رستوران هتل یاس انزلی که در طبقه اول این هتل 4 ستاره قرار گرفته بسیار دیدنی و زیبا طراحی شده است. در رستوران این هتل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیتی بسیار بالا تهیه و طبخ و با بهترین دیزاین ها ارائه می گردد. منوی رستوران انتخابی بوده و میهمانان می توانند با هماهنگی قبلی غذاهای خود را انتخاب نمایند.

رستوران هتل یاس انزلی از نظر منوی غذایی متنوع بوده و شما را از صرف غذا در بیرون هتل بی نیاز می کند. بهره گیری از آشپزهایی ماهر و پرسنلی مجرب سبب شده تا کیفیت غذاهای آن بسیار بالا باشد. پرسنل مودب نیز با کمال احترام با شما برخورد کرده و در سریع ترین زمان سفارش مهیا می گردد.

مقاله مرتبط: اتاق های هتل یاس انزلی

ظرفیت رستوران هتل یاس انزلی چقدر است؟

رستوران هتل یاس انزلی از نظر وسعت بسیار بالا بوده و ظرفیتی بالغ بر 450 نفر را دارا می باشد. این رستوران فضایی فوق العاده داشته که لذت صرف غذا را دوچندان می کند. در این رستوران تمامی غذاها با بهترین مواد اولیه تهیه و طبخ می شود تا رضایت میهمانان به طور کامل جلب شود.

فراهم نمودن مواد اولیه تازه و مهارت آشپزهای رستوران سبب شده تا غذایی فوق العاده لذیذ و خوشمزه در دسترس میهمانان قرار گیرد. پرسنل حرفه ای این رستوران با رویی گشاده از میهمانان پذیرایی خواهند کرد که همین اتفاق موجب شده تا رضایت مدعوین رستوران به خوبی جلب شود.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل یاس انزلی

کافی شاپ دنج هتل یاس انزلی، مکانی عالی برای آرامش

هتل یاس انزلی درون خود کافی شاپی را طراحی کرده که محیطی بسیار دنج و آرامش بخش باشد. اگر به دنبال مکانی برای آرامش هستید پیشنهاد ما به شما کافی شاپ هتل است که با انواع نوشیدنی های سرد و گرم، دسرهای خوشمزه و ... آماده پذیرایی از میهمانان هتل و غیره می باشد.

در کافی شاپ هتل موسیقی گوش نواز پخش می شود تا لذت صرف عصرانه دوچندان شود. از دیگر محاسن خوب این هتل انزلی وجود چایخانه سنتی است که با فضایی نوستالژیک همراه با نوشیدنی ها و دمنوش ها مهیای میهمانان شده است. اگر علاقه مند به فضاهای سنتی هستید، حتماً به چایخانه سنتی بروید.

بیشتر بخوانید :
منابع :