رستوران مظفریه تبریز یکی از لاکچری ترین و معروف ترین رستوران های این شهر توریستی می باشد. رستوران مظفریه شعبه های متععدی در تبریز داشته که روزانه از گردشگران بسیاری میزبانی می کند. خوشنامی رستوران مظفریه زبانزد شهروندان تبریزی و گردشگرانی است که به این شهر سفر کرده اند.

رستوران و کافی شاپ های تبریز را بشناسید

رستوران مظفریه تبریز و محیط منحصر به فرد آن

رستوران مظفریه تبریز محیطی دلباز و آرامشبخشی داشته که بسیار مورد رضایت میهمانان این رستوران است. همچنین صدای گوشنواز موسیقی همواره در رستوران مظفریه در حال بخش بوده تا طعم غذا برای میهمانان دلچسب تر باشد. از دیگر ویژگی های این مجموعه چیدمان بسیار زیبایی تجهیزات به شمار می رود.

رستوران مظفریه تبریز
فضای لوکس رستوران مظفریه در شهر تبریز

رستوران مظفریه تبریز مکانی دنج و لوکس برای صرف غذا است. همچنین متنوع ترین غذاها را در لیست منوی غذایی خود قرار داده تا افراد بتوانند غذای مورد علاقه خود را نوش جان کنند. رستوران مظفریه به علت ارائه غذاهای باکیفیت و لذیذ از شهرت خاصی برخوردار می باشد.

معرفی رستوران باغ آنا تبریز

متنوع ترین غذاها در رستوران مظفریه تبریز

رستوران مظفریه تبریز از مکان هایی است که امکان ندارد به شهر تبریز سفر نمود اما وعده ای را در این محیط میل نکرد. اگر به دنبال رستورانی شیک با غذاهای خوش مزه هستید، رستوران مظفریه تبریز بهترین مکان می باشد.

غذاهایی که در این مجموعه عرضه می شود از قبیل انواع کباب با کره محلی، انواع غذاهای دریایی از جمله میگو، صدف، ماهی، متنوع ترین غذاهای گیاهی مخصوص گیاهخواران، غذاهای گوشتی از بهترین نوع گوشت مختص گوشتخواران، جوجه کباب، بوقلمون، پاچین، دیزی، قرمه سبزی، قیمه، زرشک پلو با مرغ، فسنجون، استیک، کوفته تبریزی و ... می باشد.

رستوران مظفریه تبریز
اوزون کباب در رستوران مظفریه تبریز

اوزون کباب بهترین غذای سرآشپز رستوران مظفریه

اوزون کباب یا همان کباب دراز معروف ترین غذای رستوران مظفریه بوده که معمولا در رستوران های دیگر سرو نمی شود. این غذای مخصوص به میهمانان رستوران مظفریه افزوده و مورد پسند شهروندان تبریزی می باشد. برخی از مردم تبریز تولد ها یا میهمانی های خود را در رستوران مظفریه برگزار کرده و اوزون کباب را برای غذای خود در نظر می گیرند.

با رستوران گازماخ تبریز آشنا شوید

موقعیت مکانی شعبه های رستوران مظفریه، شعبه اول : فلکه شاهگلی پشت مسیر مترو، شعبه دوم، داخل پارک ائل گلی یا ایل گلی تبریز- شعبه دوم: بعد از عوارضی هتل پارس ایل گلی تبریز، داخل مجتمع تجاری سایمان، شعبه سو: خیابان ولیعصر فروغی، جنب مسجد جواد الائمه کوی شیخ محمد خیابانی و شعبه چهارم: نصف راه فودکورت، مجتمع تجاری ستاره باران.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :