رستوران های هتل پارسیان صفائیه یزد بسیار شیک و مجلل ساخته است. این رستوران ها جزء بهترین رستوران ها در شهر سنتی یزد محسوب می شود. نمای ظاهری و داخلی آن ها از زیبایی خاص و منحصر به فردی نیز برخوردار می باشد. همچنین تنوع ویژه ای در نوع طراحی و معماری این رستوران ها کار شده تا نمایی جذاب را به نمایش گذاشته شود.

تنوع در رستوران های هتل پارسیان صفائیه یزد

رستوران های هتل پارسیان صفائیه یزد دارای تنوع می باشند. این رستوران ها شامل: رستوران چهار سوق، رستوران چوبی، سالن چند منظوره نارین می شود. هرکدام از این رستوران ها ظرفیت های مختص به خود را دارند و پرسنل آن تلاش می کنند تا فضایی آرام را در جوی صمیمی برای میهمانان فراهم شود.

رستوران های هتل پارسیان صفائیه یزد علاقه مندان زیادی دارد و شهروندان یزدی میل غذا در این مکان هارا به گردشگران توصیه می کنند و به صراحت این رستوران ها در یزد اولویت می دانند. گردشگران و میهمانان هتل همواره می توانند به این رستوران ها بیآیند و از مزه و طعم خوب غذاهاشان لذت ببرند.

مقاله مرتبط: اتاق های هتل پارسیان صفائیه یزد

طعم لذیذ غذا در رستوران چهارسوق هتل پارسیان صفائیه در یزد

رستوران چهار سوق یکی از رستوران های هتل پارسیان صفائیه یزد می باشد که انواع غذاهای سنتی خوش مزه یزدی، ایرانی و فرنگی را طبخ کرده و برای مهمانان خود سرو می کند. سرآشپز این رستوران می کوشد تا با ارائه بهترین غذاها خاطرات خوشی را برای مشتری های رستوران رقم بزند. 

همچنین رستوران چهار سوق با تازه ترین مواد اولیه غذایی سطح کیفیت غذایی خودرا بالا برده تا هیچگونه نارضایتی وجود نداشته باشد. طعم بی نظیر غذاهای سنتی یزدی بسیار دلچسب تر و به یادماندنی تر است چرا که مزه هایی را تجربه خواهید کرد که تاکنون چنین مزه ای را نچشیده اید.

گردشگران می توانند با میل کردن غذاهای رستوران چهار سوق، لحظات خاص و خاطره انگیزی را در کنار خانواده ودوستان خود رقم بزنند. پس با خیال راحت بر روی صندلی های رستوران نشسته و غذای خود را سفارش دهید. مطمئنا خیلی سریع غذایی با کیفیت و خوش عطر در روی میز ظاهر می شود.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل پارسیان صفائیه یزد

میهمانان همانطور که به خوردن غذای شان مشغول هستند می توانند از تماشای نمای داخل رستوران بهره مند شوند. اینگونه طعم غذا برایشان قطعا لذت بخش تر خواهد بود. رستوران چهار سوق با موسیقی های گوش نواز لایت در تلاش است تا ساعاتی آرامش بخش و به دور از هرگونه استرس فکری و روانی را برای مهمانان خود به ارمغان آورد. پس در فضایی آرام غذایشان را نوش جان خواهید کرد.

غذاهای معروف رستوران چهار سوق 

غذاهایی که به عالی ترین شیوه در این رستوران طبخ می شود: انواع کباب، دیزی، ماهیچه، شیشلیک، پلو و ... می باشد که گردشگران زیادی را به خود جذب کند. در منوی رستوران  چهارسوق هتل پارسیان صفائیه یزد می توان انواع غذا ها را یافت.

گردشگران می توانند لحظات ناب و تکرار نشدنی را در این مجموعه داشته باشند و بابت انتخابی که داشتند به خود ببالند. دیدن رضایت کافی در چهره هم سفران نیز می تواند خوشحالی را دو چندان کند.


 

بیشتر بخوانید :
منابع :