پارک آبی اوشن کیش یا همان پارک آبی کیش بهترین مکان برای کسانی است که می خواهند علاوه بر تفریح در جزیره کیش، ماجراجویی نیز داشته باشند. پارک آبی اوشن کیش در سال 1395 و در بهمن ماه مورد افتتاح قرار گرفت. این پارک آبی روباز در مدت کمی توانست نظر بسیاری از گردشگران خارجی و داخلی را به سمت خود جلب کند. اگر شما هم علاقه مند به دانستن اطلاعات بیشتر درباره اوشن پارک کیش هستید با مجله گردشگری پرشین هتل همراه شوید و خرید بلیط پارک آبی اوشن کیش را از سایت تفریحات کیش پرشین هتل با تخفیف خریداری کنید.

معرفی پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش بدون شک یکی از جذاب ترین، مهیج ترین و برترین پارک های آبی در ایران است. این مکان تفریحی و گردشگری یکی از بهترین ها بوده که قابل مقایسه با پارک های آبی روباز در خاورمیانه می باشد. این مجموعه آبی بسیار وسیع بوده و طرح آن از راز قلعه خورشید گرفته شده است.

تم پارک آبی اوشن کیش
نمایی از مجموعه اوشن پارک کیش

پارک آبی اوشن کیش مساحتی بالغ بر 50000 متر مربع دارد که در جاده ی جهان جزیره دیدنی کیش واقع شده است. این مجموعه آبی نخستین پارک آبی روباز است که برای بانوان قابل استفاده می باشد. همین امر سبب شده تا نزد گردشگران فوق العاده خاص و محبوب شود.

پارک آبی اوشن کیش توسط فردی به نام احمد جعفری نژاد نظارت شده که یکی از برترین ها در دیزاین NFFC است. این مجموعه امکانات دیگری نظیر فروشگاه و خدمات اسپا را به مدعوین خود ارائه می دهد. 4 استخر، 13 راید و سرسره متنوع، راید های آرام و راید های تند از جمله بخش های تفریحی این پارک آبی کیش محسوب می شوند.

هاپ آن و هاپ آف کیش چیست؟

تم پارک آبی اوشن کیش
نمایی از برج آبادیس اوشن پارک کیش

ظرفیت، موقعیت و ایمنی پارک آبی اوشن کیش

پارک آبی اوشن کیش روزانه 3300 نفر میهمان را پذیرایی می کند که در نوع خود ظرفیت چشمگیری است. یکی دیگر از محاسن این مجموعه آبی روباز استفاده از آن برای بانوان می باشد. شاید بپرسید چگونه می شود بانوان بتوانند به صورت روباز از آن استفاده کنند؟ جهت پاسخ سوال خود به عنوان های ذیل مراجعه کنید.

مجموعه بی نظیر پارک آبی اوشن در جزیره کیش، تبدیل به پاتوقی برای همسایه های عرب نشین شده است. زیرا با هزینه ای اندک می توانند تفریحاتی عالی و ایمن را انجام دهند. علی الخصوص که با خیالی راحت می توانند همسران خود را از چشم نامحرم محفوظ دارند و لذت ببرند.

تم پارک آبی اوشن کیش
نمایی از برج خورشید پارک اوشن، بلد ترین برج مجموعه آبی

این مجموعه آبی در جزیره کیش توسط پیشرفته ترین و به روز تجهیزات ساخته شده تا ایمنی افراد تامین شود. تمامی این وسایل از شرکت معتبر کانادایی White Water West تامین شده که یکی از برترین شرکت ها در این زمینه می باشد. البته اجزای دیگر این پارک آبی کیش نیز از کشور بلژیک تامین شده است.

پارک دلفین کیش و دلفین های بازیگوش

پارک آبی اوشن کیش و استفاده روباز برای بانوان!!

