امکانات مجتمع اقامتی هالیدی رامسر بسیار مجهز و بی نظیر ایجاد شده است. وجود همین امکانات در این مجموعه اقامتی نیز یکی از دلایل مهم برای محبوبیت و جذب گردشگر در بین گرشگران می باشد. مهمانان می توانند با اقامت در این هتل رامسر از امکانات ایده آل و خدمات عالی بهره مند شوند.

امکانات مجتمع اقامتی بی نظیر هالیدی رامسر بسیار کامل در نظر گرفته شده است. مهمانان می توانند در این هتل از امکانات تفریحی و ورزشی برخوردار شوند و اوقات فراغت خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنند. از جمله این امکانات می توان از حمام ترکی، استخر رو باز، اسپا، سالن بیلیارد، فوتبال دستی و .... نام برد.

استخر و سالن بیلیارد از دیگر امکانات مجتمع اقامتی هالیدی رامسر

استخر رو باز در مجتمع اقامتی هالیدی رامسر: استخر رو باز یکی از ویژگی های منحصر به فرد در امکانات مجموعه هالیدی رامسر به حساب می آید. مهمانان این هتل می توانند در کناره منظره ای فوق العاده از جنگل از شنا در این استخر لذت کافی را ببرند. البته لازم به ذکر است که تنها آقایان اجازه استفاده از استخر رو باز این مجموعه را دارند و خانم ها نمی توانند از این استخر بهره مند شوند.

سالن بیلیارد در مجتمع اقامتی هالیدی رامسر: مجتمع اقامتی زیبای هالیدی رامسر دارای یک سالن بیلیارد مجهز و زیبا می باشد. این سالن مکانی برای بازی و گذراندن اوقات فراغت مهمانان این مجموعه می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده به همراه دوستان خود ساعاتی دلنشین را در این مکان سپری کنید.

حمام ترکی در مجتمع اقامتی هالیدی رامسر: حمام ترکی ایجاد شده در این مجتمع یک مکان مناسب برای به اصطلاح جانی تازه کردن است. مهمانان می توانند با مراجعه به این حمام در مجموعه علاوه بر تجربه یک حمام بی نظیر از خدمات ماساژ نیز بهره مند شوند و ریلکسیشن انجام دهند.

خدمات اسپا و پارک بازی کودکان از دیگر امکانات مجتمع اقامتی هالیدی رامسر

مجتمع اقامتی جذاب هالیدی رامسر خدمات اسپا را نیز به مهمانان خود ارائه می دهد. شما می توانید با مراجعه به مرکز اسپا در مجموعه از خدمات آب درمانی بهره مند شوید. از جمله خدماتی که در این مرکز به مهمانان ارائه می شود می توان به مراقبت از پوست صورت، مراقبت از پوست بدن، ماساژ و... اشاره کرد.

مجتمع اقامتی فوق العاده هالیدی رامسر برای کودکان شما نیز امکاناتی را فراهم کرده است. پارک بازی کودکان در این مجموعه مکانی مناسب برای کودکان شما می باشد. این پارک بازی مجهز به سرسره، تیوپ پر از توپ، تاب و ... می باشد. کودکان عزیز می توانند در این فضا ساعاتی را با نشاط و شادی در کنار یکدیگر سپری کنند و از بازی در کنار هم سن و سالان خود لذت ببرند.

مجتمع اقامتی هالیدی چه امکانات دیگری را برای رفاه مهمانان ایجاد کرده است؟

مجتمع اقامتی هالیدی رامسر برای جلب رضایت مهمانان خود و رفع نیاز های آنان تمامی امکانات رفاهی را در خود ایجاد کرده است. کافی شاپ، لابی، تاکسی سرویس، روم سرویس، پذیرش 24 ساعته، لاندری (خدمات خشکشویی)، آسانسور، وای فای رایگان و ... از جمله خدمات و امکانات این مجموعه می باشند. تمامی این امکانات با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار گرفته اند تا بتوانید اقامتی بدون نگرانی را در طول سفر خود سپری کنید.

پارکینگ مجتمع اقامتی هالیدی رامسر نیز با گنجایش 50 خودرو به صورت رایگان در اختیار مهمانان مقیم در این هتل قرار می گیرد. این مجتمع بدون شک می تواند مناسب ترین و بهترین انتخاب شما برای اقامت در شهر رامسر باشد. با اقامت در این مجموعه گردشگری سفری رویایی و دلنشین را برای خود و عزیزانتان رقم زنید. 

بیشتر بخوانید :
منابع :