رستوران هتل ونوس پلاس چالوس یکی از مکان های خوشمزه در این هتل 5 ستاره و جذاب به شمار می رود که طرفداران بسیاری دارد. علاوه بر میهمانان مقیم در هتل، مدعوین خارج از هتل که اقامت دارند می توانند از رستوران این هتل 5 ستاره در شمال کشور نیز استفاده کنند.

رستوران هتل ونوس پلاس چالوس فوق العاده زیبا و مجلل می باشد که با زیبا ترین و شیک ترین میز و صندلی ها آراسته شده است. طراحی مدرن و سرویس دهی عالی رستوران سبب شده تا میهمانان همواره از غذای هتل راضی باشند و لب به شکایت نگشایند. صبحانه ی رستوران هتل بوفه سلف سرویس بوده و انواع صبحانه های سرد و گرم با تنوع بالا را ارائه می دهد.

رستوران هتل ونوس پلاس چالوس
رستوران دیدنی هتل ونوس پلاس چالوس

رستوران هتل ونوس پلاس چالوس چه چشم اندازی دارد؟

رستوران هتل ونوس پلاس چالوس در شهر چالوس به دلیل قرار گیری در طبقات بالای هتل، چمش اندازی بس شگفت انگیز از درختان و جنگل های شمال دارد که می تواند چشمان شما را مات و مبهوت خود کند. تصور کنید در چنین فضایی، صبحانه یا نهار و شام را نوش جان کنید و لذتی وافر ببرید.

در رستوران زیبای هتل 5 ستاره ونوس پالاس نمک آبرود انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیتی بسیار بالا تهیه و طبخ می گردد. مواد اولیه مرغوب و تازه سبب شده تا انواع غذاهای ایرانی و محلی با نهایت کیفیت عرضه گردد. سرآشپزهای این رستوران با دانش و تجربه ی بالایی که دارند غذاها را به صورت زیبایی دیزاین کرده و پرسنل آن را بر سر میز می آورند.

آگاه شوید: امکانات هتل ونوس پلاس چالوس

رستوران هتل ونوس پلاس چالوس
رستوران هتل ونوس پلاس چالوس و دیزاینی خاص

کافی شاپ هتل ونوس پلاس چالوس مکانی دنج و راحت

اگر به دنبال مکانی دنج و راحت در هتل زیبای ونوس پلاس چالوس می گردید پیشنها می کنیم کافی شاپ این هتل را فراموش نکنید. در کافی شاپ این هتل انواع نوشیدنی های سرد و گرم ارائه می شود. علاوه بر این نوشیدنی ها، میان وعده های سبک و دسرهای خوشمزه و لذیذ هم در این کافی شاپ عرضه می شود.

از امکاناتی که در رستوران و کافی شاپ هتل طراحی گردیده می توان به سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی و ... اشاره کرد. این امر سبب می شد تا همواره فضایی خوشبو در جو رستوران حاکم شود و میهمانان بتوانند از صرف غذا یا نوشیدنی در رستوران و کافی شاپ هتل نهایت لذت را ببرند.

بیشتر بخوانید :
منابع :