این پارک آبی کیش در واقع بهشتی برای بانوان به شمار می رود. زیرا آزادانه می توانند حمام آفتاب بگیرند و به تفریحات آبی در مکانی روباز بپردازند. موقعیت این مکان تفریحی روباز به گونه ای است که هیچ ساختمان مرتفعی در نزدیکی آن وجود ندارد و هیچ هواپیمایی از خط هوایی اوشن، تردد نخواهد داشت.

تم پارک آبی اوشن کیش
قسمت کودکان در پارک آبی اوشن کیش

مجموعه اوشن در جزیره کیش با این تمهیدات تواسته نظرات بسیاری از بانوان را به سمت خود جلب کند. زیرا تنها مجموعه روباز در ایران است که اجازه ورود به بانوان داده می شود. همین امر موجب شده تا شیخ نشین های کشور همسایه، همسران خود را برای تفریحی سالم به جزیره کیش بیاورند.

پارک آبی اوشن کیش برای بانوان سانس های مختلفی دارد که در عنوان مربوطه، توضیحات آن داده شده است. مسلماً استفاده همزمان بانوان و آقایان در این مجموعه امکان پذیر نیست. پس با توجه به سانس های مربوطه، رزرو این پارک آبی کیش را انجام دهید تا در زمان مراجعه دچار مشکل نشوید.

تم پارک آبی اوشن کیش
قسمتی از اوشن پارک کیش

باغ پرندگان کیش کجاست؟

رایدهایی مختلف پارک آبی کیش

پارک آبی اوشن کیش راید های مختلفی را در نظر گرفته که هر کدام بسته به سلیقه گردشگران انتخاب می شود. راید های آرام برای کسانی خوب است که می خواهند به دور از هیجان، لذتی وافر از تفریح و حمام گرفتن در آفتاب ببرند. راید های تند، برای افرادی عالی است که می خواهند هیجان را بدون ترس تجربه کنند. ولی راید های هولناک، آدرنالین بسیاری را در خون ترشح می کند که سبب هیجانی وصف ناپذیر می شود. در ادامه با راید های مختلف این مجموعه آبی روباز ایران آشنا خواهید شد.

تم پارک آبی اوشن کیش
راشین ریور، یک از راید های آرام مجموعه اوشن

راید های آرام، لذت بیشتر همراه آرامش

راشین ریور، یکی از راید های آرام مجموعه آبی اوشن است که با یک تیوپ می توانید سواری کنید. این رودخانه ی مصنوعی در اطراف مجموعه آبی قرار گرفته که می توانید با تجربه آن خود را برای راید های تند آماده کنید. در این راید آرام، کودکان هم می توانند همراه مادر یا پدر خود از آن استفاده کنند. رودخانه راشین ریور طولی بالغ بر 550 متر، عرض 4.5 متر و عمقی 1.5 متری دارد.

استخر دینگو و سرسره برکو

یکی دیگر از راید های آرام در مجموعه اوشن در جزیره کیش، استخر دینگو می باشد. این استخر به صورت پلکانی بوده و امکاناتی نظیر سونا و جکوزی را در خود دارد. عمق این استخر 1 متر و طول آن 130 متر مربع می باشد. سرسره برکو نیز از دیگر راید های این مجموعه است که برای کودکان لحظه هایی فوق العاده را رقم خواهد زد. زمانی که از سرسره به پایین لیز بخورید، عمقی 30 سانتیمتری در پیش روی شما است.

تم پارک آبی اوشن کیش
استخر دینگو پارک اوشن در جزیره کیش

غواصی در کیش و لمس مرجان ها

سرسره چالاب و استخر آبان

سرسره چالاب از دیگر راید های دوست داشتنی و آرام است که همواره مورد توجه کودکان بوده است. چندین سرسره در این قسمت وجود دارد که کودکان می توانند همراه پدر یا مادر خود مشغول تفریح شوند. یک دوش و سطل بزرگ در این راید وجود دارد که زمانی لبریز از آب شود، واژگون شده و آب بر روی کودکان می ریزد.

