هم سن های خود به شادی و نشاط بپزدازند به این شهربازی مراجعه نمایید. پرنسل وظیفه شناس در هنگام بازی مراقب کودکان شما خواهند بود. این شهربازی در ناحیه شرقی جزیره واقع گردیده و از ساعت 16:00 تا 1 بامداد فعالیت می کند.

قلعه وحشت کیش، تفریحات مهیج و جاهای دیدنی کیش در شب

با توجه به این موضوع که انجام تفریحات مهیج مانند تفریحات آبی در کیش، در شب ممکن نیست، اگر همچنان علاقه مند هستید جاهای دیدنی و جذاب کیش در شب را با تفریحات مهیج در کیش تجربه کنید، می توانید قلعه وحشت کیش را مورد انتخاب قرار دهید و به این جاذبه تفریحی و ترسناک در کیش سر بزنید.

جاهای دیدنی کیش در شب
قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش در واقع اتاقی پر از وسایل و اتفاقات ترسناک است که انجام آن در هنگام شب، آندرنالین خون شما را بیشتر بالا خواهد برد. شما به همراه یک مربی وارد قلعه می شوید و پس از گذر از عملیات های ترسناک می بایستی به تنهایی درب خروج را برای فرار از این قلعه پیدا کنید. این مجموعه از ساعت 18:00 الی 2 بامداد در حال فعالیت است و شما می توانید با خرید بلیط از آن بهره مند شوید.   

بولینگ مریم 

بولینگ مریم کیش یکی دیگر از جاهای دیدنی در کیش است که هنگام شب می توانید به آن مراجعه نمایید. این مجموعه را می توان به عنوان بزرگترین سالن بولینگ در کشور معرفی کرد که در سال 1383 افتتاح گردید. 16 خط دیجیتالی در این بولینگ قرار گرفته که شرکت در به همراه عزیزان خود می تواند جنبه رقابت را برای شما ایجاد کند و پر از شادی و هیجان باشد.

مشاهده معرفی پارک دلفین های کیش با یک کلیک

جاهای دیدنی کیش در شب
بولینگ مریم کیش

علاوه بر بولینگ در این مجموعه تفریحات دیگری نیز ایجاد شده است که شما می توانید از آن ها بهره مند شوید. سونا، جکوزی، بیلیارد، سالن بدنسازی، رستوران، کافی شاپ، جنگ شبانه و ... از جمله این تفریحات هستند. شما می توانید برای استفاده و گذراندن وقت در بولینگ مریم به خیابان سنایی، بلوار دریا از ساعت 11 صبح تا 00:30 مراجعه نمایید. 

اسکله تفریحی کیش

اگرچه اسکله تفریحی کیش یک مکان ایجاد شده برای انجام تفریحات آبی می باشد، اما با این حال می توان از آن به عنوان یکی از جاهای دیدنی کیش در شب نام برد. زیرا این اسکله به تنهایی، گزینه ای مناسب برای قدم زدن در کنار ساحل و استفاده از وزش دلنواز باد می باشد که نیاز به هیچگونه پرداخت هزینه ای ندارد. شما می توانید با کرایه دوچرخه و یا موتور های موجود از محل های مخصوص ان اسکله، گشتی دور تا دور آن بزنید و از دیدنی های زیبای آن در هنگام شب نهایت لذت برا ببرید.

جاهای دیدنی کیش در شب
اسکله تفریحی کیش

رستوران کوه نور کیش

در بین رستوان های کیش، تنها رستوران کوه نور کیش است که با فضایی منحصر به فرد و زیبا، جزء جاهای دیدنی کیش در شب محسوب می شود. این رستوران علاوه بر ارائه غذاهای خوش مزه، با قرار گیری در دل کوه، فضایی فوق العاده زیبا و دیدنی را ایجاد کرده که برای لحظاتی چشم علاقه مندان را به خود خیره می کند.

دکور داخلی رستوران کوه نور کیش به صورت سنگ و صخره خیلی شیک و جذاب می باشد و همچنین نور پردازی به گونه ای است که تمام رستوران را روشن می کند و حس خوشی را هنگام صرف غذا به شما عزیزان منتقل خواهد کرد. این رستوران در میدان امیر کبیر واقع گردیده و در مجاورت یکی از هتل های کیش به نام هتل سورینت صدف کیش می باشد.

جاهای دیدنی کیش در شب
زیبایی های کیش

برای شناخت ساحل مرجان کیش کلیک کنید

در انتها می توان گفت به دلیل قرار گیری جزیره کیش در جنوب ایران و آب و هوای بسیار گرم، بهترین زمان برای گشت در این جزیره، هنگام شب و در تاریکی هوا می باشد و تنها تفریحات آبی مناسب برای روز خواهد بود. از این رو پیشنهاد می کنم تا اگر به جزیره کیش سفر کردید، شب را برای گشت دور جزیره و بازدید از نقاط مختلف آن مورد انتخاب قرار دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :