رستوران های هتل داد یزد از تنوع بسیار خوبی برخوردار می باشد. مهمانان این هتل می توانند با توجه به ذائقه و سلیقه خود هر کدام از این رستوران ها را برای صرف غذاهای خوشمزه و لذیذ انتخاب کنند. تنوع غذایی در این رستوران ها به گونه ای می باشد که تمامی نیاز ها و ذائقه های شما را برطرف خواهد کرد. 

رستوران های هتل داد یزد شامل دو رستوران آیینه و رستوران بام می شود. این رستوران ها فضای نسبتا بزرگی را دارا هستند که از طراحی کاملا سنتی تشکیل شده اند. مهمانان می توانند در هنگام میل غذا از فضای آرامش بخش و بی نظیر این رستوران ها نهایت لذت را ببرند.

رستوران های هتل داد یزد
رستوران زیبای هتل داد یزد

مقاله مرتبط: اتاق های هتل داد یزد

رستوران آیینه هتل داد یزد، یادآور اصالت متروک

رستوران آیینه یکی از رستوران های هتل داد یزد است که از فضایی بسیار شیک و بی نظیر برخوردار می باشد. فضای سنتی این رستوران به همراه سرو غذاهای بی نظیر قطعا حسی دلنشین را برای شما رقم می زند که هیچ کجا آن را تجربه نخواهید کرد. شما می توانید در وعده های صبحانه، ناهار و شام برای صرف غذا در کنار خانواده و عزیزان خود به این رستوران مراجعه کنید.

رستوران آیینه هتل داد یزد با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی با کیفیت، پذیرایی فوق العاده ای از مهمانان این هتل به عمل می آورد. تمام غذاهای این رستوران به دست سرآشپزان با تجربه و حرفه ای پخت می شود که طعمی بی نظیر را دارا می باشند. فضایی فوق العاده به همراه چیدمان عالی رستوران، سعی بر یادآوری اصالت متروک و فرهنگ غنی ایرانی داشته است.

رستوران های هتل داد یزد
رستوران مدرن هتل داد یزد

بیشتر بخوانید: امکانات هتل داد یزد

رستوران بام هتل داد یزد، غذاهای لذیذ سنتی، گیاهی و گریل

رستوران بام هتل داد یزد مکانی مناسب برای تجدید تاریخ و مرور هر آنچه در گذشته پیش آمده است. این رستوران در بام قرار دارد که برای صرف شام تنها استفاده می شود. زیبایی ستارگان در شب های شهر یزد و میل نمودن غذا، مطمئناً فضایی بی نهایت دلچسب را همراه عزیزان به ارمغان می آورد.

رستوران بام هتل داد یزد با سرو انواع غذاهای سنتی و گریل شده یکی از بهترین گزینه ها برای صرف غذا می باشد. کیفیت بالا و سرویس دهی عالی رستوران های هتل داد یزد زبان زد است. همین امر سبب شده تا میهمانانی که در این هتل اقامت دارند در سفرهای بعدی نیز آن را رزرو نمایند.

رستوران های هتل داد یزد
رستوران سنتی در هتل داد یزد
بیشتر بخوانید :
منابع :