ارتفاع راید چالاب 9.9 متر، 24.22 متر مربع مساحت و عمقی بالغ بر 40 سانتی متر دارد. استخر آبان نیز مخصوص بزرگسالان بوده و به دلیل عمق زیاد، کودکان نمی توانند از آن استفاده کنند. عرض استخر آبان 11 متر بوده و طول آن 22 متر می باشد. عمق استخر آبان حدود 1.5 متر است.

تم پارک آبی اوشن کیش
استخر آبان مجموعه آبی اوشن در جزیره کیش

استخر رابو و آبتین

استخر رابو مجموعه آبی اوشن کیش فو قالعاده آرامش بخش است که می توانید عضلات خود را در این استخر آرام کنید. استخر رابو عمق استاندارد جکوزی دارد و 40 متر مربع مساحت آن می باشد. در این استخر می توانید ریلکس کنید و قوای خود را برای تفریح های هیجان انگیزتر تجدید کنید.

استخر آبتین این مجموعه آبی روباز کیش برای نوجوانان طراحی شده تا در آن مشغول تفریح شوند. شنا، بازی با توپ و ... از جمله سرگرمی هایی هستند که در این قسمت از راید های آرام قابل انجام است. استخر آبتین طولی بالغ بر 19 متر، عرض کمتر از 10 متر و عمق 1.2 متری دارد.

فلای بورد چیست؟ قیمت تخفیف فلای بورد هوایی

تم پارک آبی اوشن کیش
راید های آرام پارک اوشن در کیش

راید های تند پارک آبی اوشن کیش

آناکوندا، نام یک مار افعی بزرگ و بسیار خطرناک است که البته در سرسره های تم پارک آبی اوشن کیش هم وجود دارد. در سرسره آناکوندا شما به همراه دوستان خود سوار یک تیوپ می شوید. این سرسره بسیار پیچ و تاب داشته و مسیری که باید طی کنید، 170 متر است. این سرسره در برج آبادیس قرار گرفته و 17 متر ارتفاع دارد. عمق این سرسره تند به 1.7 متر می رسد.

تم پارک آبی اوشن کیش
سرسره آناکوندا یکی از رایدهای تند پارک اوشن کیش

رالی راید و موجاب مهیج

رالی راید، یکی دیگر از راید های تند در این مجموعه آبی است که هیجان سرعت و مسابقه را به چالش می کشد. تاتمی یا همان تشکچه مخصوص به همراه داشته باشید تا در زمان فرمان شروع، مسابقه ی خود را آغاز نمایید. در این سرسره شما باید بر روی شکم خوابیده و با سر، به سمت پایین سرسره بروید. ارتفاع رالی راید بیش از 12 متر و طولی بیش از 108 متر دارد. مکان برگزاری این تفریح برج باتیس می باشد.

تم پارک آبی اوشن کیش
رالی راید، از راید های تند اوشن پارک کیش

در موجاب، سوار بر امواج شوید و هنرنمایی خود را به همه نشان دهید. در این راید تند، شما می توانید با موج هایی عظیم دست و پنجه نرم کنید. این موج های مصنوعی با دستگاه های فوق پیشرفته ای ساخته می شود تا تجربه ای عالی، برای مدعوین تم پارک آبی اوشن کیش رقم بخورد. ارتفاع موجاب 16.26 متر، طول 9.74 متر و عمق 1.953 دارد.

تم پارک آبی اوشن کیش
لذت موج سواری در موجاب اوشن کیش

دینگل و گرداب راید های تند و مهیج

راید دینگل، تفریحی 2 نفره که با 1 تیوپ انجام می شود. این تفریح در برج داتیس برگزار می شود که 12 متر ارتفاع دارد. پس از طی این مسیر وارد یک شیب تند می شوید که پس از حرکت رفت و برگشتی، به داخل استخر آب خواهید افتاد. طول این راید تند 48 متر و 7 سانتی متر و ارتفاعی 12 متر و 8 سانتی دارد.

