هتل پارس ائل گلی تبریز دارای رستوران های بسیار شیک و مدرنی در خود می باشد. وجود این رستوران ها در هتل با تنوع بالا باعث شده است تا مهمانان برای صرف غذا نیاز به خارج شده از هتل را پیدا نکنند. این رستوران ها تنوع بالا در فضا و غذاهای خود ایجاد کرده اند تا تمامی سلیقه ها و ذائقه های مهمانان این هتل شهر تبریز را بر طرف کنند.

رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز به نام های رستوران گردان، رستوران یاقوت، رستوران زمرد و رستوران الماس شناخته می شوند. شما می توانید پس از اقامت در این هتل هر کدام از این رستوران ها را به عنوان مکانی بی نظیر برای صرف غذاهای لذیذ مورد انتخاب قرار دهید.

رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز
رستوران گردان هتل پارس ایل گلی تبریز

رستوران گردان، سرو انواع غذاهای لذیذ در فضایی متفاوت

رستوران گردان هتل پارس ائل گلی تبریز بهترین و اصلی ترین رستوران این هتل محسوب می شود. این رستوران با فضایی متفاوت و جذاب پذیرایی بی نظیری را از مهمانان این هتل به عمل می آورد. شما می توانید برای صرف غذا در وعده های صبحانه، ناهار و شام به این رستوران مراجعه کنید.

مقاله ممرتبط: اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز

رستوران گردان هتل ایل گلی تبریز در طبقه های بالایی هتل قرار گرفته است که دارای چشم اندازی فوق العاده و زیبا می باشد. مهمانان می توانند در هنگام  میل غذا از چشم انداز رو به روی درختان سبز مخملی نهایت لذت را در کنار خانواده و عزیزان خود حس کنید و ساعاتی را با خوشی سپری کنید.

رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز
نمایی دیگر از رستوران های هتل پارس ایل گلی تبریز

رستوران گردان هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز منوی غذایی بسیار متنوعی را در خود ایجاد کرده است. بنابر این بدون نگرانی و با توجه به ذائقه ی خود در این مکان به صرف غذاهای دریایی، ایرانی، فرنگی، سنتی و ... بپردازید. لذت چشیدن غذاهای لذیذ و طعم متفاوت غذاها در فضای فوق العاده این رستوران، قطعاً خاطره ای دلنشین را برای شما به ارمغان خواهد آورد. 

منوی غذایی رستوران گردان توسط سرآشپزان حرفه و با تجربه سرو می گردد. همچنین برای تهیه غذاها از با کیفیت ترین و تازه ترین مواد اولیه استفاده می شود. بنابراین طعم بی نظیر و فوق العاده ای را در تمامی غذا حس خواهید کرد که رضایت شما را جلب می کند. لازم به ذکر است غذاهای این رستوران دارای قیمتی نسبتا بالا می باشند که با توجه به کیفیت و بی نظیر بودن آنها ارزشش را قطعا خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز

رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز
رستوران دیگر هتل پارس ایل گلی تبریز

دیگر رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز از چه خصوصیاتی برخوردارند؟

رستوران های زمرد، یاقوت و الماس از دیگر رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز محسوب می شوند. این سه رستوران اگر چه به پای رستوران گردان در این هتل نمی رسند اما با قیمت مناسب و غذاهای لذیذ پذیرایی فوق العاده ای را از مهمانان عزیز به عمل می آورند.

منوی غذایی در رستوران های زمرد، یاقوت و الماس به صورت سلف سرویس به مهمانان عرضه می شود. به همین دلیل مهمانان حق انتخاب در صرف غذاهای خود را خواهند داشت و می توانند به صورت انتخابی از غذاهای خوشمزه این رستوران ها بهره مند شوند. قابل توجه است تمامی رستوران های ذکر شده با کیفیت هستند.

رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز
کافی شاپ هتل پارس ائل گلی یا ایل گلی تبریز

کافی شاپ هتل پارس ایل گلی تبریز، طعم خوب دسر های متنوع

کافی شاپ هتل نیز فضایی دنج و آرام را برای گذراندن اوقات فراغت مهمانان این هتل فراهم کرده است. این کافی شاپ با سرو دسر های متنوع و فوق العاده اکثر مهمانان هتل را به خود جذب می کند. علاوه بر دسر شما می توانید به صرف انواع نوشیدنی های سرد و گرم، کیک، بستنی و ... در این مکان نیز بپردازید.

کافی شاپ هتل پارس ایل گلی به دلیل فضای بسیار زیبا و شیک مکانی مناسب را برای انجام قرار های کاری یا برگزاری جشن های کوچک مانند تولد می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و رزرو این کافی شاپ با شماره تماس هتل هماهنگی های لازم را به عمل آورید.    

بیشتر بخوانید :
منابع :