رستوران های هتل گسترش تبریز نمای داخلی و بیرونی خود را از معماری و طراحی های بی همتایی ساخته تا هنگام ورود میهمانان رضایت آن ها را داشته باشد. چرا که نمای ظاهری بسیار مهم بوده و جلب توجه می کند. این رستوران ها از محیطی سالم و بسیار تمیز برخوردار هستند.

رستوران های هتل گسترش تبریز به نظافت و تمیزی، خیلی زیاد اهمیت می دهند و بهترین خدمه ها را استخدام کرده تا همیشه همه میزها و سالن رستوران شفاف و برق بزنند. در این رستوران ها کیفیت غذایی بالا بوده و از قیمت مناسب تری نسبت به دیگر همتایان خود در شهر تبریز دارد.

رستوران های هتل گسترش تبریز روزانه از افراد زیادی پذیرائی می کند و در بین رستوران های شهر تبریز معروفیت خاصی دارد. شهروندان تبریزی به گردشگران و توریست های خارجی این رستوران ها را برای صرف غذا پیشنهاد می کنند. چرا که متنوع ترین غذاها را طبخ کرده و مشتری مدار هستند.

رستوران های هتل گسترش تبریز
سالاد بار رستوران هتل گسترش تبریز

مقاله مرتبط: اتاق های هتل گسترش تبریز

رستوران های هتل 4 ستاره گسترش تبریز پرسنلی را استخدام کرده تا در نحوه پذیرائی دقت کرده و نهایت ادب، نزاکت را در مقابل میهمانان داشته باشند. همچنین در گرفتن سفارش غذا هیچگونه اشتباهی را مرتکب نشوند و طبق سفارش آن ها غذایشان را سرو کنند. همین امر سبب شده تا افراد بیشتری تمایل داشته باشند غذای خود را در این رستوران ها میل نمایند.

رستوران های هتل گسترش تبریز و سرآشپزهایی حرفه ای

رستوران های هتل جذاب گسترش تبریز برای ارائه عالی ترین و باکیفیت ترین غذا ها، سرآشپزهای حرفه ای را به کار گرفته است. این آشپزها از اقلام تازه غذایی و ادویه های ویژه استفاده می کنند و در طبخ غذا مدیریت فوق العاده ای دارند. همچنین با سلیقه ای فوق العاده جذاب غذاها را دیزاین کرده و در ظروفی شیک غذاها را قرار می دهند.

رستوران های هتل با شکوه گسترش تبریز با چیدمان بی نظیر میز، صندلی و گل آرایی ها و دستمال های روی میز، نمای جذابی را به وجود آورده تا اشتهای میهمانان خود را بیشتر تحریک کند. صرف غذا در کنار گل های خوش عطر و بو فوق العاده خواهد بود. همچنین استشمام بوی غذاهای رنگارنگ تأثیر بسزایی در لذت صرف غذا دارد.

رستوران های هتل گسترش تبریز
کافی شاپ در هتل گسترش تبریز

بیشتر بخوانید: امکانات هتل گسترش تبریز

میل کردن غذاهای رنگارنگ در رستوران های هتل گسترش تبریز

هتل گسترش تبریز غذاهای مختلف و رنگارنگ ایرانی و فرنگی را طبق ذائقه میهمانان طبخ می کند. بهترین غذاهای رستوران هتل، انواع کباب های خوش مزه خصوصاً کباب ترکی، کوفته تبریزی، انواع ماهی با طبخ های متفاوت، جوجه کباب، فسنجون، ماهیچه، شیشلیک، انواع پلو و ... می باشد.

گردشگران می توانند با قیمت های استثنائی به خوردن غذاهای فرنگی و ایرانی مشغول شوند، قیمت هایی که خیلی ارزان هستند و متناسب با کیفیت غذا، بی نظیر است. خوردن غذا در این رستوران ها بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد و افرادی که تمایل دارند غذایی با کیفیت که در هزینه ها نیز صرفه جویی شود میل کنند، رستوران های هتل ذکر شده بهترین انتخاب است.

بیشتر بخوانید :
منابع :