گرداب از دیگر راید های تند در مجموعه اوشن کیش است که هواداران بسیاری دارد. این تفریح در برج داتیس قرار دارد و می خواهد شما را به گرداب هیجان بکشاند. این سرسره شیب مرتفعی دارد که پس از طی مسیر آن، درون کاسه ای وسیع خواهید افتاد.

تم پارک آبی اوشن کیش
گرداب مجموعه اوشن در جزیره کیش

بعد افتادن در این کاسه چند دور خواهید زد و سپس از چاله آن وارد استخر آب می شوید که در صورت بلد نبودن فن شنا، غریق نجات به کمک شما خواهد آمد. طول گرداب 53 متر و 28 سانتی متر و ارتفاع آن 12 متر و 8 سانتی متر می باشد.

دریاچه سونامی و راید مارپچ

دریاچه سونامی یکی دیگر از بخش های دوست داشتنی پارک آبی اوشن کیش است که موج هایی بلند و مخرب، به سمت شما روانه می شوند. در این دریاچه که ساحلی 48 متری و عرض 80 متری دارد، می توانید لحظات مفرحی را تجربه کنید و در نهایت امنیت، با موج های سونامی خشن مقابله کنید. لازم به ذکر است فرکانس موج در دریاچه سونامی هر 75 ثانیه یک بار اتفاق می افتد.

​​تم پارک آبی اوشن کیش
دریاچه سونامی پارک اوشن در کیش

راید مارپیچ، مسیری پر از پیچ و خم های بسیار که هیجان مطلوبی در شما ایجاد می کند. در این سرسره سوار بر تیوپ می شوید و از ارتفاع بیش از 12 متر به سمت زمین خواهید آمد. البته طول مسیر این سرسره 115 متر می باشد که پس از آن وارد استخری پر از آب می شوید. مکان برگزاری این تفریح، برج آبادیس می باشد.

راید های هولناک تم پارک آبی اوشن کیش و نهایت هیجان

تا این قسمت از مطلب با راید های آرام و تند این مجموعه آبی روباز در کیش آشنا شدید. اکنون نوبت به راید های هولناک می رسد که هر کسی توان انجام دادن آن ها را ندارد. در راید های هولناک، قوانین و ممنوعیت هایی وجود دارد که جهت سلامتی گردشگران وضع شده است. در ادامه راید های هولناک را توضیح داده ایم تا نهایت هیجان در این بازی ها را تجربه کنید.

​​تم پارک آبی اوشن کیش
برج خورشید در مجموعه اوشن کیش

سرسره پیچالوپ، اوج هیجان و ترس همراه لذت

سرسره پیچالوپ یکی از مرتفع ترین سرسره های خاورمیانه است که تفریحی نفس گیر و هیجان انگیز به شمار می رود. لذت سقوط سرعتی از برج با ارتفاع بیش از 24 متر، می تواند ترشح آدرنالین را بالا ببرد. ترس و هیجان همراه با دیدن آسمان و دریا چقدر می تواند خاطره انگیز باشد.

با سرعتی بالغ بر 12 ثانیه به سمت پایین می روید که مسیرهای پر پیچ و خم و هولناکی را در پیش رو خواهید داشت. طول پیچالوپ 123 متر و محل برگزاری آن برج خورشید، مرتفع ترین برج در مجموعه آبی اوشن کیش می باشد.

