مقایسه دو هتل متفاوت در یزد کمی دشوار است. زیرا در یزد تنوع هتل ها زیاد می باشد. هتل 5 ستاره صفائیه یزد یکی از بهترین هتل های یزد است این هتل از سه بخش متشکل شده که دارای هتل جدید ، قدیم ،فاز 1 و فاز 2 است. هتل جدید  که با  معماری تلفیقی مدرنیته و سنتی ساخته شده که ظاهری متفاوت به شکل این هتل یزد داده است.  هتل قدیم که معروف به هتل باغ است و با سفر به یزد شانس بازدید از بیشترین هتل باغ ها  موزه ها را خواهید داشت.

هتل جهانگردی یزد با فضایی دلباز

با فضای سبز و باغی دل انگیز چشم همگان را به خود خیره میکند. فاز های یک و دو که دارای دو طبقه ساختمان و بیست و دو اتاق است که ما بین هتل قدیم و جدید است. هتل جهانگردی یزد هتلی سه ستاره با سه طبقه ساختمان و چهل و یک اتاق پذیرای گردشگران این شهر تاریخی است. این هتل یزد با امکانات زیادش هتل 3 ستاره تاپ است. هتل جهانگردی یزد با دارابودن امکاناتی مانند  میز بیلیارد ،کافی شاپ آسانسور ،اعلام حریق ،تاکسی سرویس،خشکشویی و… است.

هتل جهانگردی یزد
نمای زیبایی از هتل جهانگردی یزد

تفاوت هتل صفائیه و هتل جهانگردی یزد

اکنون نوبت به مقایسه دو هتل متفاوت در یزد از نظر امکانات می پردازیم. اگر بخواهیم که از نظر ستاره  به این 2 هتل یزد رای بدهیم هتل صفائیه در اولویت قرار میگیرد زیرا 5 ستاره است و هتل جهانگردی 3 ستاره است. اما از نظر امکانات هتل جهانگردی چیزی کمتر از هتل صفائیه ندارد. بعضی از امکانات هتل جهانگردی یزد نسبت به هتل صفائیه یزد  کمتر است ، چون هتل صفائیه  یزد سرویس بهداشتی مخصوص معلولین و اتاق های مخصوص به این دسته از مسافران را دارد. هتل جهانگردی فقط رمپ ورودی معلولین را داشته و  برای کسانی که بیلیارد دوست دارند  این تفریح را مهیا کرده است که هتل صفائیه یزد این امکان را ندارد. به هر حال با گشتی کوچک در شهر یزد به زود عاشق ساختمان های زیادی خواهید شد که شاید نظرتان راجع به محل اقامت نیز تغییر کند.

هتل صفائیه یزد
حمام لوکس، هتل صفائیه یزد

مقایسه خدمات هتلی برای مسافران

از نظر خدمات رسانی این 2 هتل ها شبیه هم هستند و نمیتوان مقایسه چندایی کرد. هر 2 روم سرویس دارند، تاکسی سرویس دارند ،خدمات خشک شویی ،آسانسور و … را دارند تنها چیزی که هتل صفائیه ندارد سالن  بیلیارد است که هتل جهان گردی آن را دارد. در اتاق های هر 2 هتل سیستم تهویه مطبوع،سیستم گرمایشی و سرمایشی ،حمام  ،مبلمان  ، یخچال ،اینترنت رایگان و.. است. در صورت کلی تفاوت چندانی بین این  دو هتل یزد نیست ، فقط بعضی از خدماتی را که هتل صفائیه  به مهمانان خود ارائه  میدهد بیشتر است.

هتل صفائیه یزد
اتاق دوتخته هتل صفائیه یزد

تفاوت هتل صفائیه و هتل جهانگردی یزد و مساحت هتل ها

هتل صفائیه یزد بزرگ تر از هتل جهانگردی است زیرا با فازهای مختلف هتلی  که دارد تمامی سلیقه ها را پاسخ گو است. بزرگ تر بودن و لوکس بودن هتل صفائیه بیشتر از هتل جهانگردی است . اتاق های هتل صفائیه یزد بزرگ تر با نورگیری بیشتری  نسبت به اتاق های هتل جهانگردی است. اما قابل ذکر است اگر به دنبال هتل های باغ مانند هستید با گذری از خیابان های یزد به زودی عاشق مشیرالممالک خواهید شد.

هتل جهانگردی یزد
اتاق دوتخته هتل جهانگردی یزد

تفاوت قیمت هتل صفائیه یزد با هتل جهانگردی

یکی دیگر از تفاوت های مهم بین این 2 هتل یزد هزینه هرشب اقامت در این هتل های یزد است. از آن جایی که هتل صفائیه 5 ستاره است گران تر از هتل جهان گردی است ، برای کسانی که قیمت برایشان مهم نیس و ارائه خدمات با کیفیت در اولویت قرار داردهتل صفائیه گزینه مناسبی است. اما برای کسانی که هم کیفیت مهم است و هم  هزینه پایین تر برای اقامت ،پیشنهاد ما هتل جهانگردی یزد است. زیرا با رزرو این هتل در یزد دیگر نگران سنگین بودن هزینه اقامت نیستید. هتل جهانگردی خدمات شایسته و خوبی را به مهمانان خودش ارائه میدهد که در نوع خود بی همتاست.

با صرف هزینه ای کمتر و رزرو هتل جهانگردی یزد از بازی جذاب  بیلیارد  این هتل یزد استفاده کنید. پیشنهاد ما  بهترین راه  برای رزرو هتل های یزد و دیگر شهر های ایران از سایت معتبر پرشین هتل انجام دهید، که در سریع ترین زمان و با انتخابی مطمئن سفر خود را به آسانی انجام دهید. آرزوی ما داشتن سفری ارزان،مطمئن و خاطره انگیز برای شما و خانواده گرامی تان است.

هتل صفائیه یزد
لابی بسیار دنج هتل صفائیه یزد
بیشتر بخوانید :
منابع :