تم پارک آبی اوشن کیش
سرسره آدرنالین همجوار سرسره پیچالوپ

سرسره آدرنالین، سقوط آزاد

واااای!!! مراقب باشید!!! این سرسره بسیار هیجان انگیز است. توصیه می کنیم اگر این راید هولناک را انتخاب کرده اید، هیچ مریضی زمینه ای نداشته باشید. زیرا فوق العاده آدرنالین در خون ترشح می شود که ممکن است باعث ایست قلبی برای افراد دارای سابقه شود. در این راید اوج هیجان و ترس، همراه لذت را تجربه خواهد کرد. پس هرچه قدرت دارید جمع کنید تا از 24 متر ارتفاع، به طور آنی سقوط آزاد کنید. طول این مسیر به بیش از 80 متر می رسد.

امکانات پارک آبی اوشن کیش

در این مجموعه تفریحی امکانات بسیار گسترده ای طراحی شده تا رضایت مدعوین به خوبی جلب شود. در این مجموعه رستوران ها و جویس بارهای مختلفی وجود دارد که انواع غذاها و نوشیدنی ها را ارائه می دهند. در این قسمت پرشین هتل قصد دارد شما را با شرح مختصری از امکانات موجود در مجموعه اوشن کیش آشنا نماید.

تم پارک آبی اوشن کیش
فروشگاه اصلی در ورودی پارک اوشن کیش

فروشگاه اوشن پارک و جزیره، خرید وسایل به عنوان یادگاری

فروشگاه اوشن در واقع اصل ترین فروشگاه این مجموعه آبی است که می توانید کالاهای ورزشی را از آن خریداری کرده و برای خود به یادگار ببرید. در این فروشگاه، کرم ضدآفتاب، حوله، مایو، دمپایی، عینک شنا، تیوپ و ... با کیفیت بالا ارائه می شود.

البته صنایع دستی نیز در فروشگاه عرضه می شود که می توانید به عنوان سوغاتی یادگاری برای خود یا دوستانتان ببرید. لازم به ذکر است فروشگاه جزیره در داخل مجموعه آبی قرار دارد تا در صورت لزوم وسایل بهداشتی و ورزشی مورد نیاز خود را خریداری کنید.

تم پارک آبی اوشن کیش
فروشگاه جزیره در داخل پارک آبی اوشن

رستوران و جویس بار های پارک آبی کیش

غار جتسمینا: یکی از بهترین کافی شاپ ها و جویس بارها در مجموعه اوشن کیش غار جتسمینا است. در این غار، فردی به نام جتسمینای افسونگر وجود دارد که نوشیدنی هایی سحر انگیز برای میهمانان خود سرو می کند. انواع دلستر، آجیل های پر مغز مقوی و شور و دیگر نوشیدنی ها در منوی این جویس بار وجود دارد.

تم پارک آبی اوشن کیش
غار جتسمینا و جادوگری مخوف

کافیسا، کافی شاپی با مدیریت زن کاپیتان سایان

کافیسا: مونیسا، زن کاپیتان سایان است که متوجه شده مهر جتسمینای افسونگر به دل شوهرش نشسته است. از این رو با خلق این کافی شاپ قصد دارد تا نوشیدنی های فوق العاده همراه کیک های خوشمزه را سرو کند تا بلکه بتواند، قلب کاپیتان سایان (سردسته دزدان دریایی) را مجدداً به دست آورد. این کافی شاپ در بهترین مکان مجموعه اوشن کیش قرار گرفته و هرآنچه دوست داشته باشید را سرو می کند.

تم پارک آبی اوشن کیش
کافیشا و نوشیدنی های خنک

 فست فود چیکو، اصلی ترین رستوران اوشن پارک کیش

یکی از رستوران های اصلی این مجموعه آبی در جزیره کیش، فست فود چیکو است. در این فست فود، غذاها به صورت سلف سرویس ارائه شده و در سریع ترین زمان مهیا می شود. اگر داستان دزدان دریایی را گوش کرده باشید، خواهید دانست چیکو، نام طوطی کاپیتان سایان است. چیکو در این داستان به باشو و دیگر برادرانش کمک می کند تا شهریار را از بند آزاد کنند.

در این رستوران تمام دشمن ها، باید صلح کنند تا بتوانند غذاهای خوشمزه نوش جان نمایند. رستوران چیکو ظرفیتی بالغ بر 200 نفر داشته که انواع سالاد ها، دسرها، پیش غذاها،  انواع پیتزا و ساندوچ ها، مرغ های سوخاری در پکیج های مختلف و ... را ارائه می دهد. تنوع غذا، فضایی ایده آل و دلباز سبب شده تا لذت صرف غذا در رستوران چیکو چندین برابر شود.

تم پارک آبی اوشن کیش
فست فود چیکو، طوطی سخن گوی کاپیتان سایان

انواع نوشیدنی های خنک در کیوسک فروتیلا

بعد از تفریح در دریاچه موج یا بعد گرفتن حمام آفتاب، می توانید به جویس بار فروتیلا مراجعه کنید و از نوشیدنی های خنک آن نهایت لذت را ببرید. انواع سالاد میوه های خوشمزه، میوه های جالیزی تازه و آبمیوه های طبیعی در این کیوسک سرو می گردند.

نام صاحب این جویس بار جعفر خان است که توسط دزد های دریایی اسیر شده بود و برای آن ها آشپزی می کرد. همسفری او با دزدان دریایی سبب شده تا زبان اِسپَنیش (اسپانیایی) را به صورت ناقص یاد بگیرد. او بعد از سال ها تصمیم می گیرد رستورانی دایر کند تا به همه نشان دهد، زبان اسپانیایی را به خوبی صحبت می نماید.

تم پارک آبی اوشن کیش
انواع نوشیدنی های اسپانیایی در کافه فروتیلا

جویس بار نوشاک و خاطره های زینال پیر

زمانی که در پلومریا  اسپا قرار دارید می توانید از نوشیدنی های خنک و خوش طعم این جویس بار، نهایت لذت را ببرید. در این مکان سالاد های میوه خوشمزه و تازه برای شما تدارک دیده شده تا تجدید قوا کنید. زینال پیر یکی از دزدان دریایی بازنشسته است که با دایر کردن چنین مجموعه ای می خواهد داستان هایش را برای مدعوین بازگو کند. خاطره های زینال پیر را خوب گوش کنید تا از آن ها تجربه کسب کنید.

تم پارک آبی اوشن کیش
جویس بار نوشاک و خاطراتی از زینال خردمند

رستورانی پر دردسر به نام زامبو زیمبو

زامبو زیمبو نام 2 برادر است که همیشه با هم مسابقه می دهند. این مسابقه در امر آشپزی و ساندویچ های خوشمزه اتفاق می افتد که هر کدام با مهارتی خاص، ساندویچ مخصوص به خود را می پزند. این ساندویچ ها، میان وعده ای عالی بعد از سپری کردن تفریحات هیجان انگیز است تا تجدید قوا نمایید. البته این ساندویچ ها به صورت لقمه ای در دسترس می باشد تا بتوانید انرژی بیشتری برای تفریحات دریافت کنید.

تم پارک آبی اوشن کیش
رستوران زامبو و زیمبو و ساندویچ هایی پردردسر

پلومریا اسپا پارک آبی اوشن کیش و خدمات آروما تراپی

یکی دیگر از امکانات اوشن پارک کیش، پلومریا اسپا نام دارد که انواع خدمات آروما تراپی را ارائه می دهد. این خدمات شامل ماساژ سیام آروما، ماساژ سالایا هد (ماساژ سر)، ماساژ هاوایی هات استون، ماساژ چیتاوان فوت و ماساژ سیام فیس (ماساژ صورت) می شود. لازم به ذکر است خدمات اسپا در این پارک آبی کیش رایگان بوده و مدعوین می توانند از آن بهره مند شوند.

سانس بانوان اوشن کیش

سانس بانوان اوشن کیش به این قرار می باشد: شنبه و پنج شنبه از ساعت 5 عصر الی 8 شب- سه شنبه و جمعه از ساعت 9  صبح الی 30/2 دقیقه عصر- چهارشنبه از ساعت 9 الی 5 عصر و 12 تا 5 بعد از ظهر. لازم به ذکر است حتماً به ساعت سانس ها دقت به خرج دهید تا در زمان مراجعه دچار مشکل نشوید. لباس پارک آبی کیش باید بدون سگگ، زیپ و تزئینات فلزی باشد، در غیر این صورت نمی توانید از تفریحات داخل این مجموعه آبی کیش بهره مند شوید.

تم پارک آبی اوشن کیش
پلومریا اسپا، مکانی برای ریلکسیشن در اوشن کیش

فیلم، عکس و قیمت پارک آبی اوشن کیش

فیلم و عکس پارک آبی اوشن کیش در سایت پرشین هتل برای شما گردآوری شده تا بتوانید زوایای دقیق تری از این مجموعه آبی را ببینید. اگر به دنبال قیمت اوشن کیش با تخفیف های فوق العاده هستید، به سایت رزرو تفریحات کیش تخفیف پرشین هتل مراجعه نمایید. در این سایت قیمت هایی مشاهده خواهید کرد که واقعی بوده و به صورت صد در صد آنلاین رزرو خواهد شد.

آدرس پارک آبی کیش

پارک آبی اوشن کیش در نوار ساحلی جاده جهان قرار گرفته که بسیاری از سواحل کیش مانند ساحل مرجان کیش و ساحل اسکله تفریحی کیش در نزدیکی آن قرار گرفته اند. فاصه فرودگاه تا این مجموعه آبی کیش حدود 10 دقیقه است که می توانید با رزرو هتل های کیش نزدیک اوشن پارک، این فاصله را به حداقل برسانید.

هتل های نزدیک پارک آبی کیش

به دلیل امنیت اخلاقی برای بانوان محترم، هیچ هتلی در نزدیکی پارک آبی اوشن کیش احداث نشده است. از این رو توصیه می کنیم هتل هایی را رزرو کنید که در نزدیکی جاده جهان قرار گرفته اند. هتل ترنج کیش، هتل پارسیان کیش و هتل سیمرغ کیش از جمله هتل های ساحلی کیش هستند که می توان با اقامت در آن ها به راحتی راهی اوشن پارک شد.

قیمت بلیط پارک آبی کیش برای کیشوندان چقدر است؟

قیمت بلیط پارک آبی اوشن کیش برای کیشوندان و گردشگران یکسان بوده و همه افراد بالای 7 سال باید اقدام به خرید بلیط پارک آبی اوشن کیش کنند. قیمت بلیط پارک آبی اوشن کیش در سال 1401 حدود 850 هزار تومان می باشد که مطمئناً قیمت بلیط پارک آبی کیش در سال 1402 گران تر خواهد بود که در اسرع وقت، قیمت بلیط این پارک آبی به روز خواهد شد.

قوانین پارک آبی کیش

  1. استفاده از لباس شنا در پارک آبی الزامی است
  2. لباس شنا باید بدون شگگ، سایل تزئینی و ... باشد
  3. بانوان باردار نباید از قسمت سرسره های هولناک استفاده نمایند
  4. آوردن هرگونه خوراکی و نوشیدنی داخل پارک آبی کیش ممنوع است
  5. تهیه بلیط بای افراد بالای 7 سال الزامی است
پارک آبی اوشن کیش کجاست؟

پارک آبی اوشن کیش در بلوار ابوموسی قرار دارد.

قیمت بلیط پارک آبی اوشن کیش برای کیشوندان چقدر است؟

هیچ تفاوت قیمتی جهت بلیط پارک آبی کیش برای کیشوندان یا گردشگران وجود ندارد و همه افراد باید بلیط تهیه نمایند

منابع :